E FUNDIT/ Tërmeti trondit Greqinë, lëkundjet e fortë ndihen në Shqipëri
999 rezultate për

veprim

Erion Dasho për dorëheqjen e Kalos: Veprim prej profesionisti! Eksperti i shëndetit publik, Erion Dasho ka komentuar vendimin e mjekut Tritan Kalo për t'u tërhequr nga pozicioni i tij
Ish i dënuari dhunon gruan dhe kryen veprime të turpshme në sy të fëmijëve të mitur Bashkëshorti e dhunon fizikisht dhe psikologjikisht gjykata jep vendimin që të qëndrojnë në të njëjtën banesë. Katër urd
Nga ngritja e dollisë 100 herë deri te kërcitja e gishtave, 10 veprime të pasjellshme që i bëni pa vetëdije Mendoni se jeni të sjellshëm dhe të edukuar? Mbase nuk do mendoni njësoj pasi të lexoni këtë artikull. Pa vetëdije n
KLGJ shtyn vendimin për gjyqtaren Enkelejda Hoxha: Ka liruar "të fortët" me dashje Këshilli i Lartë Gjyqësor ka shtyrë vendimin për gjyqtaren Enkelejda Hoxha për në datën 4 mars. Kreu i ILD-së, Artur
Para dhe Pas: E fiksuar me operacionet plastike, veprimi i papritur i Morena Tarakut (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, vazhdon të jetë një nga fytyrat më të komentuara në shoëbizin shqiptar.
Pamje për të rritur: Prifti kryen veprime të turpshme me të miturin në mes të ditës (VIDEO) Në mediat greke po qarkullojnë disa pamje tronditëse ku duket qartë një prift teksa kryen veprime të turpshme me një të
E përplasi me makinë për ta vrarë, viktima dhe autori kishin konflikte Ditën e sotme një 68-vjeçar i identifikuar si Mark Gjeta ka gjetur vdekjen në Mirditë. Mhill Gega, 60 vjeç përplasi q
Të moshuarës në Tiranë i hyjnë në shtëpi dhe i grabisin paratë Banesa e një gruaje të moshuar në rrugën “Myslim Keta” në Tiranë është grabitur. Policia njofton se dy persona të pa
Mevlani në kërcim romantik me Antonelën, Ledjana bën veprimin që nuk pritej (FOTO LAJM) Mevlani tashmë e ka shprehur hapur se është midis Antonelës dhe Ledianës dhe po pret edhe pak që të vendosë për njërën.
Në zemër të ishujve grekë, Turqia ndërmerr veprimin e papritur në Egje (FOTO LAJM) Ndërkohë që është në një luftë akuzash me SHBA-të në lidhje me vrasjen e 13 qytetarëve turq gjatë operacionit kundër ter
S'ka shkelje, gjykata rrëzon prokurorinë për "Turgut Ozal" Gjykata e Tiranës ka rrëzuar vendimin e prokurorisë për të sekuestruar regjistrat e regjistrimit të nxënësve dhe stude
E pësojnë dy vlonjatët, arrestohen nga Policia Dy persona janë arrestuar nga Policia në Vlorë pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Policia bën me dije se një
HOROSKOPI/ Kujdes me veprimet sot, kjo shenjë të mendohet dy herë Dashi Nervozizmi do të dominojë gjithë këtë ditë, për shkak të ndikimit negativ të Venusit. Reflektoni dhe bëni zgjed
E rëndë: Shqiptari bën veprime të turpshme ndaj 12 vjeçarit dhe e kërcënon me thikë Një 62-vjeçar shqiptar është arrestuar në Greqi, pasi akuzohet për ngacmim seksual ndaj të miturve. Bëhet me dije se
Përplasi katër makina, arrestohet shoferi që u kap tapë në timon Arrestohet nga Policia e Beratit 37-vjeçari, Ervis Domaxeti i cili mbrëmjen e së enjtes aksidentoi katër automjete të pa
Sa është rroga mesatare në Maqedoninë e Veriut? Rroga mesatare neto e paguar mujore për të punësuar, në nëntor 2020, ishte 27.588 denarë (450 euro) dhe është për 7 për
Kim Kardashian dhe Kanye West konfirmojnë ndarjen me veprimin e fundit (FOTO LAJM) Kim Kardashian Kanye West nuk po ndjekin më terapinë e këshillimit, një veprim që konfirmon thashethemet që kanë qarkull
Shpërthejnë tifozët e Interit ndaj Vidal, kiliani puth stemën e Juventusit (VIDEO) Arturo Vidal u bë protagonist i një gjesti të papritur para ndeshjes, Inter-Juventus. Kiliani puthi emblemën bardh e
Skema e mashtrimit të sanitares te Sanatoriumi, reagon stafi: Veprim çnjerëzor, jemi të lënduar Stafi i spitalit “Shefqet Ndroqi” ka reaguar pas skandalit të bërë publik, ku një sanitare i kishte zhvatur 8 milionë le
Veprimin i fundit i Haaland tregon se norvegjezi po "flirton" me Realin Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Erling Haaland ndoshta është duke i pëlqyer mundësia e kalimit të Real Madridi. Norve