999 rezultate për

vepren

Bashkëpunoi me kryeinspektorin, por e pësoi: Arrestohet 41 vjeçari Policia e Kurbinit ka arrestuar një 41 vjeçar pasi ka marrë në mënyrë të paligjshme rërë nga shtrati i lumit Mat. Në
Drogë e prostitucion, OFL u kërkon të deklarojnë pasurinë katër personave OFL ka vënë në shenjestër 4 persona me të shkuar kriminale në Kurbin e Lezhë. Mësohet se ata janë: Gjergj Mirashi,
Kush janë pesë "të fortët" e radhës që ranë në rrjetën e OFL-së Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 5 shtetasve të akuzuar
Vjedhje dhe lëndë narkotike, ku zbarkoi sot OFL Tre persona të dënuar, për vepra të ndryshme penale kanë marrë formularin nga OFL, për të deklaruar brenda 48 orëve buri
OFL vijon aksionin, kush janë të radhës që morën "ultimatumin" Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 4 shtetasve të dënuar
Kush janë "të fortët" e Kukësit që morën sot ultimatumin nga OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 4 shtetasve banues në
I dënuar për vrasje dhe me 5 sirianë në makinë, kapet i shumëkërkuari Një 44-vjeçar, i dënuar më parë me 16 vjet burg, për veprën penale "Vrasja me paramendim" është arrestuar nga Policia në
OFL "zbarkon" në Korçë, kush janë të radhës që duhet të deklarojnë pasurinë Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, 3 shtetasve banues në
Kush janë katër "të fortët" e radhës që ranë në rrjetën e OFL-së Operacioni Forca e Ligjit ditën e sotme i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë katër sh
Kush janë tre "të fortët" e radhës që morën sot letrën nga OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur sot kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë tre personave banu
OFL "zbarkon" në Tiranë, kush janë tre të radhës që duhet të deklarojnë pasurinë OFL i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve Çlirim Marku, Oltjan Maxhari, Sp
OFL "zbarkon" në Berat, 3 persona marrin formularin Operacioni Forca e Ligjit ka zbarkuar sot ne Berat dhe ne Kucove, duke u dhene ultimatum tre personave, per te justifiku
Katër persona marrin letrën e OFL, për çfarë akuzohen Katër persona kanë marrë formularin e OFL-së sot për të dorëzuar brenda 48 orëve burimet e pasurisë së tyre. Hasan A
Ndërtoi në zonën muzeale të kalasë, vihet në pranga 39 vjeçari Një 39-vjeçar është arrestuar, për shkak se ndërtoi në zonën muzeale të kalasë së Beratit. I arrestuari është B.K., 3
OFL vijon aksionin, kush janë "të fortët" nga Tirana që morën letrën OFL i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: M. M., banues në Tiranë, për
OFL i dërgoi formularët, kush janë tre të dënuarit për vrasje Vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2
Policia me "dorë të hekurt", arrestohen 7 persona në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar 7 persona, dy prej të cilëve ishin shpallur në kërkim, si edhe u procedua penalisht një s
OFL në aksion, kush janë të radhës që morën "ultimatumin" Operacioni Forca e Ligjit ditën e sotme u ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë tre personave, banues në Kuçovë
Të shpallur në kërkim kombëtar, policia arreston dy persona Kapen dhe ndalohen 2 persona të shpallur në kërkim kombëtar. Gjithashtu arrestohen në flagrancë 3 shtetas, 1 për vjed
Pjesë e grupit Shullazi, kush janë dy "të fortët" që vidhnin me armë Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar formularin e vetëdeklarimit katër persona. Subjekti i radhës i OFL janë: Endrit Z