999 rezultate për

veprat

Kapet i riu që përplasi për vdekje 69 vjeçarin dhe ja mbathi nga vendngjarja Policia e Bulqizës ka arrestuar 24 vjeçarin i cili përplsi për vdekje dy ditë më parë një 69 vjeçar. Sipas policisë,
Kapet 19 vjeçari i akuzuar për vrasje, vëllai i grabitësit famkeq në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar 19-vjeçarin Kevin Cungu, i shpallur në kërkim për veprat penale "Vrasja me dashje” e mbe
Shtatë të arrestuar në Tiranë, veprat penale që i çuan pas hekurave Policia e Tiranës ka arrestuar 7 persona, për vepra të ndryshme penale. Forcat e posaçme “Shqiponjat”, në bashkëpuni
Shënoi një super gol ndaj Chelsea, reagon Xhaka: Ndonjëherë veprat flasin më shumë se fjalët Arsenali mbrëmë bëri befasinë , pasi mposhti Chelsean me rezultatin final në 3:1. Skuadra e Artetas e ftuan derbin e
Pas 87 vitesh, Shqipëria dhe SHBA nënshkruajnë marrëveshjen e rëndësishme Një marrëveshje dypalëshe për ektradimin e personave që dyshohet për vepra të ndryshme penale është firmosur ditën e sot
PD padit në SPAK Ardi Veliun, 5 veprat penale për të cilat kërkohet pezullimi i tij Partia Demokratike paditi Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë, Ardi Veliu, pasi pretendon se ai ka kryer 5 vepra penale
Shtatë të arrestuar në Tiranë, veprat penale që i çuan pas hekurave Blutë e kryeqytetit kanë arrestuar 7 persona të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale si dhe ka sekuestruar lëndë
I dështoi atentati ndaj "korçarit", dy persona arrestohen dhe një shpallet në kërkim Një atentat i dështuar ka prishur qetësinë në qytetin e Elbasanit ditën e djeshme. Për këtë rast dy persona kanë përf
Rrezikon 30 vite burg në Itali, i riu arrestohet në mes të lokalit në Tiranë Blutë e kryeqytetit kanë arrestuar një 31-vjeçar i shpallur në kërkim nga drejtësia italiane, për veprat pénale “Grup kr
Shtatë të arrestuar në Tiranë, veprat penale që i çuan pas hekurave Policia e Tiranës në bashkëpunim me Komisariatin Nr. 6, kanë arrestar 7 persona, të cilët dyshohen për vepra të ndryshme
Lyhen me vaj veprat e artit në muzeun e njohur: Konspiracionet e lidhin me "satanizmin" 70 vepra arti dhe artefakte antike (objekte të bëra nga njeriu me vlerë kulturore dhe historike) në tre galeri të Museum
Ishte me urdhër mbrojtje, arrestohet 57 vjeçari pasi dhunoi të ëmën Policia e Sarandës ka arrestuar një 57-vjeçar me inicialet F.M., banues në qytetin bregdetar, i cili ka thyer urdhërin e
Spiunonte kolegët tek trafikantët, arrestohet polici në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar ditën e sotme 4 persona për veprën penale “Kultivimi i bimëve narkotike”, kryer në bashkë
Përndiqte këmba-këmbës të renë dhe sulmoi me thikë të vëllain, arrestohet 25 vjeçari në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar një 25 vjeçar i shpallur në kërkim kombëtar. I riu akuzohet për veprat penale “Përndje
Policia "bën" kërdinë me arrestime, veprat penale që çuan 11 persona pas hekurave Policia e Tiranës ka arrestuar 2 shtetas të shpallur në kërkim kombëtar si dhhe 9 drejtues mjetesh të cilët kanë shkelur
Protestuan për mbylljen e clubeve të natës, procedohen 12 persona Policia e Tiranës ka proceduar penalisht 12 shtetas, persona të identifikuar si organizatorë, për veprat penale “Organiz
Shtatë të arrestuar në Tiranë, veprat penale që i çuan pas hekurave Policia e Tiranës vijon punën për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë, teksa së fundmi ka arrestuar
Arrestohen 3 persona në Durrës, u kapën duke shitur vepra të antikitetit Tre persona janë arrestuar nga policia pasi janë kapur në flangrancë duke shitur vepra të antikitetit. Sipas bluve vepra
Kush janë katër "të fortët" e radhës që ranë në dorën e OFL-së Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: Aldo Go
Arrestohen katër persona në Tiranë, veprat penale që i çuan pas hekurave Policia e Tiranës ka arrestuar katër persona për vepra të ndryshme penale. Në pranga edhe 3 shtetas, për drejtim mjet