999 rezultate për

vengjarje

Valixhia që alarmoi “Zogun e Parë” Banorët e zonës pranë Maternitetit “Mbretëresha Geraldinë” në Tiranë janë alarmuar sot pasi një valixhe e dyshimte ishte
"Policët" grabisin argjendarinë në Tiranë Dy persona të veshur si policë grabitën para ditën e sotme një argjendari pranë Gjykatës së Tiranës. Sipas policisë au
Tentativë për grabitje në Tiranë Dy persona të armatosur dhe me maska kanë tentuar mbrëmjen e sotme të grabitin një dyqan celularësh te Komuna e Parisit
Përplasen 5 makina në autostradën Tiranë-Durrës Një aksident automobilistik me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.
Shembet ura, makinat përfundojnë në ujë (VIDEO-FOTO) Një urë në lumin Skagit në Washington është shembur pjesërisht ku për pasojë disa makina kanë përfunduar në ujë. Mediat
Lezhë, ekzekutohet 25-vjeçari Një 25-vjeçar është ekzekutuar me arme zjarri brenda një lokali në Lezhe. Sipas policisë Martin Shtjefni ka qenë në një
Tiranë, zjarr në një punishte druri Një zjarr ka përfshirë një punishte druri në kryeqytet. Ngjarja është shënuar në afërsi të kryqëzimit Porcelan-Kinostudi
Makina përfundon në Lanë, nuk regjistrohen të lënduar Një makinë ka përfunduar në lumin e Lanës gjatë mëngjesit të sotëm në kryeqytet por fatëmirësisht pa shkaktuar të lëndua