999 rezultate për

vendosur

Hoti i vendosur: Nuk jap dorëheqjen! Kryeministri Avdullah Hoti ka reaguar ndaj raportimeve se dorëheqjen e tij nga pozita e të parit të Qeverisë së Kosovës.
Britanikët kanë vendosur të blejnë dhurata në vlerë rreth 160 milionë euro përmes internetit këtë vit Britanikët kanë vendosur të blejnë dhurata në vlerë rreth 160 milionë euro përmes internet këtë vit për shkak të Covid –
E keni vendosur gjithë jetën gabim: Tapeti i këmbëve në derën e jashtme vendoset kështu Tapeti i këmbëve shërben si një pengesë shtesë për papastërtitë para se të futemi brenda në shtëpinë tonë. Ndërsa ka
Kryemadhi e vendosur: Sektin e "Rilindjes" s'e shpëton asnjë taktikë elektorale Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një diskutim me gazetarët është shprehur se vendi ka nevojë për ndërhyrje të s
Larg Bayern Munchen, Alaba drejt gjigandit të Premier League Alaba është i hapur për tu transferuar në Premierligë gjatë janarit, konkretisht te Liverpooli. Jurgen Klopp nuk arri
Vetëvendosje e vendosur: Zgjedhjet sa më parë, që të ndalen skandalet e degradimi Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Hekuran Murati thotë se kriza e një qeverie pa legjitimitet, po reflektohen në Kuvend
Ministri italian i vendosur: Në 48 orë do merren masat Ministri i Shëndetësisë në Itali, Roberto Speranza, tha të dielën se të dhënat e reja për sa i përket situatës së pandem
Numri 2 i UEFA-s jep dorëheqjen: E kisha vendosur prej katër muajsh Zëvendëspresidenti i UEFA-s, Michele Uva, ka dhënë dorëheqjen pak çaste më parë. Në një deklarata zyrtare ai konfirmon l
Të vendosura deri në vdekje, naftëtaret e Ballshit hyjnë në ditën e 13 të grevës Ka nisur kështu dita e 13 e grevës së urisë së grave naftëtare të Ballshit, ndërsa gjendja e tyre shëndetësore po përkeq
Gratë naftëtare të vendosura: Rama të reagojë, nuk dalim nga greva! Në ditën e 12 të grevës së urisë, gratë naftëtare të Ballshit, janë po aq të vendosura sa ditën e parë se do të vazhdojn
Meta e ktheu pas Kodin Zgjedhor, Rama i vendosur: Do ta votojmë sërish Kryeministri Edi Rama ka folur pas mbledhjes së shtabit në PS, ku u pyet dhe për kthimin e Kodit Zgjedhor nga ana e pres
Shqiptarët e pabindur! Vetëm sot janë vendosur mbi 700 gjoba për maskën Pavarësisht rrezikut që përballen çdo ditë, ka ende nga ata qytetarë të cilët nuk binden. Maskën e mbajnë për të mos mar
Deri në orën 20:00! 709 të gjobitur për mos mbajtjen e maskës Gjobat e vendosura për mosmbajtjen e maskave deri në në orën 20 të mbrëmjes së sotme kanë shkuar në 709. Ndërkohë Pol
Hajdari e vendosur: Jam e gatshme të bëj çdo gjë për listat e hapura Deputetja Rudina Hajdari ka ftuar të gjithë opozitën parlamentare që të nënshkruajë propozimin për hapjen e listave 100%
Bie pista Suarez, Juventus i vendosur për Dzeko Kohët shumë të gjata për të pasur në dispozicion Luis Suarez, në pritje të marrjes së shtetësisë italiane pas një provim
Mediat serbe: Vuçiçit në Washington i është vendosur para letra për të njohur Kosovën Mediat serbe Blic.rs dhe B92 pretendojnë se Presidentit Aleksandër Vuçiç i është vendosur në Shtëpinë e Bardhë një letër
Meta i vendosur: 3 shtatori të shpallet festë kombëtare Presidenti Ilir Meta kërkon që 3 shtatori të shpallet festë kombëtare. Përmes një statusi në rrjetet sociale Meta e c
Thiago i vendosur, dëshiron vetëm këtë skuadër Thiago Alcantara dëshiron vetëm Liverpolin. Mesfushori spanjoll ka ndarë mendjen për t’u larguar nga Bayern Munich kë
Policia rrugore në aksion, vetëm sot janë vendosur 1171 gjoba në të gjithë vendin Policia Rrugore ka konstatuar 1171 shkelës gjatë orëve të fundit në vendin tonë. Nga statistikat, vihet re se 540 shofer
E konfirmon Marca, Messi ka vendosur të largohet nga Barcelona Barcelona sot edhe zyrtarisht ka njoftuar angazhimin e Ronald Koeman si trajner të ri të tyre, me shumë ndryshime që jan