999 rezultate për

vendoste

I futi gishtin në prapanicë kundërshtarit, lojtari francez e pëson rëndë (VIDEO) Xhoel Tomkins ylli i skuadrës franceze të regbisë, ka befasuar me veprimin e tij në fushë gjatë përplasjes me kundërshta
Pse Mbretëresha nuk lejoi Meghan Markle të mbante kurorën ruse në dasmë Që prej dasmës së majit të vitit 2018, shumë histori janë treguar në lidhje me kurorën e famshme të cilën do të vendoste
Me fiksime? Ish-truproja tregon për rregullat e çuditshme që vendoste Kanye West Ish-truproja e Kanye West tregoi së fundmi për disa nga “rregullat qesharake” që duhet të ndiqte teksa punonte me reperi
BISEDAT/ Si Behar Bajri vendoste gjoba në spital dhe OSHEE përmes 2 të dashurave të tij Gjykata e Krimeve të Rënda dha sot vendimin për anëtarët e grupit “Bajri”. Gjykata la në burg: Safet Bajri (Rustemi), Il
TIRANË/ Shkatërrohet grupi kriminal që vendoste gjoba të mëdha, 2 në pranga 1 një kërkim (VIDEO) Dy persona janë arrestuar dhe një tjetër është shpallur në kërkim, pas një operacion itë zhvilluar nga Policia e Tiranës
E RENDE/ Bie nga 20 metra, humb jetën në punë 57-vjeçari shqiptar Një 57-vjeccar, i identifikuar si Kostandin Sotiri, ka humbur jetën në Itali, si pasojë e një aksidenti tragjik në vendi
Shqiptari nga Kosova vret gruan në Gjermani, nuk vendoste shaminë Një shqiptar me origjinë nga Kosova që akuzohet se ka ekzekutuar gruan e tij me armë para katër fëmijëve të tyre dyshohe
Veliaj zbulon emrin që donte t'i vendoste djalit por Ajola ia bën "8 me 2" Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa janë në pritje për t'u bërë prindër për herë të parë. Ajola ësh
Kur Adem Grabovci vendoste natën për njerëzit e bordeve Një nga bisedat telefonike të përgjuara të Adem Grabovcit shpalosë mënyrën më të errët se kush duhet të jenë anëtarët e
Aguero: Nëse Messi do vendoste për gjithçka, unë do të isha titullar në të gjitha ndeshjet Sergio Aguero nuk e pranon faktin që Leo Messi është i plotfuqishmi tek Argjentina dhe jep një kundërshembull për mediat
Vendoste kunja dhëmbësh në ndenjëset në autobuz, arrestohet 60 vjeçari Një burrë u paraqit në gjykatë, nën akuzën se vendoste kunja dhëmbësh në ulëset në autobuz në mënyrë që njerëzit të vrit
Foto pikante, koha kur Spiropali vendoste kokën në kraharorin e Ramës (FOTO LAJM) Qeveria Rama po gëzon mandatin e dytë të fituar bindshëm më 25 qershor 2017. Por disa vite më parë kur në qeveri ish
Nxiti të miturin të vendoste bombë në supermarket, arrestohet shqiptari Një shqiptar ka përfunduar në prangat e policisë, pasi është akuzuar se ka se ka nxitur një të mitur për të kryer sulme
Vendoste pajisje për klonimin e kartave në bankomate, kapet bullgari Policia e Shtetit ka vënë në pranga një bullgar pasi akuzohet për “Mashtrim kompjuterik”, “Ndërhyrja në të dhënat kompju
60 vjeçari arrestohet pasi vendoste kunja dhëmbësh në ndenjëset në autobuz Një burrë u paraqit në gjykatë, nën akuzën se vendoste kunja dhëmbësh në ulëset në autobuz në mënyrë që njerëzit të vrit
Një propozim martese në koncertin e Coldplay (FOTO LAJM) Një djalë ka gjetur momentin e duhur se si ta bëjë natën magjike për të dashurën e tij, duke i propozuar në koncertin e
Gjobëvënia në Shkodër, gjykata liron vëllain e kreut të bandës Gjykata për Krimet e Rënda ka vendosur detyrim paraqitje për Ibrahim Licin, vëllai i Muhamet Licit i cili konsiderohet
"Hakmarrje e Ramës ndaj Metës, urdhëroi Tahirin të vendoste drogë në makinat e deputetëve të LSI-së" Ish-Kryeministri Berisha nuk mund ta humbiste rastin për t'u bërë pjesë e debatit që ka shpërthyer rishtaz mes PS-së dhe
Rrëfimi i terroristit Salah Abdeslam: Gjithçka për sulmet e vendoste ... Rëndësia e marrëdhënieve mes vëllezërve në celulat terroriste është konfirmuar edhe nga rrëfimi i Salah Abdeslam. Si
OMONIA në sulm ndaj Kokëdhimës: Ka ikur koha kur vendoste partia! Me anë të një deklarate për mediat shpërndarë mesditën e sotme, organizata OMONIA në Himarë ka reaguar me tone të ashpra