999 rezultate për

vendosini

Rama s'e mban fjalën: Vendosini matësa puseve ose gjobë! Pak javë më parë, kryeministri Edi Rama u kritikua gjatë në lidhje me vendimin e fundit për taksimin e puseve familjare.
Dëshironi që djali apo vajza juaj të bëhet gjeni? Vendosini këto emra! Vendosja e emrit të foshnjes tuaj do të jetë një ndër zgjedhjet më të vështira. Por, kësaj dileme me sa duket i jep
Rrathë të errët poshtë syve? Mund t’i reduktoni edhe me lugë Rrathët e errët poshtë syve mund të shkaktohen nga pagjumësia, stresi, gjenetika, kequshqyerja etj. Mund të duket e ç
Vetëm njerëzit inteligjentë “vuajnë” nga këto gjëra Fatmirësisht ose fatkeqësisht vetëm një grup relativisht i vogël njerëzish konsiderohen si më inteligjentët në krahasim
Si të kujdesemi për këmbët në kushte shtëpie Gjatë ditës ne mund të kryejmë aktivitete të ndryshme që na lodhin dhe për më tepër këmbët, të cilat shpesh mund të enjt