999 rezultate për

vendosin

Qytetarët me mendime të ndara për masat restriktive (VIDEO) Komisioni për Sëmundje Infektive në mbledhjen e sotme ka vendosur që nuk ka nevojë për momentin të vendosin masa të reja
Trump apo Biden? 5 pikat më të rëndësishme si vendosin amerikanët për kë votojnë Çështja më e rëndësishme për votuesit në SHBA në zgjedhjet presidenciale të vitit 2020 është ekonomia. Sipas një sondazh
Vendi u pushtua nga moti i keq, Policia shton prezencën në akset rrugore Pas shirave të dendur dhe erërave të forta që pushtuan vendin, Drejtoria e Policisë Rrugore ka njoftuar se policia rrugo
Çfarë maske duhet të mbani nëse fluturoni në kohë koronavirusi Gjatë kësaj periudhe të pandemisë së koronavirusit, udhëtimet janë shumë pak të rekomanduara, në mënyrë që të parandaloh
Prindërit anglezë po u vendosin gjithnjë e më shumë fëmijëve këtë emër shqiptar Emri i Dua Lipas ishte ndër zgjedhjet më të shpeshta të prindërve për emrat e fëmijëve të tyre, sipas të dhënave të fund
Anglezët të "dashuruar" me shqiptarët, gjithnjë e më shumë po u vendosin fëmijëve këtë emër Emri i Dua Lipas ishte ndër zgjedhjet më të shpeshta të prindërve për emrat e fëmijëve të tyre, sipas të dhënave të fund
Klubet bojkotojnë Katgorinë Superiore, vendosin kushte për rikthimin Liga e Futbollit Profesionist vendos bojkotimin e kampionatit dhe pak caste me pare ka dale me njoftimin e meposhtem
Karton i verdhë nëse kollitesh, në Angli vendosin rregull të ri Pandemia e Coronavirusit nuk ndryshoi vetëm botën, por edhe sportin në përgjithësi. Kështu futbolli ka disa muaj që ka r
Trendi i ri Tik Tok, adoleshentët maskohen si të moshuar për të blerë alkool (VIDEO) Një sfidë e re ka dalë në rrjetin social të momentit “Tik Tok” ku adoleshentë të shumtë vishen e maskohen si të moshuar
Xheni dhe Benardi gati për altar, vendosin të martohen pas dy vitesh të ndarë (FOTO LAJM) Xheni Mhillaj dhe Benard Marashi do të jenë çfti që u njohën në “Big Brother” dhe që së shpejti do të ngjiten në altar.
Lojtari më në formë te Milani, "kuqezinjtë" vendosin ta blejnë Rebic Rebic arriti nga Eintracht me një huazim dy-vjeçar në fund të dritares së transferimit të verës 2019, duke e shkëmbyer m
Habit Bino: Në QSUT kanë tangërllëk, nuk vendosin maska mbrojtëse Rastet e shumta me korónavirus në vend gjatë ditëve të fundit kanë ngritur shqetësime në institucionet shëndetësore por
Tërbohen tifozët e Napolit, i vendosin arkivol Ronaldos para finales Finalja e Kupës së Italisë mes Juventusit e Napolit do të zhvillohet pa tifozë brenda fushës, por jashtë saj pritet të
Bëjini atletet e bardha si të reja me vetëm një përbërës që kushton më pak se 2 euro Nëse jeni duke kërkuar një mënyrë për t’i mbajtur atletet e bardha të duken “si të reja”, atëherë ne kemi një zgjidhje.
Kryemadhi takohet me Bashën, çfarë pritet të vendosin Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim thuhet që të ketë shkuar në zyrën e Lulzim Bashës për të mbajtur mbledhjen
Ceferin: Duam emrat e skuadrave për garat evropiane, shtetet të vendosin për fatin e kampionateve Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin ia ka lënë në dorë shteteve të vendosin për fatin e kampionateve. Numri një i
Njëri kërkohet nga Reali tjetri nga Barcelona, Neymar dhe Mbappe vendosin për të ardhmen Sipas informacioneve të L’Equipe, dy yjet e futbollit, Neymar dhe Kylian Mbappe, do të vazhdojnë qëndrimin te PSG edhe s
Rama-Meta vendosin paqe, Artan Hoxha tregon "kush do t'a hajë" Raportet mes krerëve të shtetit Rama dhe Meta kanë ndryshuar ndërkohë është vënë re edhe një përputhje mes deklaratave t
Lindi në kohë koronavirusi, prindërit i vendosin foshnjës emrin Dezinfektant Një çift prindërish në Indi kanë vendosur që fëmija i tyre i porsalindur t’i kujtojë gjithmonë periudhën e koronavirusit
Bebes së lindur gjatë koronavirusit, prindërit ia vendosin emrin Dezinfektues Është kohë mjaft e përçudshme për të sjellur në jetë një fëmijë të ri gjatë kësaj kohe të pasigurt të karantinave dhe kr