999 rezultate për

vendoset

Nesër mund të vendoset "Topi i Artë" Dilema e fituesit të "Topit të Artë" këtë vit pritet të jetë shumë e madhe. Ka shumë lojtarë në garë dhe asnjë favori
Vendoset data e fillimit të Serie A Federata e Futbollit të Italisë ka vendosur që Serie A të fillojë me 25 gusht. Kalendari i kampionatit italian do të
Taksë e re për naftën, do vendoset tarifa për të financuar rezervën e sigurisë Listës së gjatë të taksave që qytetarët paguajnë mbi naftën shumë shpejt mund t’i shtohet edhe një tjetër. Pasi e pez
Shqiponja me përqindjen e refuzimit të votimeve vendoset para kryeministrisë Shqiponja e flamurit kombëtar është vendosur në qëndër të protestës së opozitës. Në zemër të saj shkruhet shifra “85%”,
I vunë flakën, KZAZ-ja në Vaun e Dejës zhvendoset në një lokal dasmash KZAZ - ja që u dogj në Vaun e Dejës është vendosur në një lokal dasmash të zonës. Dy ditë më parë KZAZ 6 u dogj nga p
Kukësi mbyll përgatitjet në Elbasan dhe zhvendoset në qytetin e Ohrit Kukësi mbylli përgatitjet në Elbasan dhe pasditen e sotme udhëtoi drejt Maqedonisë së Veriut, ku do të vazhdojë stërvitj
Sot vendoset fati i zgjedhjeve, drejtuesja e ODIHR i shkon Ramës në zyrë Drejtuesja e misionit vëzhgues të ODIHR, Audry Glover ka mbërritur në selinë e PS ku po zhvillon një takim me kryeminis
Tërmetet në Korçë, vendoset ndërtimi i një lagjeje të re në Floq Tërmetet janë duke tronditur dita ditës Korçën, gjë e cila krahas dëmeve materiale ka shkaktuar edhe një frikë të madhe
Basha: Kur të vij në pushtet mbaron tranzicioni, nesër vendoset fati Nga mitingu i tij në Burrel, lideri i demokratëve është shprehur i palëkundur në qëndrimin e tij për largimin nga posti
Kosova kërkon drejtësi nga Shqipëria përndryshe do të vendoset taksa Kreu i Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë Nikolin Jaka, ka zbardhur detaje nga përplasja e sotme në Forumin Ekonomik Mbar
Deri të mërkurën duhet të vendoset për fatin e mandatit të Gruevskit Pika për marrjen e mandatit të deputetit në arrati, Nikolla Gruevski duhet të shqyrtohet deri të mërkurën e ardhshme, ku
Sot vendoset e ardhmja e Allegrit, takim me Agnellin Sot ose më së shumti të enjten, do të jetë dita e takimit të shumëpritur mes Andrea Agnelli dhe Massimiliano Allegri për
Zhvendoset protesta Një lëizje ka ndodhur gjatë protestës që po mbahet nga pozita para ndërtesës së kryeministrisë. Mësohet se protestues
Beyonce dhe Jay-Z në ndeshje basketbolli, vëmendja zhvendoset të çifti (FOTO LAJM) Ata shumë rrallë mund të shijojnë një dalje së bashku duke qenë se të dy janë yje të njohura botërore. Por, së fundi
Bayern bllokohet në transfertë, titulli vendoset në javën e fundit (VIDEO) Bayern Munich nuk ka mundur dot të shpallet kampion në javën e parafundit. Skuadra e Kovac barazoi 0-0 në transfertë
Rabiot te Juventus? fati i mesfushorit vendoset javët në vijim Juventusi po tenton të kryejë një tjetër goditje bombë me parametra zero pas asaj me Ramsey-n. Kështu drejtori spor
Tirana-Partizani, vendoset orari i derbit Edhe katër javë kanë mbetur në Superiore dhe ende nuk është përcaktuar asgjë. çështja e titullit duket e mbyllur, pas
276 138 gëzhoja! Portreti i heroit Agim Ramadani vendoset në Gjilan (FOTO LAJM) Me 276 mijë e 138 gëzhoja plumbash është ndërtuar portreti i komandant “Katanës”, Agim Ramadanit. Mozaiku i ndërtuar
Vendoset lapidar dhe një shqiponjë në vendin ku u vra Murataj (FOTO LAJM) Grabitja e 9 prillit në aeroportin e Rinasit vijon të jetë temë e diskutimeve për banorët e zonës së Tapizës. Hashimi
Përfundon mbledhja e Kryesisë së PD-së, vendoset të bllokohen rrugët çdo të enjte Mbledhja e kreut të Partisë Demokratike ,Lulzim Basha me kryesinë dhe kryetarëtë e degëve ka përfunduar . Vendimi më