999 rezultate për

vendose

Mbledhja urgjente te Gjermania, më 4 dhjetor vendoset fati i Joachim Low Mbledhje e jashtëzakonshme më 4 dhjetor për vlerësimin e punës së trajnerit Joachim Low. Kështu ka njoftuar Federata
Si në filma: I vendoset eksploziv bankës, hajdutët grabisin bankomatin Grabitësit e një banke në Prishtinë kanë pritur orën 5 e 30 të mëngjesit për tu hedhur në veprim. Policia njoftoi se per
E keni vendosur gjithë jetën gabim: Tapeti i këmbëve në derën e jashtme vendoset kështu Tapeti i këmbëve shërben si një pengesë shtesë për papastërtitë para se të futemi brenda në shtëpinë tonë. Ndërsa ka
Shikoni si zhvendoset ndërtesa 5 katëshe pa u shembur asnjë tullë (VIDEO) Një godinë 5-katëshe në Shangai, me peshë 7600 tonë, u ngrit nga toka dhe u spostua në një vend të ri, duke përdorur tek
Paralajmërimi i mjekut: Na presin shumë të vështira, virozat do mbivendosen me COVID-19 "Ditët më të vështira i kemi ende përpara. Është një situatë që kërkon solidaritet të madh..." Shqipëria ka përpara d
Meta i prerë: Të vendoset menjëherë dialogu mes Qeverisë dhe naftëtarëve Presidenti Ilir Meta ka bërë një postim në rrjetet sociale kur i kërkon Qeverisë të vendosë dialogun me grevistët e Ball
I dyshuar si "dora" pas vrasjeve, i vendoset tritol banesës së kushëririt të Dumanit “Mesazh” kushëririt të Nuredin Dumanit, i dyshuar si autor i disa vrasjeve në Durrës dhe Elbasan. Burime bëjnë me di
Trump: Nuk vendoset gjithçka më 3 nëntor, do të presim me javë të tëra Presidenti amerikan Donald Trump zhvilloi katër tubime gjatë ditës së djeshme në Pensilvani, ku ka një betejë të madhe m
I vendoset tritol banesës së gazetarit në Lezhë Një sasi tritoli i është vendosur një banese në qytetin e Lezhës pak pas mesnate. Mësohet se lënda plasëse i është vendo
Kështu u dukën nuset që vendosën të krijonin vetë fustanet e tyre të dasmës (FOTO LAJM) Amerikanët shpenzojnë mesatarisht 33,391 dollarë në ditën e martesës. Dhe ndërsa shumica e zogjve të dashurisë janë t
EMRI/ I vendoset tritol makinës në Tiranë Një sasi tritoli është vendosur ndaj një automjeti gjatë natës së kaluar. Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur rreth o
Ndëshkohen të pabindurit, kaq gjoba u vendosën për mos mbajtjen e maskës gjatë 24 orëve të fundit Gjatë 24 orëve të fundit policia ka ndëshkuar me masa administrative 844 qytetarë që janë konstatuar pa maska mbrojtëse.
Ziso Kristopulli rrëfen tmerrin e rrëmbimit: Më mashtruan, më vendosën thesin në kokë Ziso Kristopulli, i cili shumë vite më parë u rrëmbye dhe u torturua nga Shërbimi Informativ Kombëtar bashkë me biznesme
Mos dilni pa maskë! Sa gjoba u vendosën gjatë 24 orëve të fundit për të pabindurit Gjatë 24 orëve të fundit policia ka vendosur 769 masa administrative për qytetarët që janë konstatuar pa maska mbrojtëse
Rajoni ku koronavirusi s’ka mbërritur ende, ndërsa maska është e detyrueshme Rastet me koronavirusin janë duke u rritur ndjeshëm në të gjitha rajonet e Kanadasë, por është një prej tyre ku virusi n
Griezmann sinjale Koemanit: Dechamps di ku të vendosë Antoine Griezmann realizoi një gol të shkëlqyer në fitoren 1-2 të Francës ndaj Kroacisë në stadiumin “Maksimir”, në Ligë
Nga sot maskë ose gjobë, kush shpëton nga ky vendim? Maska me detyrim në çdo ambient është vendimi më i fundit i qeverisë shqiptare. Duke filluar nga mbrëmja e 14 tetorit ka
Agjenti i Hysajt tregon muajin kur do vendoset e ardhmja e mbrojtësit Mario Giuffredi, agjenti i mbrojtësit shqiptar të Napolit Elseid Hysaj, duke folur para mikrofonave të Radio CRC, shpjeg
Super Kosova, vendoset barazpesha me një supergol në Shkup (VIDEO) Kosova ka barazuar në 1-1 shifrat ndaj Maqedonisë. Është Hadërgjonaj që realizoi një supergol pas daljes së gabuar t
S'ka vend për panik, ja ç'duhet të bëni në raste se ju bie telefoni në ujë Të gjithëve, ose më saktë thuajse të gjithëve, na ka ndodhur të na bjerë telefoni në ujë. Nuk duam të përshkruajmë reagi