999 rezultate për

vendosĂ

"Vendosa të bashkëpunoj për vajzën time", shqiptari zbërthen mafien në Viterbo “Vendosa të bashkëpunoj për vajzën time“, shpjegoi Sokol Dervishi, ish-krahu i djathtë i bosëve të mafies së Viterbos, i
"Bojkotin nuk e vendosa unë", flet Duka: Ja kur fillon kampionati Presidenti i FSHF-së, Armand Duka është shprehur se kjo që po ndodh tani nuk është një luftë mes futbollit dhe qeverisë
Presidenti i Napolit tregon detaje interesante: Në ditëlindjen e Ancelottit vendosa për Gattuson Pas lamtumirës së Sarrit, De Laurentiis vendosi t’ia besojë stolin një trajneri të madh, Carlo Ancelotti. Presidenti i N
Iris Luarasi: Edhe kur më ndërroi jetë nëna vendosa buzëkuq (VIDEO) Iris Luarasi në çdo dalje të saj televizive apo edhe në auditorët e shkollës, shfaqet me pamjen e kuruar në detaj dhe si
Florent Muslija la Gjermaninë për Kosovën: Vendosa me zemër Florent Muslija edhe zyrtarisht i është bashkuar Kosovës. Ai do të jetë pjesë e "Dardanëve" që nga ndeshjet e shtatorit
Rudina Hajdari thyen heshtjen: Çfarë vendosa për mandatin Rudina Hajdari ka thyer heshtjen duke u deklaruar në lidhje me mandatin e deputetit. Përmes një interviste për "VOA",
FJALIMI/ Flet Bruçaj: Pse vendosa të tërhiqem Kreu i Komunitetet Mysliman të Shqipërisë, Skënder Bruçaj ka mbajtur pak më parë fjalimin e fundit në këtë detyrë duke s
Majlinda Bregu flet nga Sarajeva: Ma dha nervi... Ish-ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, e cila aktualisht mban detyrën e Sekretares së Përgjithshme të Këshillit të
Fituan llotarinë marramendëse, veprimi i çuditshëm i çiftit Një çift që ka fituar në lotari një vlerë prej thuajse 15 milion stërlinash e ka fshehur biletën e tyre fituese për dy j
Sulmuesi spanjoll tregon arsyen e largimit nga Barcelona Sulmuesi spanjoll, Paco Alcacer, nuk është penduar për vendimin e tij për t’u larguar nga Barcelona dhe për t’iu bashkua
"I vendosa dorën në hundë", nëna monstër vret djalin 7-muajsh (FOTO LAJM) Një nënë ka pranuar sot në Gjykatë vrasjen e djalit të saj shtatë muajsh. Hannah Turtle, 22 vjeçe nga Uellsi tha se i
Balerina shqiptare: Pse vendosa të kthehem tani në Shqipëri Në fund të viteve '90, Anbeta Toromani ka qenë një nga balerinat më të njohura në Shqipëri, por më pas ka ndërtuar karri
Ermali nuk la rast pa e sulmuar, Rashel tregon të vërtetën e largimit Largimi i Rashel nga emisioni i Ermalit, u duk sikur pati problematikat e veta. E pyetur nga Paloma, Rashel ka rrëfyer
Allegri: Unë vendosa që Higuain të luajë nga stoli Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, ka sqaruar vendimin e tij për të mos startuar me Olympiacosin. Në mënyrë
De Biasi për mediat spanjolle: Natën e parë në Shqipëri, vendosa karrigen te dera e dhomës Ish-trajneri i Shqipërisë, Gianni de Biasi tashmë ka filluar aventurën e re në Spanjë në drejtimin e ekipit të Alaves.
De Biasi: Kur vendosa të drejtoj Shqipërinë në Itali më thoshin që je i cmendur “Humbja të mëson si të fitosh”, kështu e ka nisur fjalën e tij Gianni De Biasi mbrëmjen e djeshme në eventin e "Fuck Up
Grabiti celularin në pikë karburanti, por "gafa" e këtij gardist ngriti policinë në këmbë (FOTO LAJM) Grabiti me dhumë shitësin e një karburanti në Tiranë duke i marrë edhe një "smartphone" duke mos menduar se ky do të ish
Grabiti 4 karburante me pistoletë lodër, ish-gardistit: Kisha borxhe… Geraldo Guci, ish-ushtar profesionist në Gardën e Republikës ka pranuar se ka kryer 4 grabitje në Tiranë me anë të një
Rrëfehet Mimoza Hafizi: Ja pse vendosa të braktis Partinë Socialiste Bashkëthemeluesja e partisë LIBRA, Mimoza Hafizi ka qenë e ftuar në “Studio e Hapur” ku tema e diskutimit ishte “Individ
Monika Kryemadhi: Ja kur vendosa të bie në peshë Në emisionin Thumb, me gazetaret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu në Top Channel, e ftuar ka qenë deputetja dhe bashkësh