999 rezultate për

vendos

"Ndalohet rreptësisht dhënia e dorës", ASHK vendos rregullore për koronavirusin Koronavirusi është bërë tashmë prej javësh kryeqendra e diskutimeve në rrjete sociale, media dhe midis njerëzve. Edh
Kush është arbitri i FIFA-s që do të vendosë drejtësinë në derbin Tirana-Partizani Është vendosur stafi i arbitrave që do të vendosë drejtësi në derbin e sotwm Tirana-Partizani, e cila do të luhet në “Ai
Problemet me taksën ndaj Serbisë, çfarë do vendosë sot Kuvendi Kryesia e Kuvendit të Kosovës pritet të mblidhet sot gjatë ditës për të shqyrtuar kërkesën e deputetëve të opozitës për
Rrëmbimi e Jan Prengës, Gjykata Speciale vendos sekuestro për 3 e pronat Altin Hajrit Ditën e sotme Gjykata Speciale ka dhënë sot vendimin për vendosjen nën sekuestro të pronave të disponuara nga shtetasi A
Kur do të hiqet taksa ndaj mallrave serbe dhe a do të vendoset reciprociteti, kjo është përgjigjja e Vjosa Osmanit Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, në një intervistë për Gazeta Blic, është shprehur e bindur se nuk ka dallime mes Lëv
E ardhmja e Sanchos nuk është vendosur ende Ylli i Borrusia Dortmund mw shumw gjasa do tw largohet nw fund tw sezonit me skuadrat e mwdha europianw qw janw gati ta
Pique nuk mund ta vendosë "dorën në zjarr" për të ardhmen e Messit Mbrojtësi i Barcelonës beson se është e mundurqë Messi një ditë të luaj për Napolin skuadër në të cilën ka shkëlqyer edh
Në gjykatë deri në mesnatë, çfarë u vendos për "kokat" e bixhozit Gjykata e Tiranës ka lënë në arrest me burg 55 nga 87 të arrestuar apo të proceduar pjesë e dosjes ”Fati i Lojërave”. Me
Icardi vendos në dyshim të ardhmen, Chelsea fut "hundët" menjëherë E ardhmja e Mauro Icardit është mes tre skuadrave. Mund të qëndrojë te Paris Saint Germain edhe pse problemet që ka patu
62 vjeçar vendos rekord të ri, qëndron në 'plank' për 8 orë Kjo arritje do të ishte e jashtëzakonshme për çdo moshë. Por Xhorxh Hud që vendosi rekordin botëror për kohën më të madh
Matuidi i vendosur të qëndrojë edhe një vit te Juventusi Ylli francez i Juventus u përfol për një largim të mundshëm në fund të sezonit nga "zonja e vjetër", mirëpo së fundmi lo
Akuzat e PD-së ndaj arkitektit të Teatrit të ri, çfarë vendosi Prokuroria Prokuroria e Tiranës ka rrëzuar pretendimet e Partisë Demokratike se arkitekti danez Bjarke Ingels ka shkelur ligjin duk
Messi vendos t'i thotë të gjitha: Nuk jemi për Champions, CR7 të jep shumë më shumë se gola (VIDEO) Lionel Mesi ka vendosur që t’i thotë të gjitha, si i ftuar special në një intervistë ekskluzive për katalanasen “Mundo D
Halili: Unë bëj gjithmonë ndërhyrje, por jam i kujdesshëm dhe vendos stafi Presidenti i Tiranës, Refik Halili, ka qenë dukshëm i entuziazmuar pas fitores kundër Kukësit dhe i ka thurur elozhe loj
VENDIMI/ KQZ vendos të asgjësojë fletët e votimit të 30 qershorit Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka vendosur që të asgjësojë fletët e votimit të përdorur më 30 qershor të vitit të
Wanda Nara: Icardi te Juve? E vendos Mauro në fund të sezonit Pak ditë më parë mediat italiane raportuan se Juventusi po mendon seriozisht për Mauro Icardin dhe se është gati të rikt
Sa mund të zgjasë koronavirusi, shkencëtarët të pavendosur Gjithandej në botë është përhapur alarmi se sa gjatë mund të mbijetojë koronavirusi në Kinë dhe gjithë vendet e prekura.
Morën peng dhe eliminuan Jan Prengën, gjykata vendos për grupin Hajri Gjykata e Apelit ka rrëzuar sot kërkesën e grupit Hajri (të akuzuar për vrasjen e Jan Pregës) për lirim nga qelia duke l
Iris Luarasi: Edhe kur më ndërroi jetë nëna vendosa buzëkuq (VIDEO) Iris Luarasi në çdo dalje të saj televizive apo edhe në auditorët e shkollës, shfaqet me pamjen e kuruar në detaj dhe si
"Vrastari" Haaland vendos rekord në Champions Borussia e Dortmund fitoi me rezultatin 2-1 ndeshjen e parë përballë PSG e vlefshme për 1/8 e Champions. Heroi i mbrë