999 rezultate për

vendngjarja

Në mes të Tiranës, autobusi përlas dy këmbësore: Foto nga vendngjarja (FOTO LAJM) Autobusi i "Tiranës së Re" përplasi sot në Bulevardin Zogu I dy këmbësore duke i shkaktuar atyre dëmtime trupore. Po
Përmbyset zetori në Korçë: Një i plagosur, drejtuesi ia mbath nga vendngjarja Një zetor është përmbysur në hyrje të qytetit të Korçës dhe për pasojë është plagosur një 60-vjeçar. Sipas burimeve n
Aksidentoi rëndë 15-vjeçarin dhe u largua nga vendngjarja, arrestohet autori Një shtetas i dyshuar për përplasjen e një 15 vjeçari disa ditë më parë në Kukës është arrestuar nga policia ditën e sot
Kapet autori i aksidentit me pasojë vdekjen e një 20-vjeçari në Fier Mbrëmjen e djeshme një aksident tragjik ndodhi në qytetin e Fierit ku si pasojë e përplasjes nga makina humbi jetën Arif
Përgjaken rrugët e Shqipërisë, një tjetër person humb jetën Një tjetër person ka humbur jetën mbrëmjen e sotme për hskak të një aksidenti. Ngjarja ka ndodhur Në Fushë-Bulqizë, n
Pogradec, aksidentoi për vdekje 75 vjeçarin, largohet nga vendngjarja Pasditen e sotme një aksident i rëndë ka ndodhur në unazën e qytetit tëPogradecit ku një mjeti tip Volksëagen Polo” ka a
Aksident në Tiranë, shpërndarësi i picave përplaset nga makina Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e sotme tek mbikalimi pranë "Pallatit me shigjeta". Burime nga vendngjarja bëjn
Pamje nga vendngjarja, vlonjati masakron me sëpatë pas kokë kushëririn (VIDEO) Një vrasje horror ka ndodhur në Vlorë ku një 37-vjeçar është masakruar për vdekje nga kushëriri i tij me sëpatë. Ngja
Godisin efektivët para Kuvendit, shoqërohen në polici 4 shtetas (FOTO LAJM) Shkon në 4 numri I të shoqëruarëve nga protesta që po mbahet para Kuvendit të Shqipërisë. Burime nga vendngjarja pë
E FUNDIT/ Aksident i rëndë në aksin Librazhd-Elbasan (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Librazhd-Elbasan. Burime për Albeu.com nga vendngjarja bëjnë me
Eksploziv në një automjet në Vlorë, dalin fotot nga vendngjarja Një alarm për eksploziv ka ngritur në këmbë gjithë policinë e Vlorës. Drejtuesi i një automjeti në qytetin e Vlorës k
Dalin pamjet nga vendngjarja, si u vra në makinë vëllai i Arben Ndokës (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në orët e para të mëbgjesit të sotëm në Leshë. Aleksandër Ndoka është vrarë me ar
Përplasi të moshuarin, autori largohet menjëherë nga vendngjarja Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në askin rrugor Krahës-Tepelenë duke lënë pas një të plagosur. Një automjet ka
Autobusi i Kombinatit përplas të moshuarën, pamje nga vendngjarja (VIDEO) Një autobuz i linjës Kombinat - Kinostudio me targa AA 952 GI ka përplasur sot një grua të moshua tek mbikalimi i Unazës
Dalin pamjet e para nga vendngjarja ku u plagos 25-vjeçari në Durrës (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës ku mësohet të jetë plagosur me armë shtetasi Marvin Malja. Malja është qëll
Pamje nga vendngjarja, eksploziv në butikun tek "Petro Nini" (VIDEO) Shitësja e një dyqani në Tiranë ka dhënë alarmin pasi sipas saj ka një pako eksploziv në butikun e saj. Policia në n
Gjendet e vdekur një grua në Gostivar, dalin pamjet nga vendngjarja (FOTO LAJM) Në orët e hershme të mëngjesit të sotem, në rrugën “Beliçica” në Gostivar, një kalimtar rasti e ka gjetur një grua të sh
Sulmi terrorist në Spanjë, MPJ: Nuk ka shqiptar të lënduar, largohuni nga vendngjarja! Ka shkuar në 13 bilanci i personave që kanë humbur jetën nga sulmi terrorist I ndodhur pasditen e sotme në sheshin “Kata
Makina në Tetovë godet 17-vjeçaren, autori ik nga vendngjarja Në bulevardin “Ilinden” në Tetovë, ka ndodhur një aksident automobilistik ku janë të përfshirë një automjet tip “BMW X6”
Aksidentohet aktori i "Portokallisë", dalin fotot nga vendngjarja (FOTO) Kjo javë nuk ka nisur aspak mirë për aktorin e njohur të "Portokallisë", Florian Binaj. Aktori i njohur në rolin "polici