999 rezultate për

vendit

Nuk lejohet grumbullimi me më shumë se 10 veta, Komiteti i Ekspertëve i jep dritën jeshile Kuvendit Komiteti i Ekspertëve ka vendosur që të lejojë mbledhjen e Kuvendit gjatë ditës së enjte duke respektuar protokollet e v
Njoftim i rëndësishëm për qytetarët që udhëtojnë nga Shqipëria drejt vendit fqinj Drejtoria Vendore e Kufirit dhe Migracionit Shkodër ka njoftuar se qytetarët që duan të lëvizin nga sot në drejtim të Ma
Alarm për qarkun në jug të vendit: Vatër e nxehtë Covid-19 Në 24 orët e fundit në Shqipëri u regjistrua një tjetër rekord i rasteve të reja me koronavirus e po ashtu dhe i viktima
Përplasja fizike e deputetëve, fajësohet nënkryetarja e Kuvendit Ndaj nënkryetares së Kuvendit të Kosovës, Arbërie Nagavci, janë drejtuar kritika me arsyetimin që e njëjta nuk ka ditur
Pas nisjes së pandemisë, Shqipëria ka blerë jashtë vendit 137 milionë euro ilaçe Që prej nisjes së pandemisë në mesin e muajit Mars e deri në fund të muajit të kaluar Shqipëria ka importuar në total 17
Situata nga COVID-19, Kuvendi anulon seancën e nesërme Seanca plenare e Kuvendit që ishte planifikuar të mbahej ditën e nesërme nuk do të mbahet për shkak të masave të reja të
E mbajti të fshehtë! Infektohet me COVID-19 deputetja më e re në Kuvend (FOTO LAJM) Deputetja më e re e Kuvendit të Shqipërisë, Reme Lala është infektuar me COVID-19. Deputetja që garoi me siglën e PDI
Po tentonin të nxirrnin armë jashtë vendit, arrestohen dy persona Dy persona janë arrestuar nga ana e Policisë, pasi po tentonin që të trafikonin armë jashtë vendit. Mësohet se Policia e
Meta letër Manastirliut dhe Ramës, kërkon llogari për situatën e COVID-19 Presidenti Ilir Meta i ka dërguar letër drejtuar ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, kryeministrit Edi Rama dh
Në ditët e fundit të shtatzënisë, Sara dhe Ledri shpërngulen jashtë vendit (FOTO LAJM) Shumë pak ditë i ndajnë tashmë reperin Ledri Vula dhe partneren e tij, Sara Hoxha, nga ardhja në jetë e bebushes. Sar
Shfrytëzoi 32 vjeçaren për prostitucion jashtë vendit, arrestohet i riu Dy persona janë arrestuar nga policia e Fierit të akuzuar për veprat penale “Shfrytëzim prostitucioni” e “Trafikimi i pe
Kodi Zgjedhor, Meta i nis shkresë Kuvendit Presidenti Ilir Meta i ka nisur një shkresë zyrtare Kuvendit, ku i kërkon që të shtyjë rivotimin e Kodit Zgjedhor, deri
ZYRTARE/ Salianji jashtë Kuvendit! Del lista e plotë, kush janë 13 demokratët që u skualifikuan nga gara Periudha e punës së Komisionit, e ndarë në 3 faza, zgjati nga data 3 Gusht deri në 22 Tetor 2020. Në emër të Kryesisë së
"Kush ka maskën më të bukur", politikanët sfilatë jashtë Kuvendit (FOTO LAJM) Të enjteve, përvecc përplasjeve në seancat e Kuvendit, ajo që bie në sy është edhe "sfilata" që politikanët bëjnë jashtë
Era Istrefi shpërngulet jashtë vendit (FOTO LAJM) Era Istrefi është bërë shumë hermetike kohët e fundit dhe përveç faktit se nuk është aktive në muzikë, poston shumë rral
Mbyllja e vendit nga Covid-19, kryeministri tregon se kur mund të merren masat ekstreme (VIDEO) Kryeministri Avdullah Hoti ka thënë gjatë dy javëve të fundit janë shtuar rastet pozitive me Covid-19. “Kur i kemi gj
Kujtim Gjuzi i kërkon publikisht takim Jozefina Topallit: Jo vetëm miq në Facebook! Kryetari i Partisë Konservatore, deputeti i Kuvendit Kujtim Gjuzi, është padyshim një ndër politikanët më të komentuar n
Në ditët e fundit të shtatzënisë, Sara dhe Ledri po shpërngulen jashtë vendit (FOTO LAJM) Pritjes së ëmbel po i vjen fundi dhe Sara dhe Ledri po pergatitetn te jenë prindër shumë shpejt. Dhurata e parë publi
​Ndërpritet seanca e Kuvendit, çfarë pritet të ndodhë nesër dhe të hënën Seanca e Kuvendit të Kosovës ka mbyllur punimet për të vazhduar të hënën me pikat e mbetura, ndërsa nesër vazhdon seanca
Halit Valteri tenton të godasë Damian Gjiknurin jashtë Kuvendit (VIDEO) Një debat i ashpër në ambientet e jashtme të Kuvendit të Shqipërisë mes Damian Gjiknurit dhe Halit Valterit për pak do t