999 rezultate për

vendin

Mustafa: Qytetari nuk vendos se kush do të qeveris me vendin, Kosovës i duhet një qeveri e re Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, në një debat në TV 21, ka thënë se Kosovës i duhet një qeveri e
"Çmendet" moti në Kukës: Dëbora zbardh vendin në mes të pranverës (VIDEO) Sot më datë 6 maji është Dita e Shën Gjergjit e cila festohet për t’a përjetuar ndaljen e Dimrit dhe ardhjen e stinës s
Zaev: Nuk besoj se Kushtetuesja do ta rikthejë Kuvendin “Do të presim. Deri në takimin e liderëve do të kemi vendim nga Gjykata Kushtetuese. Por unë nuk besoj se Gjykata Kushte
Rritje e varfërisë, gjysma e të punësuarësve rrezikon të humbasë vendin e punës Për shkak të masave drastike kundër përhapjes së virusit të Coronës ekonomia botërore ka shënuar humbje të mëdha dhe pot
RËNDITJA/ Vlera e klubeve angleze, Tottenham në vendin e parë (FOTO LAJM) Tottenhemi është klubi me vlerën financiare më të madhe në Ligë Premier, sipas studimit të ekspertit të financave të fut
Meta thirrje qeverisë: Të garanohen kushte të sigurta në vendin e punës për çdo sektor Presidenti Ilir Meta në Ditën Ndërkombëtare të Sigurisë dhe Shëndetit në Punë i ka bërë thirrje Qeverisë për të garantua
Xhaferi: Kuvendin mund ta rikthejë vetëm populli I ftuar në TV21 Kreu i Kuvendit Talat Xhaferi ka folur për iniciativën e LSDM-së e të firmosur nga 35 deputetë të të gji
11-shja më e mirë në historinë e United, Ferguson zbulon lojtarin që e ka vendin e padiskutueshëm Ish-trajneri i Mançester Junajtid, Sër Aleks Ferguson ka zbuluar se mbrojtësi Denis Iruin është lojtari i vetëm që do të
Reshjet dhe vranësirat pushtojnë vendin, çadrën me vete kur të dilni për pazar Moti me vranësira dhe reshje shiu do të mbizotërojë edhe në orët e paraditës. Por, sipas Meteoalb, gjatë pasdites dhe
Shira në të gjithë vendin, si do të mbajnë temperaturat Dita e sotme në vendin tonë moti parashikohet të jetë i vranët dhe me reshje shiu në pjesën më të madhe të territorit.
Rikthehen reshjet, si do të jetë moti në të gjithë vendin Ditën e sotme në vendin tonë priten reshje mesatare në të gjthë territorin. Në qarqet Elbasan dhe Vlorë priten reshje
E humbën për pak, ky është formacioni i lojtarëve që dolën në vendin e 2 në garën për Topin e Artë Tashmë është e ditur se Topi i Artë është çmimi më i madh individual që mund të fitojë një lojtar. France Football ës
Reshje shiu në gjithë vendin, si pritet të nisë java Ditën e sotme priten reshje priten reshje të dobëta në të gjthë territorin. Temperaturat: Temperaturat minimale dh
"Duhet t’u lësh vendin të rinjve", Kresha paralajmëron largimin nga skena Tashmë edhe pak muaj dhe reperi shqiptar Mc Kresha do të bëhet baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Erzina, është
Si do të na duhet të sillemi tani në vendin e punës Edhe pse një pjesë e mirë e bizneseve do të vijojnë të mbeten të mbyllura deri në një moment të dytë, të gjithë punonjës
Lleshaj në vendin e ambasadorit e Majko i heshtur në podiumin ministerial, si duket Kuvendi sot (FOTO LAJM) Ka nisur seanca plenare,e para që pas shfaqjes së pandemisë së koronavirusit në vend me fjalët e kryeparlamentarit, Gram
Covid-19, sa shqiptarë kanë humbur vendin e punës? “Ministri i Koronavirusit”, Arben Ahmetaj, i ftuar në emisionin “Opinion” mbremjen e djeshme ka deklaruar se 40 mijë shq
RËNDITJA/ Akademitë që kanë prodhuar më shumë lojtarë për top 5 ligat, Reali zë vendin e 4 (FOTO LAJM) Real Madrid, me akademinë e tyre Castilla, zënë vendin e katërt, duke qëndruar pas Ajaxit, Benficas dhe Salzburgut.
Didier Drogba ndihmoi për të ndaluar luftën civile në vendin e tij Ishte data 8 tetor e vitit 2005. Matematika e kualifikimit për Kupën e Botës “Gjermania 2006” ishte e thjeshtë. Një f
Filipçe: Koronavirusi mund të ketë qenë prezent shumë më herët në vendin tonë Ministri i shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës së sotme ka konfirmuar lajmin që Alsat publikoi më herët lidhur