999 rezultate për

vendin

I nxehti përvëlues prek vendin, nesër temperaturat do të shkojnë deri në 35°C Vala e të nxehtit ka mbërthyer edhe Shqipërinë. Për nesër nuk priten reshje në të gjitha qarqet. TEMPERATURAT Nesë
"Të dua shumë", Rudina Dembacaj bën tatuazh në vendin e dhimbshëm (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj ka vendosur t’i dedikojë babait të saj një tatuazh. “Tatto dedikuar ty babi, të
Makina del nga rruga, dy aksidente brenda pak minutash në vendin tonë Dy paksidente automobilistike kanë ndodhur brenda pak minutash, por fatmirësisht pa dëme në njerëz. Njëri prej tyre k
Trajneri i Romës shpreson ende për vendin e katërt Sa i përket titullit të kampionit, Roma nuk është pjesë e ekuacionit tash e disa xhiro, por synimi i tyre mbetet një ven
Në 2 vjetorin e martesës, Afërdit dhe Jakub zgjedhin vendin special (FOTO LAJM) Dy vite më parë, Afërdita Dreshaj kurorëzoi dashurinë me sportistin çek Jakub Kindl në një ceremoni madhështore në Miami
Rudina Hajdari "xhindos" Ruçin, Rama braktis Kuvendin: Kemi 700 viktima pa fajtor! Me të përfunduar fjalën kryeministri Rama, fjalën e ka kërkuar deputetja Rudina Hajdari e cila bëri një akuzë të rëndë p
Shkencëtarët zbulojnë vendin ku mund të ketë ndryshuar historia e njerëzimit (FOTO LAJM) Ndodhet në një nga skajet më të largëta të planetit, që pak njerëz kanë vizituar dhe ende më pak kanë jetuar, por ndosht
Ka humbur vendin e titullarit, Hysaj kërkon largimin nga Napoli Mbrojtësi i Napolit, Elseid Hysaj i ka komunikuar skuadrës së tij që këtë verë dëshiron largimin pasi është lodhur duke
Dortmund "blindon" vendin e dytë, mposht Leipzig (VIDEO) Skuadra nga ‘Signal Iduna Park’ ka siguruar vendin e dytë në renditjen tabelare, pas fitores në fushën e RB Leipzig.
Pasi i mori drejtimin e grupit, Murrizi kërkon vendin e Hajdarit në Komisionin e Reformës? Pas shkarkimit nga kreu i grupit parlamentar opozitar Rudina Hajdarin, deputeti Myslym Murrizi kërkon dhe zëvendësimin e
Ministri turk tregon vendin ku do zhvillohet finalja e Champions Të shumta kanë qenë dyshimet ditët e fundit, për sa i përket finalet së Ligës së Kampionëve, e cila në fillim të sezonit
Zuri vendin e Dvoranit: Kush është gjyqtarja e njohur që la në burg Fatos Nanon Ditën e sotme me 6 vota pro dhe 3 kundër KLGJ ka vendosur përfundimin e mandatit të Dvoranit. Kryesimin e KED e merr
Koronavirusi ul çmimet e futbollistëve, Messi zbret në vendin e 9-të, Ronaldo as në top 30-she (FOTO LAJM) Pozitën dy dhe tre e ndajnë Raheem Sterling dhe Neymar, që të dy vlejnë 128 milionë euro. Top 5shen e mbyllin Mane dh
Shkon në 1263 numri i të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë (VIDEO) Ka shkuar në 1263 numri i të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë, ku gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar poziti
LASK Linz merr goditjen e rëndë, i hiqen 6 pikë pasi theu rregullat e karantinës, humb vendin e parë E besoni apo jo, Liga e Austrisë ka penalizuar me -6 pikë klubin e LASK Linz, pasi këta të fundit u stërvitën në periudh
Japonia do t’i paguajë njerëzit të vizitojnë vendin për të rritur turizmin pas krizës së Coronavirusit Një plan i ri i guximshëm do të subvencionojë udhëtimet për në Japoni, në përpjekje për të parë rritur përsëri numrin e
Budina thirrje nga Durrësi qytetarëve: Ngrijeni kokën se Meta do të shpërndajë Kuvendin "Ky parlament është i paligjshëm. Duhet të shpërndahet. Presidenti e tha, meqenëse populli do të ngrihet i gjithi, Presi
Basha: Ky është triumfi i parë i një rruge që do e shpëtojë vendin nga Edi Rama Mëngjesin e sotëm, kryedemokrati Lulzim Basha ka ndarë në Facebook foto nga protesta teksa shkruan se: Opozita ka një që
Frikë për vendin e titullarit? Suarez: Nëse do të isha Lautaro, nuk do të largohesha nga Inter Martinez raportohet se po ndiqet nga Barcelona pasi shënoi 16 gola në 31 ndeshje këtë sezon me Interin. Fituesi i Top
Tërmet i fuqishëm godet detin Mesdhe, lëkundjet u ndjenë edhe në vendin tonë Një tërmet i fuqishëm ka rënë në Detin Mesdhe pak pas mesnate. Lëkudjet ishin me magnitudë 6.2 të shkallës rihter. Të