999 rezultate për

vendin

Mos harroni çadrat, reshje të denduara në gjithë vendin Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i paqëndrueshëm duke sjellë reshje në të gjithë territorin. Në zonat veri-p
Man United fiton dhe rimerr vendin e parë (VIDEO) Manchester United ka ka fituar 1-2 ndaj Fulhamit. Vendasit befasuan të parët teksa shënuan me Ademola Lookman. Po
Tërmeti godet gjatë natës vendin, ku ishte epiqendra dhe sa ballë Një tërmet me magnitudë 4.4 të shkallës Rihter ka goditur gjatë natës Shqipërinë. Mësohet se tërmeti ra në orën 03:39
Moti i acartë përfshin vendin, termometri shënon -13 gradë Vendi ynë është nën ndikimin e masave ajrore të ftohta, të cilat do të mbeten prezente edhe në ditët në vijim duke sjell
Shiu ia lë vendin dëborës, nisin reshjet e para në Shqipëri (FOTO LAJM) Gjatë mbrëmjes së sotme, në qytetin e Korçës kanë rënë reshjet e para të dëborës. Meteoalb ka raportuar se gjatë orëv
Rama hap frigoriferët, tregon vendin ku janë depozituar dozat e vaksinës Ditën e sotme, kryeministri Rama ka vendosur të tregojë për të gjithë ambientet ku janë depozituar vaksinat në depon far
Moti i keq paralizon vendin, ARRSH njofton akset problematike Autoriteti Rrugor Shqiptar ka bërë me dije gjendjen e akseve kombëtare nga veriu në jug. Përmes një njoftimi ARRSH n
Përmbytjet pushtuan vendin! Forcat e Armatosura dyfishojnë kapacitetet për banorët Reshjet e orëve të fundit kanë shkaktuar përmbytje në disa qytete të vendit, teksa Ministria e Mbrojtjes dhe Agjencia Ko
Përmbytjet në të gjithë vendin, si pritet të jetë moti gjatë fundjavës Ditët e fundit reshjet e dendura të shiut kanë shkaktuar përmbytje në shumicën e qyteteve në Shqipëri. “Reshjet e shi
Më romantike se asnjëherë, Adrola Dushi zbulon vendin e ëndrrave (FOTO LAJM) Modelja shqiptare, Adrola Dushi është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan herë pas here foto të ndryshme. Së fun
Moti i keq paralizon vendin, ARRSH zbulon akset ku qarkullohet me vështirësi Autoriteti Rrugor Shqiptar në një njoftim të bërë publik dhe për mediat, bën me dije se në disa akse rrugore në vend ka
Moti i keq pushton vendin, shoferët në Cerrik bëjnë gara e përfundojnë në spital Mbrëmjen e sotme një aksident është shënuar në qytetin e Cërrikut, pranë një qendre të banuar. Kjo pasi shoferët e dy
Moti i keq pushton vendin, lumi Vjosa del nga shtrati Reshjet e dendura të shiut kanë nxjerrë nga shtrati Lumin Vjosa. Burimet bëjnë me dije se ujërat kanë vërshuar në zo
Tërmeti i fuqishëm shkund sërish vendin ballkanik (FOTO LAJM) Një tërmet me magnitudë 5.0 të shkallës Rihter ka goditur vetëm pak minuta më parë Kroacinë. Epiqendra e lëkundjeve sizm
RENDITJA/ Edhe pse në vendin e 5, Man City favorit me 69% për titullin (FOTO LAJM) Sipas “Five Thirty Eight” Manchester City është ekipi favorit për të fituar Premier Ligën. Edhe pse në vendin e pestë
Interi fitoi bindshëm ndaj Crotones, Conte: Askush nuk e ka vendin e sigurt Trajneri i Inter, Antonio Conte, nuk ishte i kënaqur me paraqitjen e mesfushorit, Arturo Vidal, në ndeshjen ndaj Crotone
Dita e parë e 2021, kthjellime dhe vranësira në të gjithë vendin Sipas MeteoAlb: Pjesa e parë e ditës mbetet me vranësira të shpeshta dhe kthjellime të pakta duke sjellë dhe ndonjë resh
Deputeti shqiptar përplaset me ministren serbe në Kuvendin e Serbisë Deputeti shqiptar në parlamentin e Serbisë, Shaip Kamberi, ka bërë disa replika të ashpra me ministren e Integrimeve Evr
Corriere dello Sport: Strakosha ka humbur vendin e titullarit te Lazio Thomas Strakosha e ka humbur vendin e titullarit te Lazio dhe kjo ka ndikuar që atij të mos i vazhdohet kontrata, që i s
Projektligji për buxhetin, sot në lexim të dytë në Kuvendin e Kosovës Deputetët e Kuvendit të Kosovës do të mblidhen sot në seancë plenare në ora 14:00, për të votuar në lexim të dytë projek