999 rezultate për

vendin

Guardiola: Jesus e ka të vështirë ti zërë vendin Agueros Problemi i Gabriel Jesus është Sergio Aguero, kështu ka thënë trajneri i Manchester City, Pep Guardiola. Sulmuesi i B
Tërmeti trondit sërish vendin tonë Lëkundje të forta tërmeti sapo kanë tronditur vendin tonë. Magnituda ishte shumë e lartë dhe u ndje në Shqipërinë e M
Gjuzi nuk do t'ia dijë, "bllokon" Kuvendin me makinën e re (FOTO LAJM) Deputeti Kujtim Gjuzi gjithmonë ka tërhequr vëmendje me anë të makinave luksoze. Së fundmi ai është shfaqur ne Kuvend
Milan në vendin e 13-të, Hernandez këmbëngul: Do përfundojmë në top katërshe në Serie A Theo Hernandez ka këmbëngulur se Milani ende ka gjasa ta zërë vendin e katërt në Serie A – i fundit që dërgon në Ligën e
Aksidentohet në vendin e punës, 34 vjeçari në gjendje të rëndë Një 34-vjeçar është dëmtuar gjatë punës me sharrë në Gjirokastër. Menti Cobo nga Berati është gjendje të kritike për
"I paharruar", Ermali i trishtuar, rikthehet pas 8 vitesh në vendin ku shkonte me Dr. Florin! (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi është ritkthyer në të njëjtin vend ku shkonte me Dr. Florin 8 vite më parë! Rrugës për në Përmet ai ka n
Mos e humbisni: I bien kokoshkat në vendin intim, gjesti i tifozes kroate po bën xhiron e botës (VIDEO) Në ndeshjen Kroaci-Hungari që u zhvillua në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian ka ndodhur një episod që po
Banorët përplasen me policinë në Tufinë: Kush kaloi SPAK-un është për burg, na bëtë kriminela në vendin tonë Banorët e Tufinës janë përplasur me policinë të cilat kanë tentuar ti largojnë ndërkohë që banorët janë përfshirë në një
Stoli i Sampdorias, Ranieri i zë vendin De Biazit? Në Itali e bëjnë fakt të kryer. Claudio Ranieri do të jetë trajneri i ri i Sampdorias, duke parakaluar kështu ish-trajne
Coutinho i merr vendin, Muller i vjen fundi te Bayern Thomas Müller nuk po kalon një situatë pozitive te skuadra bavareze. Legjenda e Bayernit tani qëndron edhe pas Phillipe
U aksidentua në vendin e punës, ndërron jetë shqiptari në Itali Aleksandër Thani, 63 vjeç, humbi jetën mëngjesin e djeshëm në një aksident në vendin e punës në Genola (Cuneo) të Italis
Kosova voton sot: 6 kandidatë për kryeministër dhe 30 mijë vëzhgues në të gjithë vendin Në Kosovë mbahen sot zgjedhjet e parakohshme për Kuvendin, ndërsa votimet kanë nisur në orën 07:00 dhe mbyllen në 19:00.
Një tjetër tërmet godet vendin, ku ishte epiqendra dhe sa ballë Një tërmet ka goditur sërish ditën e sotme qytetin e Durrësit. Tërmeti ka qenë me magnitudë 2.9 dhe thellësi 15 km,
Pa u ngatërruar, mënyra më e lehtë për të gjetur vendin ku iu takon të votoni Më 6 tetor ditë e dielë, qytetarët e Kosovës do t’iu drejtohen kutive të votimeve për të votuar kandidatët e tyre të pre
Zidane ia bën të qartë Courtois: Askush nuk e ka vendin e garantuar! Zinedine Zidane ka dhënë një mesazh të fuqishëm për lojtarët e Real Madrid. Vendi i titullarit për Thibaut Courtois t
Përfundon votimi për vendin vakant në KLP, kush është fituesi Prokurorja Esmeralda Cami Keshi ka fituar vendin për anëtare të KLP-së, përkundrejt rivalit të saj prokurorit Vladimir M
Britania në alarm! Studia godet vendin, përmbytjet bllokojnë vendin Britania po përballet me përmbytjet dhe stuhinë që ka goditur vendin. Stuhia Lorenzo ka përfshirë Britaninë mëngjesin e
Iku vapa e dielli! Nesër nisin rrebeshet e shiut në të gjithë vendin Të enjten pritet që moti të ndryshojë në mënyrë drastike në të gjithë territorin e Shqipërisë duke shënuar rikthimin e r
De Ligt: Te Juventus kam gjetur vendin e duhur Matthijs de Ligt tashmë duket se ka gjetur veten te Juventusi. Këtë e ka deklaruar vetë De Ligt pas ndeshjes ndaj Leverk
Balla i zuri vendin, Rudina Xhunga tregon se ç’do të ndodhë me emisionin e saj në News 24 Pasditen e sotme Rudina Xhunga ushte e ftuar në emisionin “Rudina”. Për herë të parë ajo u shfaq në një emision së ba