E FUNDIT/ Shpërthim me tritol në një banesë në Kamëz
999 rezultate për

vendimtare

Penalltia e pritur nga Adrian duhej anulluar Pas ekzekutimit të penalltive, Liverpool fitoi Superkupën e Evropës duke mposhtur Chelsean. Ishte portieri i ardhur n
Roma me ultimatum: Ditë vendimtare sot për të ardhmen e Dzekos Bisedimet mes Romës dhe Interit për shkëmbimin mes Edin Dzekos dhe Icardit janë drejt fundit. Boshnjaku i cili ka qenë g
Juventusi bën goditjet e mëdha, kjo javë është vendimtare Me të zgjidhur tashmë çështja e trajnerit, falë edhe konferencës së parë mediatike të kaluar me sukses nga Maurizio Sarr
Ditë vendimtarë për të ardhmen e Grezdës te Rangers Eros Grezda e ka mbyllur në mënyrën më të keqë sezonin te skuadra e Rangers. Shqiptari ka kaluar një periudhë dëmtimhesh
Fundi i epokës së Allegrit, vendimtare këmbëngulja e Pavel Nedved Massimiliano Allegri do ti thotë zyrtarisht lamtumirë Juventusit në fund të sezonit, duke mbyllur kështu një epokë 5-vj
Orë vendimtare për të ardhmen e Allegrit te Juventusi Këto janë orë vendimtare për të ardhmen e Masimilano Allegrit në stolin e Juventusit, njofton "Corriere Dello Sport".
Pendarovski: Raporti me shqiptarët vendimtare për rrugën euro-atlantike Stevo Pendarovski ka folur për zgjedhjet e fundit nga të cilat ai u bë President i Maqedonisë së Veriut. Ai tha se kë
Milani humb sfidën vendimtare, Conte në stadium (FOTO & VIDEO) Milan ka pësuar humbjen e tretë në gjashtë ndeshjet e fundit dhe tani kualifikimi në Champions League është më në rrezik
Ndeshja vendimtare, Gattuso bën ndryshimin e papritur në formacion Ashtu si ndaj Lazios, Gennaro Gattuso, trajneri i Milanit, po mendon një formacion ndryshe në transferën torineze, ndaj
Mbledhje urgjente te Milani, sfida ndaj Torinos vendimtare për Gattuson Eliminimi nga Kupa e Italisë ka vënë në diskutim të ardhmen e Gattusos te Milani. Sipas asaj që raporton "Tuttosport
Hashimi merr vesh edhe nga ndryshimet e klimës: Dy vitet e ardhshme, vendimtare Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në Ditën e Tokës, 22 Prillin, ka befasuar me njohuritë e tij rreth ambientit. Thaçi k
2 000 marinsa amerikanë i mësyjnë Maqedonisë Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka miratuar zbatimin e stërvitjes ushtarake “Goditje Vendimtare”, e cila do të kryhet nga
Ditë vendimtare për James Rodriguez te “bavarezët” Qëndrimi i James Rodriguez te Bayern Munich nuk është aspak i sigurt. Megjithatë, këtë javë mund të vijë vendimi përfund
Javët e ardhshme do të jenë vendimtare rreth të ardhmes të De Light Javët e ardhshme do të jenë vendimtare reth së ardhmes së Matthijs De Ligt. Kapiteni i Ajax është një nga ma më të kërk
Gjeloshaj: Fitorja në Tuz vendimtare për identitetin kombëtar Nik Gjeloshaj, kandidati që fitoi në garën për kryetar të Komunës së Tuzit në Mal të Zi, shprehet se fitorja e zgjedhjev
Sarri një hap larg shkarkimit, sfida ndaj Manchester City-t vendimtare Maurizio Sarrit është pranë shkarkimit nga stoli i Chelsea-t, teksa e përditshmja angleze, Daily Mail, raporton se bordi
Orë vendimtare për Abazaj, një tjetër klub belg shfaq interes për të Orë vendimtare për Kristal Abazaj. Shqiptari nuk po luan tek Anderlecht dhe me shumë mundësi ai do të largohet. Po ra
Mblidhet koalicioni PAN, orë vendimtare për Kosovën Ka nisur takimi mes tre liderëve të koalicionit qeverisës ose si njihet koalicioni PAN. Kryeministri Ramush Haradinaj
Henry rrezikon shkarkimin, ndeshja ndaj Dijon do të jetë vendimtare për të ardhmen e tij te Monaco Monaco i ka dhënë ultimatum 48 orë trajnerit Thierry Henry, më saktë ndeshja në fushën e Dijon do jetë si një finale për
Ditë vendimtare për të ardhmen e Calhanoglu Këto janë ditë vendimtare për Hakan Calhanoglu. Skuadra e Milanit mund tas shesë turo-gjermanin tek skuadra gjermane e