999 rezultate për

vendime

U la në stol në ndeshjen ndaj Parmës, De ligt nuk e fsheh zhgënjimin Matthajs De Ligt është blerja e bujshme e skuadrës së Juventus në këtë merkato verore. 19 vjeçari u ble nga skuadra e Aj
Opozita greke ngrihet kundër vendimeve të qeverisë së re Opozita greke ka reaguar fuqishëm ndaj veprimeve të para të qeverisë së re konservator, të Kyriako Mitsotakis, një prej
Erdogan: Vendimet e BE-së për Tiranën dhe Shkupin do të ndikojnë në gjithë rajonin Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se vendimet që Bashkimi Evropian (BE) do t’i marrë lidhur me negociatat
Liberalizimi i vizave, Haradinaj: Janë konkluzione nuk ka vendime Kryeministri i Kosovës ka mbajtur një konferencë për media pas mbledhjes së Qeverisë. Haradinaj foli rreth draft-doku
Operacioni "Krasta", prokuroria jep vendimet Operacioni "Krasta", vendos arrest shëpie për Adem Borici dhe Suela Musta për pjesën tjetër arrest me burg. Të ar
Basha i kërkon pak kohë protestuesve: Edi Rama na shpalli luftë, do marrim vendime Kreu i PD-së Lulzim Basha ka mbërritur në selinë blu, ku ka mbajtur një fjalë të shkurtër para simpatizantëve. Kryedemok
Zgjedhjet e 30 qershorit, qeveria me 2 vendime të reja Pavarësisht insistimeve të opozitës për mos pjesëmarrje në zgjedhje, ditën e sotme Këshilli i Ministrave ka miratuar dy
Thaçi i pakënaqur me Merkelin dhe Macronin, a e refuzuan planin e tij? Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është shprehur i pa kënaqur me atë se çfarë ndodhi në Samitin e Berlinit. Thaçi theks
Dënohet fusha e Laçit, vendimet e plota të Komisionit të Disiplinës Komisioni i Disiplinës pranë Federatës Shqiptare të futbollit ka publikuar sot vendimet për javën që lamë pas në futboll
Rudina Hajdari flet për ftesën e Patozit: Nuk marr vendime të nxituara Deputetja, Rudina Hajdari, e pyetur rreth një ftese adresuar asaj nga Astrit Patozi për t’iu bashkuar Bindjes Demokratik
Vendimet e Disiplinës, reagon ashpër klubi i Tiranës Komisioni i Disiplinës dënoi Tiranën me 4 ndeshje pa spektatorë dhe sulmuesin bardheblu Michael Ngo’o me 5 takime, për s
Kjo javë ishte bombë në Maqedoni, arrestime dhe aktvendime ava filloi me arrestime për tragjedinë e autobusit dhe shpërdorim në shërbimet e inteligjencës ndërsa përfundoi me aktgj
"Janë vendime të gjykatës", reagon ish-pronari i truallit tek "Petro Nini" Ish-pronari i truallit të godinës në zonën e "Petro Ninit" , Aleksandër Gavoçi, në në një lidhje telefonike thotë se ban
Zaev zbardh takimin me Mickoskin “Tema për të cilat kemi biseduar ishin zgjedhjet presidenciale dhe rrjedha e ardhshme e ligjeve reformuese që janë shumë
Dash Shehi zbardh vendimet e "opozitës së bashkuar" (VIDEO) Mbledhja e partive opozitare sapo është mbyllur. Në një prononcim për mediat kreu i LZHK-së Dashamir Shehi ka zbuluar ed
Lefter Koka sulmon LSI-në: Nuk dorëzoj mandatin, po i merr vendimet Sali Berisha Deputeti i LSI-së, Lefter Koka ka dalë zyrtarisht kundër vendimit të partisë së tij për djegien e mandateve. Përmes një
Skandalizohen mediat malazeze: Një hajdut merr vendime për bankën tonë Ish-guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani është emëruar në një post të rëndësishëm në Bankën Qendrore të Ma
Shtatë vendimet e Solarit që ndryshuan Real Madridin Askush nuk mund të dyshoj që Santiago Solari është duke u përpjekur për të lënë gjurmë në Real Madrid, një gjë që është
Klopp i kënaqur me Shaqirin e shokët e tij pavarësisht krizës me lëndimet Skuadra e Liverpool duket se po kalon një krizë për shkak të lëndimeve. Por megjithatë Klopp nuk duket i alarmaur, m
Drejtoria e Transportit Rrugor merr dy vendime të rëndësishme për shoferët Drejtoria e Shërbimeve dhe Transportit Rrugor, ka marrë dy vendime të rëndësishme për targat e makinave, vendime të cila