999 rezultate për

vendim

Ky është vendimi i CR7 për ndeshjen ndaj Barcelonës Cristiano Ronaldo nuk është shëruar nga COVID-19, dhe nuk do të mund të paraqitet në ndeshjen e nesërme mes Juventusit d
HOROSKOPI/ Shtyni vendimet e rëndësishme, sot priten komplikime Dashi Nëse një histori dashurie nuk funksionon, ajo mund të marrë fund në nëntor. Në frontin e punës, një ditë e komp
Skandali në "El Clasico", komunikimi i gjyqtarëve hedh poshtë vendimin e VAR: S'ishte penallti Një skandal mund të dalë në skenë për “El Clasicon” sipas asaj që shkruan SPORT. Prestigjozja pranë Barcelonës prete
Do luajë CR7 ndaj Barcelonës? Sot dita vendimtare Cristiano Ronaldo postoi të shtunën një foto në “Instagram” ku festonte: “Siiiii”. Dhe për juventinët u duk sikur po
As sot nuk ka zgjidhje, Liga cakton ditën e enjte si ditë vendimtare Mbledhja e fundit e Ligës Profesioniste të Futbollit Shqiptar nuk vendos asgjë përsa i përket filllimit të kampionatit a
COVID-19/ Zvicra merr vendimin ekstrem: Nëse mbushen spitalet, nuk do pranojë persona mbi 85 vjeç Në të gjithë botën, ka nisur një valë e dytë COVID-19 me shifra shqetësuese. Ndërkohë që shumë vende po mendojnë të
Tuna merr një vendim të papritur për veten dhe karrierën (FOTO LAJM) Tuna ka 1 vit që nuk është aktive në tregun muzikor shqiptar, sepse kënga e fundit që ka publikuar është “Amoni”. Ky pro
E përjashtuan nga gara për deputet, reagon Tritan Shehu dhe zbulon kush e merr vendimin Ish ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu ka reaguar për lajmin që qarkulloi në media se Komisioni i Vlerësimit të PD e
Merret vendimi, përjashtohet Shqipja nga "Përputhen" Ndryshe nga se ishte programuar në fillim, ku e ftuar do të ishte një person i veçantë, emisioni i “Për’Puthen”, këtë të
A do të largohet Shqipja? Për'puthen bën lajmërimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) "Për'puthen" është një ndër programet më të ndjekura për momentin në televizionet shqiptare. Fillimisht për shkak të
Shkarkohet nga detyra Prokurori i Apelit të Tiranës, Dritan Peka KPA ka rrëzuar vendimin e KPK, duke shkarkuar nga detyra Prokurorin e Apelit Tiranë, Dritan Peka. Më herët, KPK e kis
Vrau kunatën me të cilën kishte lidhje intime në Shën Valentin, merret vendimi për Dashamir Xhepën Prokuroria ka kërkuar burg përjetë për Dashamir Xhepën, i akuzuar për vrasjen e kunatës së tij në 14 shkurt të vitit 201
I dha lirinë të fortit të 97-ës, KLP shtyn vendimin për Markeljan Kuqon Këshilli i Lartë Gjyqësor ka shtyrë për në datën 5 nëntor në orën 12:00 vendimi për Markeljan Kuqon, gjyqtari i Apelit t
Vitet e para mësim në auditore, të tjerët edhe online: UT merr vendimin për studentët Universiteti i Tiranës ka marrë disa vendime të rëndësishme sa i takon rifillimit të mësimit në datën 2 Nëntor. Mësoh
Në Hagë për të ndarë detin, BE përshëndet vendimin e Shqipërisë dhe Greqisë BE mirëpret njoftimin nga qeveria shqiptare dhe ajo greke për të çuar përpara zgjidhjen e mosmarrëveshjes për zonat deta
Fjorela e thotë "troç", merr vendimin final për Mevlanin Kohët e fundit Fjorela ka “injoruar” sistematikisht pëlqimin e Mevlanit Kundrejt saj. Ajo tha para disa puntatash se
Ndërhyrja e frikshme ndaj Van Dijk, Federata Angleze merr vendim për portierin e Evertonit Jordan Pickford është shkaktari kryesor që Virgil Van Dijk do të operohet dhe do të mungoj të paktën gjashtë muaj. Po
Tentuan të ekzekutojnë shefin e Policisë bashkiake, merret vendimi për dy të rinjtë Gjykata e Shkodrës ka vendosur arrest me burg për dy të rinjtë e akuzuar për atentatin ndaj Shefit të Policisë bashkiake
Gjesti ndaj gjyqtares, merret vendimi për Agueron Sulmuesi i Man Cityt nuk do të ndëshkohet pas veprmiti bërë me gjyqtaren në takimin ndaj Arsenalit. Organi qeverisës
Protestuan para kryeministrisë kundër vendimit për maskat, nis hetimi për qytetarët 15 qytetarë janë vendosur nën hetim pasi një ditë më parë protestuan para Kryeministrisë kundër vendimit për përdorimin