999 rezultate për

vendi

Detaje nga zhdukja e biznesmenit Pecorelli: Javë vendimtare për rezultatet e ADN-së Kjo mund të jetë java vendimtare për të hedhur dritë mbi zhdukjen në Shqipëri të sipërmarrësit dhe ish-arbitrit Davide P
Vendi me njerëzit më të lumtur në botë fsheh një sekret që na duhet të gjithëve Danimarka është në vend të parë të klasifikimit të popujve më të lumtur. Po cila është arsyeja? Çfarë ka Danimarka që ne
Një femër gjendet e vdekur në Kosovë Një femër është gjetur pa shenja jete në banesën e saj në rrugën "Hajdar Shala" në Prizren. Në vendin e ngjarjes kanë
HOROSKOPI/ Kujdes me vendimet e rëndësishme, kjo shenjë të ndjekë intuitën Dashi Kjo ditë do të jetë e mbushur plot tensione, të cilat do arrini që ti përballoni qetësisht. Jeni në kërkim të g
Ndërron jetë papritur në vendin e punës fadromisti 58-vjeçar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan. Një 58-vjeçar i identifikuar si Skënder Polisi me profesion fadromist në
Luan Daci kërkon pafajësinë, çfarë vendimi mori gjykata Ish-anëtari i KPA-së Luan Daci kërkon pafajsi në Apel. Në seancën e sotme Daci dhe avokatët e tij paraqitën konkluzionet
Kryeministri italian merr vendimin e papritur për dy kompanitë prodhuese të vaksinave antiCOVID Kryeministri italian Giuseppe Conte thotë se një vonesë në furnizimin e vaksinave të koronavirusit nga Pfizer dhe AstraZ
Mos harroni çadrat, reshje të denduara në gjithë vendin Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i paqëndrueshëm duke sjellë reshje në të gjithë territorin. Në zonat veri-p
Do të mungojë në derbi, Conte: Gjyqtari më përjashtoi pasi nuk u pajtova me vendimin e tij Interi nuk mundi të mposhtë Udinesen në kuadër të xhiros së 19-të të Serie A. Në fundin e ndeshjes, gjyqtari përjasht
"Nuk luaja dot për 90 minuta", Muriqi flet pas golit: Kam qenë i pafat, më dhanë mbështetje Lazio triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Parmës, duke u kualifikuar kështu në fazën çerekfinale të Kupës së Italisë. Në
Shtyhet mbledhja e KQZ-së, nuk ka vendim për certifikimin e kandidatëve Eshtë shtyrë mbledhja e Komisionit Qendrorë Zgjedhor (KQZ) kjo pasi siç propozoi kryetarja duhet të përgatiten dokument
Do të ketë shtrëngim të masave? Rakacolli zbulon përse do të vijojë mësimi online Zëvendës ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli ka zbuluar se do të mbeten në fuqi masat për parandalimin e koronaviru
"Dëshmorë të Atdheut", Rama tregon vendimin e qeverisë për 4 protestuesit e vrarë në 21 janar Kryeministri Edi Rama ka mbajtur një fjalim në homazh të 4 viktimave të 21 janarit ku ka deklaruar se ata do të nderohen
Man United fiton dhe rimerr vendin e parë (VIDEO) Manchester United ka ka fituar 1-2 ndaj Fulhamit. Vendasit befasuan të parët teksa shënuan me Ademola Lookman. Po
Chelsea merr vendimin për Lampard Pas shumë rezultateve negative, Frenk Lampardit i jepet besim në vijueshmëri të plotë të detyrës së tij. Sipas asaj q
Kurti për vendimin e KGJK-së: Nuk kam informacion zyrtar nga KQZ, do t'i prij listës Kryetari i LVV-së, Albin Kurti ka komentuar vendimin e fundit të KGJK-së, ku thuhet se 47 kandidatë për deputetë kanë pr
ZYRTARE/ Premier League merr vendimin një vendim shumë të rëndësishëm Premierliga angleze ka marr një vendim tejet të rëndësishëm sot gjatë ditës. Federata e Futbollit Anglez me ndihmën e
Harrojeni Gjermaninë, ky është vendi më i mirë për azilantët Azilkërkuesit janë shtuar në masë nga e gjithë bota, duke iu drejtuar shteteve të sigurta për të siguruar edhe jetën e t
Tërmeti godet gjatë natës vendin, ku ishte epiqendra dhe sa ballë Një tërmet me magnitudë 4.4 të shkallës Rihter ka goditur gjatë natës Shqipërinë. Mësohet se tërmeti ra në orën 03:39
Hoxha i rikthehet dosjes së bujshme, thirrje SPAK-ut: A ke kurajo të hetosh për Santon? Dosja e vrasjes së Artan Santos në Tiranë, rreth 6 vite më parë është një ndër dosjet e pazbardhura më të bujshme në ven