999 rezultate për

vendi

Reagon VV pas vendimit të PZAP-së: Do të jemi me Albin Kurtin në zgjedhje, do bëjmë ankesë Nga Lëvizja Vetëvendosje kanë reaguar pas vendimit të PZAP-së, e cila mori vendim që ky subjekt politik të garoj me 5 d
Tërmeti godet vendin tonë, ku ishte epiqendra dhe sa i fortë Një lëkundje tërmeti është regjistruar para pak çastesh në qytetin e Durrësit me magnitudë 3.8 të shkallës Rihter. Lë
LVV në zgjedhje pa Albin Kurtin Lëvizja Vetëvendosje do të garojë me 5 kandidatë më pak për deputetë në zgjedhjet e 14 shkurtit -përfshirë kryetarin e p
Përgjimet e Ndraghetas, Rama: Muhabete e dëngla nga ata që duan t'ia bëjnë nënën këtij vendi Kryeministri Edi Rama në daljen e sotme për media ka folur për herë të parë rreth përgjimeve të fundit të antimafias ita
Detaje nga zhdukja e biznesmenit Pecorelli: Javë vendimtare për rezultatet e ADN-së Kjo mund të jetë java vendimtare për të hedhur dritë mbi zhdukjen në Shqipëri të sipërmarrësit dhe ish-arbitrit Davide P
Vendi me njerëzit më të lumtur në botë fsheh një sekret që na duhet të gjithëve Danimarka është në vend të parë të klasifikimit të popujve më të lumtur. Po cila është arsyeja? Çfarë ka Danimarka që ne
Një femër gjendet e vdekur në Kosovë Një femër është gjetur pa shenja jete në banesën e saj në rrugën "Hajdar Shala" në Prizren. Në vendin e ngjarjes kanë
HOROSKOPI/ Kujdes me vendimet e rëndësishme, kjo shenjë të ndjekë intuitën Dashi Kjo ditë do të jetë e mbushur plot tensione, të cilat do arrini që ti përballoni qetësisht. Jeni në kërkim të g
Ndërron jetë papritur në vendin e punës fadromisti 58-vjeçar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan. Një 58-vjeçar i identifikuar si Skënder Polisi me profesion fadromist në
Luan Daci kërkon pafajësinë, çfarë vendimi mori gjykata Ish-anëtari i KPA-së Luan Daci kërkon pafajsi në Apel. Në seancën e sotme Daci dhe avokatët e tij paraqitën konkluzionet
Kryeministri italian merr vendimin e papritur për dy kompanitë prodhuese të vaksinave antiCOVID Kryeministri italian Giuseppe Conte thotë se një vonesë në furnizimin e vaksinave të koronavirusit nga Pfizer dhe AstraZ
Mos harroni çadrat, reshje të denduara në gjithë vendin Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i paqëndrueshëm duke sjellë reshje në të gjithë territorin. Në zonat veri-p
Do të mungojë në derbi, Conte: Gjyqtari më përjashtoi pasi nuk u pajtova me vendimin e tij Interi nuk mundi të mposhtë Udinesen në kuadër të xhiros së 19-të të Serie A. Në fundin e ndeshjes, gjyqtari përjasht
"Nuk luaja dot për 90 minuta", Muriqi flet pas golit: Kam qenë i pafat, më dhanë mbështetje Lazio triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Parmës, duke u kualifikuar kështu në fazën çerekfinale të Kupës së Italisë. Në
Shtyhet mbledhja e KQZ-së, nuk ka vendim për certifikimin e kandidatëve Eshtë shtyrë mbledhja e Komisionit Qendrorë Zgjedhor (KQZ) kjo pasi siç propozoi kryetarja duhet të përgatiten dokument
Do të ketë shtrëngim të masave? Rakacolli zbulon përse do të vijojë mësimi online Zëvendës ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli ka zbuluar se do të mbeten në fuqi masat për parandalimin e koronaviru
"Dëshmorë të Atdheut", Rama tregon vendimin e qeverisë për 4 protestuesit e vrarë në 21 janar Kryeministri Edi Rama ka mbajtur një fjalim në homazh të 4 viktimave të 21 janarit ku ka deklaruar se ata do të nderohen
Man United fiton dhe rimerr vendin e parë (VIDEO) Manchester United ka ka fituar 1-2 ndaj Fulhamit. Vendasit befasuan të parët teksa shënuan me Ademola Lookman. Po
Chelsea merr vendimin për Lampard Pas shumë rezultateve negative, Frenk Lampardit i jepet besim në vijueshmëri të plotë të detyrës së tij. Sipas asaj q
Kurti për vendimin e KGJK-së: Nuk kam informacion zyrtar nga KQZ, do t'i prij listës Kryetari i LVV-së, Albin Kurti ka komentuar vendimin e fundit të KGJK-së, ku thuhet se 47 kandidatë për deputetë kanë pr