999 rezultate për

vende

Hidhet shorti i KED, mësoni emrat e anëtarëve të rinj Në presidencë është hedhur këtë paradite shorti për zgjedhjen e anëtarëve të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi (KED).
Finalja e Conference League në "Air Albania", shpërthen zëvendësministri grek Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s ka vendosur një ditë më parë që finalja e Conference League të zhvillohet në Tiranë, në “Air
PSG shkarkon Tuchel, Leonardo gjen zëvendësuesin e tij PSG po mendon që të largojë nga drejtimi trajnerin Thomas Tuchel. Tekniku gjerman ka probleme me drejtorin sportiv L
Pioli mposht Covid-19, nesër drejton Milanin në Europa League Trajneri i Milanit Stefano Pioli dhe zëvendësi i tij, Giacomo Murelli kanë rezultuar negativ në testin për koronavirus d
Korrupsioni po bën kërdinë në periferinë e BE-së, vendet ku shpërthyen skandalet e fundit Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimi Evropian po përpiqen të mbrojnë demokracinë dhe shtetin e së drejtës. Lufta amerikane ë
Në këto vende, telefoni ju lajmëron kur keni pranë dikë me Covid-19 Ndërsa rastet e reja të koronavirusit shpërthejnë në gjithë botën, zyrtarët e shëndetit po kthehen te telefonat për të n
Kërcënohet me jetë zv/ministri i Punëve të Brendshme Ministria e Punëve të Brendshme ka bërë të ditur se zëvendësministri Zafir Berisha është kërcënuar dhe se ai ka hapur ra
Një tjetër turk për të zëvendësuar Calhanoglu, Milan nis negociatat me Lille Më 5 nëntor fantazisti turk Yousuf Yazici shënoi tre herë në portën e Milanit, duke u shkaktuar kuqezinjve humbjen e par
Kërcënimet për luftë, Hoti i përgjigjet Vuçiçit Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti ka reaguar pas deklaratave së presidentit serb, Aleksandër Vuçiç, i cili përmendi n
Shihet si zëvendësuesi i Handannovic, agjenti konfirmon interesimin e Interit për Musson Agjenti i Juan Mussos, Vincente Montes ka konfirmuar interesimin e Interit për portierin e Udinese. "Neurazurët" janë
Nuk ka më vende, Mjeku thirrje Ramës në 3 të mëngjesit: Janë 7 autoambulanca që kurojnë pacientë Mjeku i njohur Dritan Kociaj ka bërë një thirrje publike, ku kërkon prej ekspertëve, ministrisë së shëndetësisë dhe krye
Kafja nuk iu bën mirë? Produktet që e zëvëndësojnë dhe iu mbushin me energji Kur vjen puna tek përfitimet shëndetësore, reputacioni i kafesë vërvitet në ekstreme. Pirja e dy deri në pesë filxhan
"Të sëmurët me Covid nxirren nga spitali për të liruar vendet, vdesin në shtëpi" Ish-deputeti i Partisë Demokratike, mjeku Bardh Spahia dha sot detaje për denoncimin e bërë mbrëmjen e djeshme nga kryed
Zëvëndësoi Bin Ladenin, vdes lideri famëkeq i Al Kaedës Shefi i Al Kaedës, Ayman Al-Zawahiri ka vdekur në Afganistan për shkaqe natyrore. Lajmi është raportuar nga Arab News
Kush është deputeti i ri i PDK-së që do zëvendësojë Kadri Veselin Fadil Nura është deputeti i radhës nga Partia Demokratike e Kosovës i cili do të zëvendësojë Kadri Veselin. Nura ka m
COVID-19/ Nuk ka më vende në terapi intensive, mjekëve u duhet të zgjedhin kush do të jetojë Zvicra po kalon ditë të vështira për shkak të valës së COVID-19 që ka pushtuar vendin. Zvicra ka njoftuar se 876 vend
Terroristi i sulmit në Vjenë ende i pavarrosur, nuk pranohet në dy vende Kujtim Fejzullahi, terroristi i cili u vra nga policia gjatë sulmit në Vjenë të Austrisë ende nuk është varrosur. Gaz
Pas Piolit, me koronavirus infektohet edhe zëvendësi i tij Pas infektimit të trajnerit Stefano Pioli, ditën e sotme është konfirmuar pozitiv me COVID-19 edhe ndihmësi i teknikut k
Spahia: COVID2 nuk ka më vende, 12 të sëmurë kalojnë natën në ambulancë para spitalit Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia ka bërë një denoncim duke thënë se në spitalin COVID2 nuk ka më kapacitete, edhe pse aut
Milani po endet për të gjetur zëvendësuesin e Zlatan Ibrahimovic Zlatan Ibrahimovic po ngroh motorët për super ndeshjen kundër Napolit, që shënon rikthimin e kampionatit pas pauzës për