999 rezultate për

vendasve

Barcelona bllokohet në shtëpi nga Sevilla (VIDEO) Barcelona është ndalur pas dy fitoreve tejsa ka barazuar 1:1 kundër Sevillës në Camp Nou. Të dy golat u shënuat herët
Juventus i vakët, Cagliari i mposht pas 11 vitesh (VIDEO) Maurizio Sarri e ka problem t’i motivojë lojtarët pas fitimit të Serie A, gjë e cila është vërejtur në humbjen 2:0 të pë
Lazio turpërohet nga Lecce (VIDEO) Lazio është befasuar nga Lecce duke humbur 2-1. Felipe Caicedo shënoi fillimisht për Lazion në minutën e pestë. Nd
Spektakël në Bergamo: Gjimshiti mposht Strakoshën, buzëqesh Juve (VIDEO) Lazio ka shpërdoruar një mundësi të artë për të ruajtur distancat me Juventus-in kryesues në kampionat. Skuadra e Inz
Interi triumfon ndaj Sampdorias, 6 pikë larg kreut (VIDEO) Interi ka fituar 2-1 përballjen në shtëpi ndaj Sampdorias. Zikaltërit e nisën mirë takimin teksa që në minutë e 10 Lu
SPAL ngushton rezultatin ndaj Juventusit (VIDEO) SPAL ka ngushtuar rezultatin ndaj Juventusit pas një penalltie të ekzekutuar saktë nga Petagna në minutën e 68'. Ky g
Man United zhbllokon rezultatin ndaj Man City (VIDEO) Man United ka arritut të zhbllokojë rezultatin ndaj "citizens" në shtëpinë e këtyre te fundit. Një penellti e fituat
Ka sërish gol në sfidën Bologna-Inter (VIDEO) Interi ka barazuar rezultatin përballë Bolognas. Është Lukaku i cili përfitoi pas një rrëmuje në zonën e vendasve duk
Milani barazon rezultatin përballë Romës (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin minimal të vendasve, Milani ka arritur të barazojë rezultatin në minutën e 5
Mos e humbisni: Po festonte golin e fitores, tifozi i Celtic e pëson keq nga tribuna (VIDEO) Një episod qersharak ka ndodhur në sfidën e djeshmë të Europa League mes Celtic dhe Lazios, shkruan Albeu.com. Në min
Italia kalon në epërsi përballë Greqisë (VIDEO) Më në fund Italia ka arritur të zhbllokojë ndeshjen përballë Greqisë. Penallti e ekzekutuat saktë nga Joninho në minu
Sheriff Tiraspor barazon mes polemikave, gjyqtari i jep gol vendasve (VIDEO) Sheriff Tiraspor ka barazuar shifrart ndaj Partizanit në 1-1 me anë të N’dijae në minutën e 63. Në fakt goli anulohe
Liverpool merr kreun, Salah rigjen golin (VIDEO) Liverpooli mori një fitore të vuajtur në “St. Mery Stadium” ndaj Southamptonit, rezultat ky që e rikthen përkohësisht në
Cardiff turpëron Chelsea-n (VIDEO) Cardiff-Chelsea, ndeshje vlefshme për javën e 32-të të Premier League, është zhbllokuar në minutën e parë të pjesës së d
Shkëndija marshon e qetë drejt titullit kampion (VIDEO) Shkëndija e Tetovës ka arritur të ruajë distancën prej 8 pikësh në krye të kampionatit në Maqedoninë e Veriut, pasi mori
Zhbllokohet sfida, Reus realizon ndaj Shtuttgart (VIDEO) Borussia e Dortmundit po vuan jo pak për të arritur tek fitorja ndaj Shtuttgartit teksa duhet të vinte minuta e 62 për t
Rikthehet pas një dëmtimi të gjatë, Harry Kane nuk e harron golin (VIDEO) Ka zgjatur vetëm 10 minuta disavantazhi i Burnley-t, teksa Tottenhami ka barazuar shifrat në 1-1. Ishte Harry Kane i
Arbitri ‘ndihmon’ Interin ndaj Udineses, të kuq vendasve me VAR (VIDEO) Tifozat e Interit akoma nuk e kanë kapërdirë dot humbjen me Juventus, por dhimbja e tyre u zbut disi sot me fitoren e e
PSV Eindohven turpëron Ajaxin dhe fiton titullin kampion (FOTO LAJM) PSV Eindohven ka mposhtur 3-0 skuadrën e Ajaxit dhe u shpall matematikisht kampion, 3 javë para fundit të kampionatit.
Zambia "tiki-taka" Kamerunit, shikoni golin fantastik të vendasve (VIDEO) Zambia i ka shënuar një gol fantastik ekipit kombëtar të Kamerunit. Vendasit një stil lojë në formë "tiki-taka" ka r