999 rezultate për

vendasit

Ibra me dopietë mban në lojë për Europën Milanin (VIDEO) Milani ka fituar 1-2 në transfertë ndaj Sassuolos me dy golat e Ibrës, shkruan Albeu.com. Suedezi realizoi në minutën
Nuk ndalet Juventusi, dyfishon rezultatin ndaj Torinos (VIDEO) Pas golit shumë të shpejtë të Dybala gjithcka u bë më e lehtë për Juventusin. Vendasit kanë shënuar golin e dytë në m
"Tronditet" Arsenal, Brighton i merr fitoren në minutat e fundit (VIDEO) Arsenali nuk po kalon një formë të mirë pas rikthimit nga pandemia. Pas humbjes së pranueshme deri diku ndaj City, merr
Bilbao - Atletico Madrid, mbyllet në barazim pjesa e parë (VIDEO) Një ndeshje mjaft rëndësishme është duke u luajtur në La Liga mes Atletik Bilbaos dhe Atletiko Madridit në "San Mames".
Formacionet zyrtare: Bayern-Monchengladbach (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Bayern Munich -Borussia Monchengladbach. Ndeshja mes Bayern dhe Gladba
Dortmundi zhbllokon rezultatin ndaj Hertha Berlinit (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Dortmundi ka arritur ta zhbllokoi rezultatin në pjesën e dytë. Për
Kukësi-Luftëtari, vendasit zhbllokojnë sfidën (VIDEO) Kukësi e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj Luftëtarit. Verilindorët kanë shënuar me Gavazaj që në minutën e 8.
Përfundon pjesa e parë ndeshjes Prishtina-Drenica, vendasit në epërsi Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Prishtina – Drenica, e vlefshme për gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës. “Bardhëka
Bayern Munchen zhbllokon rezultatin ndaj Frankfurt (VIDEO) Bayern Munchen ka arritur të zhbllokojë rezultatin shumë shpejt përballë Frankfurt në "Allianz Arena". Për vendasit k
Ilir Hasani ka një porosi për bashkëvendasit e tij kumanovarë (VIDEO) Mjeku i njohur kumanovar dhe drejtori i Qendrës Urgjente në Klinikat e Shkupit, Dr.Ilir Hasani ka përcjellë një porosi p
Zhbllokohet sfida Leipzig-Tottenham (VIDEO) Tottenhami është befasuar shpejt në sfidën ndaj Leipzig. Vendasit kanë kaluar në epërsi me Sabitzer.
Befasohet Tottenhami, Burnley kalon në avantazh (VIDEO) Burnley ka befasuar Tottenhamin në shtëpinë e saj pasi ka kaluar në avantazh që në minutën e 13. Për vendasit ka shën
Falcao mund Muriqin, Galatasaray triumfon pas 20 vitesh në shtëpinë e Fenerbahces (VIDEO) Derbi i Stambollit mes Fenerbahces dhe Galatasaray ka dhuruar gjithçka që te dhuna spektakëli e deri te emocionet, shkru
Partizani ndëshkon Bylisin ende pa filluar (VIDEO) Parizani ka zhbllokuar shumë shpejt ndeshjen ndaj Bylisit e cila po luhet në "Air Albania Stadium". Për vendasit ka s
Bylisi barazon rezultatin ndaj Kukësit në minutat shtesë (VIDEO) Bylisi edhe në këtë ndeshje po tregon se jo më kot është në atë pozitë. Edhe pse në disavntazh vendasit nuk u dorëzua
Tirana përmbys rezultatin ndaj Teutës (VIDEO) Tirana ka reaguar në mënyrën më të mirë të mundshme ndaj Teutës që i befasoi në minutat e para. Pas golit të barazim
Liverpool zhbllokon rezultatin ndaj Southampton (VIDEO) Pas një pjesë të parë të mbyllur në barazim pa gola, Liverpool ka arritur të barazojë sapo ka filluar pjesa e dytë. P
Napoli trondit Juven, nuk mjafton CR7 (VIDEO) Napoli ka mposhtur 2-1 Juventusin në San Paolo. Bardhezinjtë kanë zhvilluar një lojë të dobët dhe nga kjo pëfitoi Napoli
Zhbllokohet supersfida, Liverpool në avantazh (VIDEO) Është zhbllokuar supersfida mes Liverpoolit dhe Manchester United. Vendasit kanë realizuar me Van Dijk në minutën e 15.
Befasohet Tottenham, Norwich në avantazh (VIDEO) Tottenham është befasuar në transfertë nga Norwich teksa vendasit kanë kaluar në avantazh në minutën e 18 me mesfushorin