999 rezultate për

vendasit

Zhbllokohet super sfida në "Olimpico", Roma në avantazh (VIDEO) Është zhbllokuar super ndeshja e javës në Serie A, mes Interit dhe Romës. Janë vendasit ato që kanë dërguar topin në
Zhbllokohet sfida, Man United-Aston Villa (VIDEO) Man United ka kaluar në avantazh ndaj Aston Villas. Vendasit kanë shënuar me Martial në minutën e 40. /albeu.com/
Interi jo pa vështirësi mposht Veronën dhe kap kreun (VIDEO) Interi ka arkëtuar pikët e plota në udhëtim të Hellas Verona, duke fituar me rezultat 1 – 2. "Neurazurët" ishin më të
Laçi-Bylis, vendasit dyfishojnë shifrat (VIDEO) Laçi ka dyfishuar shifrat ndaj Bylis. Është Lushka ai që dërgoi topin në rrjetë në minutën 52. /albeu.com/
Atalanta fiton me përmbysje spektakolare ndaj Romës (VIDEO) Atalanta ka arkëtuar tre pikë të rëndësishme në shtëpi kundër Romës. Vendasit arritën që nga disavantazhi 0 – 1, të p
Milani bllokohet sërish (VIDEO) Milani ka barazuar 2-2 ndaj Genoas. Pjesa e parë përfundoi me rrjeta të pa prekura. Mattia Destro realizoi dy gola
Bllokohen Tottenham dhe Leicester (VIDEO) Tottenhami nuk shkoi më shumë se një barazim 3-3 me ekipun e LASK në transfertë, ndërsa Leicesteri humbi me rezultatin 1
Super Haaland, Dortmundi "shtyp" Herthan e Berlinit (VIDEO) Borussia Dortmund ka shënuar fitore të thellë në udhëtim të Hertha Berlin, duke fituar me rezultat 2 – 5. Ylli i ndes
Reali fiton mes spektaklit, Inter rrezikon kualifikimin (VIDEO) Reali i Madridit ka fituar 3-2 ndaj Interit me plot emocione. Vendasit e nisën mirë takimin teksa shënuan dy gola te
Kumbulla i heq fitoren Milanit, supersfida mbyllet në barazim mes spektaklit (VIDEO) Milani nuk ka shkuar më shumë se një barazim 3-3 ndaj ekipit të Romës. Ekipi i “Djallit” e kishte ndeshjen në duar,
Liverpool përmbys rezultatin ndaj Sheffield (VIDEO) Pas barazimit brenda pjesës së parë, Liverpool ka arritur të përmbysë gjithcka në të dytën. Për vendasit ka shënaur J
Borussia Dormund kalon në avantazh përballë Schelke 04 (VIDEO) Dortmund ka arritur të zhbllokojë shifrat përballë Schalke 04. Vendasit kanë shënuar më Akanji në minutën e 55'. /alb
Ka gol në Alianz Arena (VIDEO) Bayern ka kaluar në avantazh ndaj Atl Madrid. Për vendasit realizoi Coman në minutën e 28. /albeu.com/
Ka sërish gol në Parc des Princes (VIDEO) PSG ka barazuar shifrat në 1-1 ndaj Man United. Vendasit kanë përfituar pas një autogoli të Martial. /albeu.com/
Befasohet Barcelona, Getafe kalon në avantazh (VIDEO) Pas 45 minutave të para të mbyllura në barazim pa gola. Getafe ka arritur të befasojë Barcelonën në të dytën. Vendasi
Super Muric, pret penalltinë e gjuajtur nga futbollisti grek (VIDEO) Grekët kanë fituar një penallti në minutën e 18-të, pas ndërhyrjes së Herolind Shalës. Vendasit e humbën penalltinë m
Spanja zhbllokon rezultatin ndaj Zvicrës (VIDEO) Spanja ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Zvicrës në ndeshjen e vlefshme për Nations League. Për vendasit ka sh
Shënohen edhe dy gola të shpejtë në Roma - Juventus (VIDEO) Juventusi ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Romës me të njëtën mënyrë me Ronaldo që u tregua i saktë nga pika e bar
Chelsea bën mrekullinë në fund ndaj WBA (VIDEO) Chelsea ka arritur të shmangë një humbje që dukej e sigurt mbrëmjen e sotme në ndeshjen e Premier League të luajtur në f
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Napolit (VIDEO) Eshtë zhbllokuar shumë shpejt sfida e Serie A mes Interit dhe Napolit. Janë vendasit që kanë kaluar në avantazh në mi