999 rezultate për

vendasit

E bardhë dhe plot qime, krijesa misterioze frikëson rusët (VIDEO) Një krijesë misterioze ka dalë në breg në lindje të Rusisë duke alarmuar jo pak banorët. Në videon e publikuar në rrj
Çfarë po ndodh? 5 gola në 30 minuta në Torpedo-Kukësi Një ndeshje e çmendur po zhvillohet në Gjeorgji ku në vetëm 30 minuta lojë janë shënuar plot 5 gola. Katër janë shënu
Arabët e krimbur në para ndërtojnë qytet në Bosnjë, vendasit kthehen në shërbëtorë (VIDEO) Ky qytet ka gjuhë “zyrtare” arabishten, e ku vendasit mund të hyjnë në të vetëm nëse punojnë si shërbyes. Vendas të z
Kombëtarja e Shpresave turpërohet nga Sllovakia, vendasit i japin leksione (VIDEO) Kombëtarja e Shqipërisë U21 është mposhtur thellë në takimin e dytë në grup me Sllovakinë, me rezultatin e përgjitshëm 4
Të huajt e lindur në Kosovë më të lumtur se vendasit Finlanda është vendi më i lumtur në botë, sipas një hulumtimi vjetor të publikuar të mërkurën i cili e vë Burundin në ve
"Lufta" në dëborë dhuron nga një pikë, Kukësi dhe Skënderbeu bëjnë spektakël Ka përfunduar me një rezultat të barabartë 2-2, supersfida e kësaj jave midis Kukësit dhe Skëndërbeut. Vendasit usht
Zhbllokohet supersfida në "Zeqir Ymeri" (VIDEO) Në stadiumin “Zeqir Ymeri” po luhet kryendeshja e javës së 22-të mes kampionëve aktual të Kukësit dhe kryesuesve në fuqi
Besi lë nam në mes të Italisë, habit vendasit me rrëzimin spektakolar (VIDEO) Besart Kallaku sott është kthyer në një aktorët më të pëlqyer të publikut shqiptar. Aktori i famshëm së fundmi ndodhe
Lika e ka inatin me skuadrën e tij: Humbëm shumë raste dhe u ndëshkuam Luftëtari ishte me një fitore në xhep, pasi kryesonte 0-2 në Laç dhe kishte edhe epërsi numerike, pas kartonit të kuq të
Bayern Munich - Schalke 04, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Bayern Munichu fitoi me rezultat 2-1 kundër Schalkes në Bundesliga. Golat për vendasit i shënuan Robert Lewandowski (
PSG kualifikohet më tutje në Kupën e Francës (VIDEO) PSG ka arritur të fitojë ndaj Sochaux me rezultatin e përgjithshëm 4-1 në "Stade Auguste Bonal", ndeshje e vlefshme për
Momenti kur Leo Messi bëri ski sot ndaj Espanyolit (VIDEO) Barcelona nuk arriti më shumë se një barazim ndaj Espanyolit me rezultat 1-1 në La Liga. Ishte një ndeshje e vështirë
Bayern Munich shkatërron Hoffenheimin në Allianz Arena (VIDEO) Bayern Munich ka vazhduar më fitore në Bundesliga, duke rrëmbyer tri pikë të tjera. Nga 0-2 në 5:2, Bayern Munich ka
Rihapet Valencia - Real, vendasit shkurtojnë diferencën (VIDEL) Valencia ka rihapur sfidën kundër Realit të Madridit. Madrilenët u gjendën në avantazh me dy herë Ronaldon nga penal
Ka gol në ndeshjen Lyon - PSG (VIDEO) Lyon ka kaluar në avantazh ndaj PSG në "Parc Olympique Lyonnais" Autori i golit është sulmuesi, Nabil Fekir që ka shë
Planifikoi të hante një 14-vjeçare, del nga burgu kanibali Një burrë amerikan i dënuar për komplot për të vrarë dhe për të ngrënë një vajzë 14-vjeçare në Angli u kthye të jetojë n
Reali ngec ndaj Celtas, vendasit surprizojnë kampionët e spanjës (VIDEO) Celra Vigo dhe Real Madridi kanë barazuar sonte në "Estadio de Balaidos", ndeshje kjo e vlefshme për javën e 18-të të La
Goli spektakolar i Granit Xhakës në ndeshjen kundër Liverpulit (VIDEO) Arsenali e ka barazuar 2:2 rezultatin në shtëpi ndaj Liverpoolit. Fillimisht mysafirët shënuan për 2:0 përmes Mohamed S
NBA, fitojnë Cavs, përgjigjen Celtics, Rockets pa rivalë në Perëndim Ruhet “status quo”-ja në kreun e renditjes në Konferencën e Lindjes në NBA, pasi si Bostoni ashtu edhe Clevelandi arritë
Celtic befason PSG, por vendasit barazojnë shumë shpejtë (VIDEO) Celtic ka kaluar në avantazh kundër PSG në "Parc des Princes" Skocezët shënuan me sulmuesin e tyre Dembele që në min