999 rezultate për

vend

Gerrard mund të jetë zëvendësuesi ideal i Klopp, po vazhdon me rekorde në Skoci (FOTO LAJM) Steven Gerrard dhe skuadra e tij, Rangers po vazhdojnë me fitore në Skoci. Duket se ky është sezoni i legjendës angle
Vendosi të kthehej te Roma, shtyhen testet mjekësore për El Shaarawyn pasi doli pozitiv me Covid-19 Janë shtyrë testet mjekësore të Stephan El Shaarawyt, i cili vendosi të kthehej te Roma. Kjo erdhi pasi ai ka rezultu
"Koha ime këtu mbaroi", mbrojtësi vendos të largohet nga Real Madrid Shumë ndryshime pritet të ndodhin në mbrojtjen e Real Madrid. Sergio Ramos është në vitin e fundit të kontratës, rinovim
Aksident i rëndë në Pukë: I riu me motor bie nga ura dhe humb jetën në vend Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në fshatin Dedaj të Pukës. Për pasojë, ka humbur jetën shtetasi me in
"Nuk luaja dot për 90 minuta", Muriqi flet pas golit: Kam qenë i pafat, më dhanë mbështetje Lazio triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Parmës, duke u kualifikuar kështu në fazën çerekfinale të Kupës së Italisë. Në
Shpërthejnë rastet e reja në vend, 7 humbje jete në 24 orët e fundit Përgjatë 24 orëve të fundit në vend 7 persona kanë humbur jetën nga Covid-19, ndërsa nga autoritete shëndetësore janë ko
Abramovich ka dy emra në kokë për zëvendësimin e Frank Lampard Si duket pronari i Chelseat Roman Abramovich nuk është i kënaqur dhe se e ka humbur besimin tek trajneri Frank Lampard,
Shtyhet mbledhja e KQZ-së, nuk ka vendim për certifikimin e kandidatëve Eshtë shtyrë mbledhja e Komisionit Qendrorë Zgjedhor (KQZ) kjo pasi siç propozoi kryetarja duhet të përgatiten dokument
Akuza skandaloze në mediat italiane: Mjekëve iu injektua serum në vend të vaksinës Një ngjarje e rëndë dhe skandaloze është raportuar këtë të premte nga mediat italiane, lidhur me vaksinën kundër koronav
"Ndeshja e jetës", portieri 41-vjeçar ndali Real Madridin dhe vendosi rekord Mbrëmja e së mërkurës është për t’u harruar për Real Madridin, pasi të besuarit e Zinedine Zidane u eliminuan nga Kupa e
KQZ vendos, sot ndahet fati i Kurtit në zgjedhje Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë do të mbajë sot mbledhjen e radhës. Pritet që sot të vendoset për certifikimin
A do t'i mbyllin sërish kufijtë vendet e BE-së? BE do të aplikojë një certifikatë për vaksinimin, por kjo fillimisht do të vlejë si dokument mjekësor. Se si mund të kus
Serie A ngjitet në krye të renditjes, Superliga shqiptare në vend të 41-të Seria A italiane, ngjitet në “çatinë e botës”, pas plot 14 vitesh, duke fituar titullin e kampionatit më të mirë në botë
Do të ketë shtrëngim të masave? Rakacolli zbulon përse do të vijojë mësimi online Zëvendës ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli ka zbuluar se do të mbeten në fuqi masat për parandalimin e koronaviru
E para zëvëndëspresidente grua në historinë e SHBA, kush është Kamala Harris (FOTO LAJM) Një ëndërr amerikane e bërë realitet, është kjo historia e Kamala Harris, gruas së parë zëvëndëspresidente në historinë
Eugena Tomini emërohet zv. ministre e Shëndetësisë Eugena Tomini është emëruar zv.ministre e Shëndetësisë. Tomini është emëruar nga Qeveria, zëvendës ministrja e katërt.
ZYRTARE/ Conti largohet nga Milani, bëhet vend për Tomorin? Skuadra e AC Milan ka deklaruar sot se ka larguar si huazim lojtarin, Andrea Conti. Conti ka firmosur kontratë deri n
Theu rregullat që vendosi vetë, PD kërkon dorëheqjen e Rakacollit Partia Demokratike ka denoncuar sot shkeljen e kryetarës së komitetit të ekspertëve, Mira Rakacolli e cila nuk ka distan
Biden rikthen SHBA-të në OBSH, Dr. Fauci jep lajmin e mirë për vendet e varfra Nën udhëheqjen e presidentit Joe Biden, Shtetet e Bashkuara synojnë t’i bashkohen programit global për shpërndarjen e va
Gjermania paralajmëron mbylljen e kufijve me vendet fqinje Gjermanisë mbase do t’i duhet të mbyllë kufijtë me vendet fqinje, nëse ato nuk marrin masa për të frenuar përhapjen e ko