999 rezultate për

vend

Mjeku publikon fakte skandaloze për ilaçet që sugjerohen nga komiteti: A ka profesionistë ky vend? "E çuditshme se si ministria, komiteti dhe tashmë FSDKSH-ja kanë luksin të rekomandojnë vitamina për trajtimin e pacient
Refuzoi vendosjen masave anti-Covid, ç' po ndodh sot në Suedi Mbikëqyrësi shëndetësor i Suedisë tha të martën se kishte zbuluar “mangësi serioze” në kujdesin për COVID-19 për banorët
Prokuroria kërkoi 10 vite dënim me burg, në Turqi marrin vendimin për Sinan Idrizin Administratori i Flamurtarit, Sinan Idrizi, është shpallur i pafajshëm nga Gjykata e Lartë e Stambollit, në lidhje me ak
​Mustafa kundër zgjedhjeve, paralajmëron takim për postin e presidentit Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka paralajmëruar se javën e ardhshme do të takojë partitë politik
Meta goditje Policisë së Shtetit, kthen ligjin në Kuvend Presidenti Ilir Meta ka kthyer në Kuvendin Ligjin për Policinë e Shtetit. Sipas kreut të Shtetit, ky ligj krijon hap
Nuk lejohet grumbullimi me më shumë se 10 veta, Komiteti i Ekspertëve i jep dritën jeshile Kuvendit Komiteti i Ekspertëve ka vendosur që të lejojë mbledhjen e Kuvendit gjatë ditës së enjte duke respektuar protokollet e v
Një tjetër turk për të zëvendësuar Calhanoglu, Milan nis negociatat me Lille Më 5 nëntor fantazisti turk Yousuf Yazici shënoi tre herë në portën e Milanit, duke u shkaktuar kuqezinjve humbjen e par
E braktisi në takimin e parë, Sindi surprizon me vendimin e saj për Mevlanin (FOTO LAJM) Mevlani dhe Sindi ishin në qendër të “Për’puthen” ditën e djheme, pas takimit të tyre, ku kishte ndodhur një e papritur.
Kërcënimet për luftë, Hoti i përgjigjet Vuçiçit Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti ka reaguar pas deklaratave së presidentit serb, Aleksandër Vuçiç, i cili përmendi n
Shihet si zëvendësuesi i Handannovic, agjenti konfirmon interesimin e Interit për Musson Agjenti i Juan Mussos, Vincente Montes ka konfirmuar interesimin e Interit për portierin e Udinese. "Neurazurët" janë
Kush përjashtohet nga ky vendim? Mbyllet për 24 orë dogana e Kakavijës "Sipas njoftimit të palës greke, përjashtim do të ketë vetëm për udhëtarët këmbësorë, kamionët që transportojnë mallra u
Mbledhja urgjente te Gjermania, më 4 dhjetor vendoset fati i Joachim Low Mbledhje e jashtëzakonshme më 4 dhjetor për vlerësimin e punës së trajnerit Joachim Low. Kështu ka njoftuar Federata
Njoftim i rëndësishëm për qytetarët që udhëtojnë nga Shqipëria drejt vendit fqinj Drejtoria Vendore e Kufirit dhe Migracionit Shkodër ka njoftuar se qytetarët që duan të lëvizin nga sot në drejtim të Ma
Ky vend do të jetë në errësirë për dy muajt e ardhshëm (FOTO LAJM) A kishit dëgjuar më parë për natën polare? “Nata polare është një fenomen normal që ndodh çdo dimër për Barrow dhe ç
"Milan mund të pretendojë më tepër se thjesht vendi në Champions, luftojnë çdo top" Trajneri i kombëtares, Edi Reja, pasi ka mbyllur impenjimet më së miri me kuqezinjtë, është ndalur të komentojë ëdhe nde
Si do të vazhdojë mësimi për universitetet, komisioni merr vendimin Komiteti Teknik i Eskpertëve ka vendosur që Universitetet duhet të vazhdojnë mësimin online. Sipas zv/ministres së Shënd
Të gjitha vendimet që u morën në mbledhjen e 45 të Qeverisë së Kosovës Qeveria e Republikës së Kosovës, e drejtuar nga Kryeministri Avdullah Hoti, ka zhvilluar mbledhjen e saj të rregullt, të
REZULTATET/ Nuk ka fitues në përballjen shqiptare, Shkëndija ruan vendin e parë Në ndeshjet e sotme të kampionatit të Maqedonisë së Veriut, binte në sy përballja mes dy ekipeve shqiptare, Shkëndija Te
Shifrat e dhimbshme: 14 të vdekur dhe 565 raste të reja me COVID-19 në vend Në 24 orët e fundit në vendin tonë 14 qytetarë kanë humbur jetën nga koronavirusi, ndërsa janë regjistruar 565 raste po
Eriksen po kalon orët e fundit te Interi, drejtori sportiv: Do vendosim në javët e ardhshme Drejtori sportiv i Interit, Beppe Marotta ka paralajmëruar se në janar mesfushori Christian Eriksen mund të largohet nga