999 rezultate për

vemendshme

Kim shikon me kujdes lancimin e raketave Mediat e Koresë së Veriut botuan sot fotografi që tregojnë se udhëheqësi i vendit komunist Kim Jong Un mbikëqyri lansimi
Studim/ Gratë më të vëmendshme se burrat në timon Një studim i kryer nga “Midas Italia”, një rrjet siguracionesh automjetesh që është krijuar në SHBA ka hedhur poshtë leg
Zaev: Nuk duhet të prishnim marrëdhënien me Serbinë për voton "pro" Kosovës Kryetari i LSDM-së Zoran Zaev në një deklaratë për gazetën serbe online "Novosti.rs" ka komentuar votën pro të Maqedonis
CR7: "El Classico" të shtunën? E pakuptueshme "El Classico" i parë i sezonit po troket dhe ashtu si gjithmonë, kur në fushë zbresin dy gjigandët spanjollë të Real Mad