Mbyllet dera e negociatave për Shqipërinë
999 rezultate për

vemendjes

Këngëtarja shqiptare del në "shitje": Me kaq para do të bëja seks me një biznesmen (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina shpesh herë vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që poston në profilin e
Shfaqet me bashkëshorten në tapetin e kuq, aktori gjigand në qendër të vëmendjes (FOTO LAJM) "The Mountain" është shfaqur me bashkëshorten e tij në premierën e sezonës së 8 të Game Of Thrones. Hafthor Julius Bj
Piatek tregohet modest: Nuk më pëlqen të jem në qëndër të vëmendjes 6 gola në 5 takime kanë bërë të harrohet shumë shpejt Higuain. Impakti i polakut Piatek tek kuqezinjtë po rezulton gjith
E mbani mend Ermelën fituese e BB4 ? Nuk do ta njihni sot (FOTO LAJM) Besoj të gjithë e mbajmë mend atë vajzën e çiltër, çapkëne dhe pozitive që fitoi Big Brother 4, shkruan Albeu.com E k
Vellai Pogbas sulmon Mourinhon Jose Mourinho ishte problemi te Manchester United, pasi dëshironte të ishte qendra e vëmendjes. Kështu thotë vëllai Math
Një yll i vërtetë, Xhisiela prezanton motrën (FOTO LAJM) Xhisiela Maloku është vajza që ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike ditët e fundit pas akuzave të Oficerit të Polici
Kitaroviç di të jetë në qendër të vëmendjes, çfarë bëri me gazetaren (VIDEO) Në secilën paraqitje të saj ndërkombëtare, presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar Kitaroviç, merr vëmendjen e gjithë bot
Maqedonia në qendër të vëmendjes, sot vizitohet nga Mogherini dhe Mitchell Përfaqësuesja e lartë e BE-së për Punë të Jashtme dhe Siguri, Federica Mogherini dhe ndihmës sekretari shtetëror për çës
Dëmet kolosale që televizori i shkakton fëmijës suaj Studimi Kombëtar mbi Dhunën e Televizionit në Amerikë ka analizuar që prej vitit 1994-’97 rreth 100.000 programe të lloj
Ylli i muzikës latine ngacmon Oriola Marashin (FOTO LAJM) Oriola Marashi është një ndër vajzat më provokuese të shoëbizzit shqiptar, të cilën e kemi parë gjithmonë me veshje ekst
Françeska Jaçe shfaqet joshëse (FOTO LAJM) Njihet për jetën e saj luksoze. Ndërsa komentohet për çdo lëvizje të sajën. Françeska Jaçe një femër me linja super n
Celuliti i Encës sërish në qendër të vëmendjes, i publikojnë video (FOTO) Këngëtarja Enca Haxhia ka rënë përsëri në rrejetën e faqes së instagramit ‘Vipat e Bllokut’, e komentuar sërish kësaj he
Plas gallata me arbitrin turk Çakir: Ai lë jetën për Realin (FOTO LAJM) Mjafton një shkëndijë e vogël dhe ironia do të plasë. Fakti që gjatë ndeshjes së mbrëmshme pati një incident të Marc
Vajza e deputetes së PD-së prapë në qendër të vëmendjes (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet bukuroshe, e cila ka pak kohë që ka nisur eksperiencën e saj në fushën e modelingut. Por n
Surprizon Lu: Politikanët shqiptarë komunikojnë me njeri-tjetrin, por larg vëmendjes së publikut Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Donald Lu, zhvilloi një takim të hapur me studentë në Kolegjin
Wanda Nara përsëri në qendër të vëmendjës (FOTO LAJM) Edhe nëse Mauro Icardi nuk arrin të shënojë, ai mbetet në qendër të vëmendjes shkau i gruas dhe menaxheres së tij, Wanda
Surpriza që mori Tahiri për ditëlindje Ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri sot ka festuar 38-vjetorin e tij të lindjes. Tahiri, ka marrë një surprizë nga
Panuccci stërvit Kombëtaren larg vëmendjes së mediave Risia e madhe e stëvitjes së të martës të Kombëtares për fazën përgatitore për ndeshjen kundër Spanjës ishte testimi i p
Ky është vendi më i bukur në planetin Tokë (FOTO LAJM) Daniil Korzhnov, edhe pse ka studiuar fizikën është artist për nga natyra. Ai krijon shtigje ecje në vendet më të bukura
Tabelat në tre gjuhë, heqje e vëmendjes së publikut nga vdekjet e foshnjave Sipas VMRO-DPMNE-së vendosja e tabelave në tre gjuhë në Qendrën Klinike “Nënë Tereza” është një tentim i ministrit aktua