999 rezultate për

vemendjen

Publikon foton duke ushqyer me gji të birin, por çfarë i mori vëmendjen Olta Gixharit (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Olta Gixhari, u bë nënë për herë të parë më 22 gusht nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë djal
Lori Hoxha u drejton pyetjen fansave, komenti epik i Bes Kallakut merr vëmendjen (FOTO LAJM) Pandemia na i ka ngushtuar shumë kufijtë dhe një nga gjërat që na mungon më së shumti janë udhëtimet. Sigurisht kjo g
Trump lyen flokët? Rrjeti shpërthen në komente Presidenti në detyrë i SHBA-ve Donald Trump ka tërhequr edhe njëherë vëmendjen me pamjen e tij. Këtë herë është bërë shk
Rama nxorri në dritë raportin e Dick Martyt, Meta: Kërkon të heqë vëmendjen Presidenti Ilir Meta e ka quajtur kërkesën e socialistëve për të ngritur komision parlamentar për raportin e Dick Martyt
"Çmendi" dynjanë, të pasmet e Rashel Kolanecit marrin gjithë vëmendjen (FOTO LAJM) Ish-velina, Rashel Kolnica, është mjaft aktive në rrjetet sociale. Teksa dikur postonte herë pas here foto seksi e provo
E bija prezantoi për herë të parë të dashurin, komenti i Eli Farës mori vëmendjen (FOTO LAJM) Vajza e vetme e Eli Farës, Marina, vjen shpesh në qendër të vëmendjes së mediave rozë me historitë e saj të dashurisë.
Oriola merr edhe njëherë vëmendjen, fustani i artë i nxjerr linjat në pah Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi është shfaqur vezulluese me fustanin ngjyrë ari në fotot e fundit. Së fund
Kategoria e Parë: Pesë duele në plan, vëmendjen e merr Besa-Pogradeci (FOTO LAJM) Kategoria e Parë vijon garimin, teksa për sot janë në plan të zhvillohen pesë ndeshje. Në grupin A debuton Partizani B,
"Çmendi" dynjanë, të pasmet e Rashel Kolanecit marrin gjithë vëmendjen (FOTO LAJM) Ish-velina, Rashel Kolnica, është mjaft aktive në rrjetet sociale. Teksa dikur postonte herë pas here foto seksi e provo
Shqiptari tërheq vëmendjen e mediave të huaja me mozaikun për Joe Biden (FOTO LAJM) Artisti shqiptar, Alkent Pozhegu ka realizuar një mozaik për një tjetër figurë publike dhe bëhet fjalë për portretin e k
U shfaq si Jennifer Lopez, Luana tërheq edhe vëmendjen e mediave të huaja (FOTO LAJM) Luana Vjollca u shfaq mbrëmjen e e te shtunes në emisionin “Shiko Kush Luan” si Jennifer Lopez me rastin e Halloween. Mo
Mijëra euro, sa shpenzon Ledri Vula vetëm për një orë (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që reperi Ledri Vula tërheq vëmendjen me veshjet e tij të firmave të ndryshme, stilin e veçantë dh
Postimi i fundit i Adele merr vëmendjen e të gjithëve (FOTO LAJM) Pak para performancave që do të sjellë në skenë shumë shpejt, Adele ka ndarë një foto në llogarinë e saj ku shfaqet e gj
Luana tërheq sërish vëmendjen e Philip Plein, çfarë i shkruan stilisti me famë botërore (FOTO LAJM) Gjatë muajve të verës një nga këngët që u kthye menjëherë në hit ishte dhe bashkëpunimi mes Luana Vjollcës dhe këngëtari
Dështuan, projektet qesharake që turpëruan inxhinjerët (FOTO LAJM) Gjithmonë ka njerëz që nuk e marrin seriozisht punën dhe besojnë se do ia hedhim paq. Mirëpo, “kryeveprat” e këtyre
Tregon tatuazhin në vendin intim, mbesa e biznesmenit shqiptar rrëmben vëmendjen (FOTO LAJM) CEO i disa kompanive headhunters në mbarë botën, biznesmeni i fuqishëm shqiptarë ka bërë bujë pasi ka pranuar hapur bin
Kurrizin dhe tangat e kuqe zbuluar, Kim Kardashian tërheq vëmendjen me fustanin (FOTO LAJM) Femra më seksi në botë, Kim Kardashian, ka publikuar së fundmi disa fotografi në rrjetet sociale, ku menjëherë ka tërheq
Një selfie provokuese, Erjona Sulejmani nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e mesfushorit të Bolonjës, Blerim Dzemaili, ka publikuar një fotografi të re në kost
"Ty të jap shpirtin", komenti që mori vëmendjen në fotot joshëse të balerinës shqiptare (FOTO LAJM) Fotot e fundit në Instagram të balerinës shqiptare, Isida Mollaymeri, kanë qenë mjaft të goditura dhe artitike, por nga
"Ty të jap shpirtin", komenti që mori vëmendjen në fotot joshëse të balerinës shqiptare (FOTO LAJM) Fotot e fundit në Instagram të balerinës shqiptare, Isida Mollaymeri, kanë qenë mjaft të goditura dhe artitike, por nga