999 rezultate për

vemendje

Vildane Zeneli provokon me pozat joshëse, zhvishet në Instagram (FOTO LAJM) Vildane Zeneli merr gjithmonë vëmendjen me paraqitjet e saj publike. Modelja e njohur është shumë aktive në rrjete socia
Piktori i njohur në spital me COVID, e bija apel Ramës dhe Manastirliut Piktori i njohur Mustafa Arapi është infektuar me COVID-19 dhe aktualisht po merr trajtim mjekësor në spitalin “Shefqet
Akuzat për bllokimin e projektit infrastrukturor në Vlorë, Meta: Rama gënjeu! Presidenti i Republikës Ilir Meta përmes një konference për media i është përgjigjur akuzave të kryeministrit Rama se ai
Brenda super ditëlindjes së Gjikos, Elita merr vëmendjen me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, reperi shumë i dashur për publikun shqiptar, Gjiko, festoi ditëlindjen e tij. Ai ka lindur më 3 jana
Nën petkun e nusërisë, motra e Fifit merr vëmendjen e mediave (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Filloreta Raçi ose ndryshe Fifi, ditën e sotme ka marrtuar motrën e saj. Edona Raçi ka kurorëqzua
Ka marrë gjithë vëmendjen, si dukej partnerja e Ledrit përpara famës (FOTO LAJM) Sara Hoxha ka qenë kryefjalë e mediave rozë pasi u zbulua se ishte partnerja e Ledri Vulës. Pas konfirmimit të thashethe
6 veshje që do t'ju nderojnë gjithë dimrin (FOTO LAJM) Eshtë e sigurt që ky dhjetor nuk do të jetë si të tjerët që kemi kaluar më parë. Gjithsesi, për ta bërë më interesante m
Festa e ditëlindjes së Françeska Jaçes, mbishkrimi në tortë që mori vëmendjen (FOTO LAJM) Modelja Françeska Jaçe ka festuar dje ditëlindjen e saj ndësa miqtë dhe familja e kanë surprizuar bukuroshen vlonjate. N
"Mbreti me Princin", komenti i Georginës për Ronaldon tërheq vëmendjen (VIDEO) Cristiano Ronaldo fluturoi për në Dubai për të marrë pjesë në “Globe Soccer Awards” (27 dhjetor), ceremoni e përvitshme
Morën vëmendjen, si u dukën natën e dytë të Fest'59 Jonida Vokshi dhe Blendi Salaj (FOTO LAJM) Mbrëmjen e e djeshme u mbajt nata e dytë e Festivalit të Këngës në RTSH, ku këngëtarët performuan versionet unplugged të
6 veshje që do t'ju nderojnë gjithë dimrin (FOTO LAJM) Eshtë e sigurt që ky dhjetor nuk do të jetë si të tjerët që kemi kaluar më parë. Gjithsesi, për ta bërë më interesante m
Romantik si partneri i Gentës, por këtë herë dedikimi në shqip mori vëmendjen (FOTO LAJM) Genta Ismajli po jeton momentet më të bukura të dashurisë me biznesmenin turk, Hussein Usta. Ai nuk lë rast pa shprehur
Manchester United rikthen vëmendjen tek Ivan Perisic Manchester Unitedi është duke konsideruar mundësinë që të provojë transferimin e sulmuesit të Interit, Ivan Perisic.
Vajza e Loredanës dhe Mozzik merr vëmendjen e Nicki Minaj (FOTO LAJM) Hana ka marrë vëmendjen e reperes me famë botërore, Nicki Minaj. Pak ditë më parë Loredana postoi një video të Hanës në
Si asnjëherë me reçipeta transparente, Samanta Karavella merr gjithë vëmendjen (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Samanta Karavella, ka realizuar së fundmi një fotosesion të ri. Kësaj radhe ajo ka ardhur shumë ndr
Chrissy poston foton seksi, vëmendjen e merr komenti epik i John Legend (FOTO LAJM) Këngëtari John Legend dhe bashkëshortja e tij, Chrissy Teigen, janë një ndër çiftet më të ndjekur e të komentuar në rrje
Bëri bujë me dobësimin drastik, Erik Fullani sërish në qendër të komenteve (FOTO LAJM) Erik Fullani ishte për një kohë një nga personazhet më të përfolura në rrjetet sociale, jo vetëm si djali i Ardian Fulla
Përdhunimi i të miturës në Babrru, nis gjyqi ndaj rojes së shkollës Ka nisur sot procesi gjyqësor për Abaz Dogun, ish-rojen e shkollës së Babrrusë që akuzohet për përdhunimin e një 15-vjeç
Bëhet virale, fotoja e mjekut që përqafon pacientin me Covid meriton vëmendje (FOTO LAJM) Pandemia e koronavirusit vazhdon të jetë një problem i rëndë në Shtetet e Bashkuara, por edhe në gjithë botën. Të gjithë
E zënë në studio: Melinda Ademi merr vëmendjen me poza tërheqëse E zënë në studio, thotë Melinda Ademi. Melinda është mjaft aktive në rrjete sociale, duke postuar fotografi dhe video