999 rezultate për

veme

Goli i parë i Izraelit ndaj Shqipërisë po bën xhiron e botës (FOTO & VIDEO) Kombëtarja e Shqipërisë mori humbjen e dytë radhazi në Ligën e Kombeve duke u mposhtur në transfertë nga Izraeli me rezu
Një yll i vërtetë, Xhisiela prezanton motrën (FOTO LAJM) Xhisiela Maloku është vajza që ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike ditët e fundit pas akuzave të Oficerit të Polici
Kim Kardashian publikon foton e nxehtë nga krevati (FOTO LAJM) Super ylli Kim Kardashian është një nga ato personazhe që di gjithmonë të rrëmbejë vëmendjen. Ajo është çdo ditë akti
Trembet nga protesta, Thaçi del LIVE nga Ujmani Presidenti i Kosovës ka zgjedhur një formë të zgjuar për t'iu shmangur protestës së sotme të qytetarëve kundër planit të
Kitaroviç di të jetë në qendër të vëmendjes, çfarë bëri me gazetaren (VIDEO) Në secilën paraqitje të saj ndërkombëtare, presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar Kitaroviç, merr vëmendjen e gjithë bot
Mosss! Bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar shkon në dasëm me atlete Ndonëse gjithë vëmendja në dasmën e Elita Rudit dhe Gjikos qëndronte tek dy protagonistës, në një dasmë e tillë nuk kish
Prindër-fëmijë: 10 truke për “paqe”, pa e ngritur zërin në kupë të qiellit (FOTO LAJM) Të gjithë jemi të lodhur pas një dite pune dhe nuk mundemi të durojmë më të bërtiturat apo rrëmujën që shkaktojnë fëmijë
"E vemë me bast kush ka më shumë flori?" Rrjeti plas gazit me sfidën e Metës ndaj Papës (FOTO LAJM) Presidenti Ilir Meta ishte në një vizitë zyrtare në në Selinë e Shenjtë në Vatikan ku edhe takoi kreun e Kishës Katolike
Panucci padit Nishanin në gjykatë, gazeta amerikane i kushton vëmendje (FOTO LAJM) Lajmi i bujshëm i publikuar pak ditë më parë, se trajneri i Kombëtares Shqiptare, Christian Panucci kishte paditur në gj
Maqedonia në qendër të vëmendjes, sot vizitohet nga Mogherini dhe Mitchell Përfaqësuesja e lartë e BE-së për Punë të Jashtme dhe Siguri, Federica Mogherini dhe ndihmës sekretari shtetëror për çës
Icardi: Kur marr kritika negative, nuk iu kushtoj shumë vëmendje Mauro Icardi është rikthyer në skuadrën e Kombëtares së Argjentinës për ndeshjet miqësore që do të zhvillojnë në Amerikë
Veliaj: E gjithë vëmendja te njerëzit, kemi përmirësuar shërbimet dhe rritur investimet “Vëmendja jonë është tek njerëzit, që nga dita e parë e jetës deri në ditën e fundit, me gjitha shërbimet që ofrojnë bas
Pique i shqetësuar: Vëmendja e skuadrës nuk është aty ku duhet Blaugrana fituan për herë të fundit në Europë më 2015, por mbrojtësi insiston se ta injorosh La Ligan dhe të përqëndrohe
Elita është vërtet yll, por kunata e saj sapo tërboi rrjetin Lajmi se moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko presin një fëmijë u përhap shumë shpejt. Në fillim u përfol se ata d
Gjest i madh i Pink, këngëtarja ndërpret koncertin për... Pasi i kishte shtyrë disa koncerte në kuadër të turneut ‘Beautiful Trauma’ në Australi, Pink është rikthyer në skenë.
Dy shqiptaret e famshme puthen në buzë në New York (FOTO LAJM) Shqiptaret Bebe Rexha dhe Rita Ora që morën pjesë në eventin më të madh të muzikës që u mbajt mbrëmjen e djeshme në New
Dëmet kolosale që televizori i shkakton fëmijës suaj Studimi Kombëtar mbi Dhunën e Televizionit në Amerikë ka analizuar që prej vitit 1994-’97 rreth 100.000 programe të lloj
Lori Hoxha merr të gjithë vëmendjen në dasmën e Sarës dhe Ledionit (FOTO LAJM) Që prej ditës së premte në media po shkruhet kudo për dasmën e Ledion Liços dhe Sara Hoxhës e cila është mbajtur mbrëmje
Xhemi Shehu rrëmben vëmendjen e të gjithëve, fustani i dytë mahnit të ftuarit (FOTO LAJM) Xhemi shehu është mike e Ledion Liços prej vitesh. Ajo ishte një ndër të ftuarat speciale në ceremoninë martesore të
Fitojeni vëmendjen e saj brenda 10 minutave Shumë gjëra sillen në mendjen e gruas kur takoheni. Me fjalët dhe gjestet e duhura, shumë lehtë ajo mund t’i ketë në