999 rezultate për

velodrom

Autobusi i Lazios sulmohet nga tifozët e Marseilles Autobusi i skuadrës së Lazio është goditur me gurë para së të hy në stadiumin "Velodrome", pasi tifozët e Olympique Mars
PSG barazon shifrat në Velodrome (VIDEO) PSG ka gjetur golin e barazimitnë Velodrom ndaj Marsellës. Në minutën e 33-të Neymar pasi merr një pasim nga shoku i
Tifozi hyn në fushë për të përqafuar Ronaldon Cristiano Ronaldo nëpërmjet fansave ka treguar se është futbollisti më i adhuruar i evropianit të futbollit. Edhe në
HISTORIKE/ Ja sa tifozë shqiptarë janë sonte në stadium Shqiptarët kanë pushtuar Marsejën sonte në mbrëmje. Tifozët kuqezi do të jenë më të shumë se pritshmëritë, apo vendet që
Ndalohen flamujt e Kosovës në Marsejë Flamuri i Kosovës mesa duket nuk do të lejohet në stadiumin e Marseille, Velodome. Masat e sigurisë janë shumë të mëd
“Velodrom” sjell fat për Francën, ja numrat e frikshëm Franca me Shqipërinë do të luajë sonte në mbrëmje në Velodrom një ndeshje shumë të rëndësishme për fatet e Grupit A. “Gj
Giroud: Me Shqipërinë nuk do ta kemi të lehtë Loja e mirë e Shqipërisë me 10 lojtarë kundër Zvicrës, ka bërë që në kampin francez të kenë frikë dhe ta marrin më serio
Më dhemb zemra por do ti mposht Ylli francez i Bayern, Frenk Ribery, pritet të jetë protagonisti kryesor në sfidën e Champions League kundër Marsejës. N