999 rezultate për

vellezerit

Tragjike në Gjermani: Treni përplas për vdekje dy vëllezërit shqiptar të mitur Dy vëllezër nga Komuna e Deçanit, banorë të Gjermanisë kanë vdekur mëngjesin e ditës së sotme pasi janë goditur nga tren
Inter Miami bashkon vëllezërit Higuain Gonzalo Higuain do të ketë një figurë familjare përkrah tij në Inter Miami pasi skuadra e MLS nënshkroi me vëllain e mad
Bora i "tradhtoi", vëllezërit Veshaj e zëvëndësojnë me moderatoren bukuroshe (FOTO LAJM) Pas përfundimit të programit "Treshat" dhe largimit të Bora Zemanit në Top Channel, të gjithë janë sy e vesh se çfarë po
Zbardhen emrat, kush janë vëllezërit binjakë që u therën me thikë nga kushëriri Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali mes 3 shqiptarësh, ku kushëriri ka plagosur me thikë vëllezërit binjakë. Vikt
Kushëriri masakron dy vëllezërit binjakë shqiptarë: U kërkoi të dilnin nga lokali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali mes 3 shtetasish shqiptarë. Mësohet se dy vëllezër shqiptar, janë qëlluar me thi
Kush është VIP-i në këtë mes? Motrat dhe vëllezërit e famshëm që ngatërruan publikun Të famshmit shpesh shfaqen në publik me vëllezërit apo motrat e tyre. Disa prej tyre janë shumë të njohur dhe kanë m
Zëvëndësuan Borën? Vëllezërit Veshaj shfaqen me moderatoren shqiptare (FOTO LAJM) Pas përfundimit të programit "Treshat" dhe largimit të Bora Zemanit në Top Channel, të gjithë janë sy e vesh se çfarë po
Rrëfimi mes lotësh i Miss-it shqiptar: Nuk kishim bukë në shtëpi (FOTO LAJM) Pasditen e sotme në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishte e ftuar pjesëmarrësja në “Miss Universe”, Elsa Aliaj. Bukurosh
Ushtronin prostitucion brenda qendrës së masazhit, jepet vendimi për dy vëllezërit Gjykata Penale ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Mario Roshin dhe “arrest shtëpie” për Andi Roshin, dy vë
"Ju fluturoj nga puna, policë ku*va", dy vëllezërit kërcënojnë efektivët Shumë qytetarë u përplasën me policinë gjatë kufizimit të lëvizjes së lirë. Bëhet fjalë për ata shtetas që u vendosën pë
Kishin kthyer qendrën e masazhit në vatër prostitucioni, kapen dy vëllezërit në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar dy pronarë të qendrave të masazhit, të cilët shfrytëzonin ambjentet e punët për prostituc
Qëlluan me armë në ajër, "Shqiponjat" vënë në pranga dy vëllezërit Policia e Kolonjës ka finalizuar operacionin policor "Novosela" duke arrestuar dy vëllezër. Operacioni nga Komisariat
U kap pa targa dhe me krom në makinë, vëllezërit dhe kushërinjtë ngrihen kundër policisë Policia ka vënë në pranga tre persona ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim. Policia sqaron se forcat e rendit n
Vëllezërit Veshaj festojnë ditëlindjen, Jonida u bën urimin më special (FOTO LAJM) Vëllezërit Veshaj kanë qënë prej kohësh mjaft të komentuar në media dhe lidhja e tyre me vajzat e njohura të ekranit i k
Prindërit i dinin në dhomë, vdesin tragjikisht dy vëllezërit e mitur brenda makinës Dy fëmijë në Alabama vdiqën tragjikisht brenda në makinë pasi temperatura shkoi 57 ° C. Daniel Garcia, 3 vjeç dhe
"Tradhton" vëllezërit Veshaj, Bora do të drejtojë programin e njohur në Top Chanel (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Bora Zemani, në këtë sezon të ri televiziv do të shfaqet nën logon e “Top Channel”. Fotoja që vetë
Gjykata lë në burg dy vëllezërit, flet babai: E punësova vetë si taksist të familjes! "Familja e Abdulla Budllës më ka borxh nëse ka prekur nderin e familjes time". Kështu shprehet mes tronditjes dhe hut
U kishte ngacmuar nënën dhe motrën, si dy vëllezërit ekzekutuan taksistin për nderin e familjes Sipas dëshmisë së bërë dje nga dy vëllezërit, mësohet se taksisti 71 vjeçar Abdulla Budlla u ekzekutua pasi u kishte nga
Kapen vëllezërit "skiftera" në Tiranë, njëri prej tyre vetëm 13 vjeç Policia e Tiranës ka arrestuar tre persona të dyshuar për një sërë vjedhjesh biçikletash në zona të ndryshme të Tiranës.
Eliminuan të moshuarin, vëllezërit pranojnë krimin: E gjitha për një vajzë Dy vëllezërit Sajmir dhe Arsil Shera, të cilët u vendosën në pranga nga ana e Policisë, si të dyshuar për vrasjen e taks