999 rezultate për

vellezer

Cilët janë 7 vëllezërit dështakë të yjeve të futbollit (FOTO LAJM) Kanë të njëjtit prindër, por jo të njëjtin talent. Historia e futbollit ka treguar mjaft herë sesi dy vëllezër mund të k
Shënohen dy raste të reja me koronavirus në Elbasan Dy raste të reja janë konfirmuar me koronavirus në Elbasan. Burime për abcneës.al bëjnë me dije se në Elbasan janë sh
Ndryshimi drastik, vëllezërit Çala nuk njihen që pas grabitjes së bujshme në Rinas Ditën e djeshme bëri jo pak bujë arrestimi i vëllezërve Çala, të akuzuar për grabitjen e 4.6 milion eurove në Rinas një
Supergrabitja në Rinas, Rama publikon momentin e arrestimit të vëllezërve Çala (VIDEO) Ditën e djeshme 300 efektivë policie e forca të RENEA-s mundën të arrestonin dy vëllezërit Çala të akuzuar për supergrab
Grabitja e bujshme e Rinasit, dalin pamjet nga momenti i arrestimit të vëllezërve Çala (VIDEO) Janë zbardhur pamjet nga arrestimi i vëllezërve Klement dhe Eldi Çala, të akuzuar për grabitjen e bujshme të blindave me
Grabitën 4.6 milion euro për 2 minuta në Rinas, kush janë vëllezërit Çala që "thyen" edhe Bankën në Greqi Ditën e sotme policia ka kapur në një megaoperacion dy vëllezërit Cela. Në mision, kanë marrë pjesë 300 forca policie
Kapja e vëllezërve Çala, Sandër Lleshaj ka një mesazh të fortë për krimin Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar për arrestimin e dy vëllezërve Klement dhe Eldi Çala të akuzuar për supe
Të fshehur brenda një banese me qira, vëllezërve Çala iu sekuestrohet shuma e majme 300 forca të RENEAS dhe efektivë policie kanë bërë të mundur arrestimin e vëllezërve Klement dhe Eldi Çala të akuzuar pë
Armë, para dhe makina: Kapen dy vëllezërit që grabitën miliona euro në Rinas Policia e Shtetit ka zhvilluar një megaoperacion ku është bërë e mundur arrestimi i dy vëllezërve Klement dhe Eldi Çala
Si lule "qëndro larg", vëllezërit korçarë tregojnë përshtypjet gjatë udhëtimit Teksa shumica e njerëzve janë vetëkarantinuar në shtëpi, vëllezërit korçarë Endri dhe Stefi kanë ndarë më ndjekësit e ty
Zëri i Amerikës për arrestimin e Henri Çilit: U përfshi nga vëllai i bashkëjetueses Në Shqipëri botuesi i njohur Henri Çili, pronar i Universitetit europian të Tiranës, një prej institucioneve arsimore më
Arrestimi i Henri Çilit dhe Seit Fishtës: 750 mijë euro për lirimin e vëllezërve Aliko Pas aksionit të zhvilluar mbrëmjen e djeshme në Lazarat, u bë e mundur edhe arrestimi i botuesit Henri Çili si edhe bizn
E kishin kthyer lokalin në fole ku gëlonte "çokollata", kapen dy vëllezërit në Fier Dy vëllezër janë arrestuar pasi tregtonin lëndë narkotike dhe lokaline tyre e kishin kthyer në një fole ku gëlonte drog
Rrahën dy policët e bashkisë, dy vëllezërit në Lezhë e pësojnë keq Policia ka vënë në pranga dy vëllezër në Lezhë. Sipas informacioneve paraprake, dy vëllezërit, identietet e të cilëv
1.3 ton kokainë, zbulohen kush ishin vëllezërit që porositën kontenierët me banane Një sasi rekord kokainë është sekustruar pasditen e sotme në Maqedoninë e Veriut, në një fshat 10 kilometra larg Tetovës
Të akuzuar për eliminim në Itali, kush janë vëllezërit Kaçorri që OFL-ja i dërgoi sot kerkesën Forca e Ligjit dërgoi sot kërkesat për vetëdeklarim të pasurisë, tre personave që janë subjekt i këtij ligji. - E. M.
Motivet e mundshme pse policja e Gjilanit vrau prindërit dhe vëllezërit Gjilan 4 pjesëtarë të familjes së saj dhe më pas edhe veten. Ngjarja ndodhi rreth orës 13.00 në lagjen “Bujanina”. Pu
Vrasja e 5-fishtë tronditi shqiptarët, kush janë dy vëllezërit që u ekzekutuan nga motra police Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kosovë ku një police qëlloi për vdekje 4 anëtarë të familjes, prindërit
Të shtënat që shkundën Korçën, si u konfliktuan dy vëllezërit me një person tjetër Korça u trondit ditën e sotme nga të shtënat me armë ndërkohë që Policia ka nxjerrë detaje të reja. Sipas informacion
Me mbiemër të ndërruar dhe të dënuar në Itali për trafiqe, kush janë dy vëllezërit nga Vlora Janë bërë publikë dy emrat e rinj të listës së zezë të OFL. Këtë herë agjentja e OFL-së bëri me dije se kërkesa për t