999 rezultate për

vellezer

Plas sherri mes vëllezërve shqiptarë në Itali, 33 vjeçari goditen vëllain më të vogël me mjete të mprehta Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku pas një sherri për motive të dobëta, dy vëllezërit shqiptarë kanë përdorur d
S'ka më përçarje mes Harry-t dhe William! Meghan dhe Kate pajtojnë vëllezërit (FOTO LAJM) E dini se çfarë do të ishte mirë? Nëse vitin 2020 do ta kalonim pa ndonjë zënkë mbretërore! Dhe me sa duket mund të k
PISTA/ Prej 3 ditësh asnjë gjurmë, vëllezërit e të rrëmbyerit të dënuar për drogë në Angli Megjithëse kanë kaluar 3 ditë nga pengmarrja e 49-vjeçarit Jak Prenga, në Kamëz, policia nuk ka mundur të gjejë asnjë gj
Dy vëllezër plagosin me thikë të riun në Gjirokastër Një konflikt mes tre personash ka ndodhur gjatë mesnatës në lagjen “18 shtatori” në Gjirokstër. Burime për abcnews.al
Tronditet Shkodra, autorët që hapën zjarr dy vëllezër Policia ka reaguar në lidhje me breshëritë e plumbave të mesditës së sotme në drejtim të banesës së Gjergj Mhillaj, 63 v
Plagosi mes qytetit dy vëllezërit, arrestohet burrelsi Policia e Matit ka vënë në pranga një 28-vjeçar në Burrel pasi dyshohet se ka goditur me thikë dy vëllezër. Sipas nj
Plagosi me thikë dy vëllezër, arrestohet "i forti" i Burrelit Policia e Burrelit ka arrestuar një 28 vjeccar i cili ka plogosur me thikë dy vëllezër. Wshtë arrestuar shtetasi A.N.
Bënë "namin" duke shpërndarë "mall", kapen dy vëllezërit Policia e Lezhës ka goditur një tjetër rast të veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Sekuestrohet lëndë nar
Haradinaj i përgjigjet flakë për flakë Ramës: Jemi vëllezër, por Kosova do të ndahej Kryeministri Haradinaj ka komentuar sot minishengenin balkanik, disa orë pasi kryeministri Edi Rama deklaroi se nuk isht
Vëllezërit binjakë gjenden pa jetë në pyll, këto janë dyshimet e para Dy vëllezër binjakë janë gjetur të vdekur në një zonë të izoluar larg fermës së tyre. Ata dyshohet të kenë kryer vetëvra
Rrëfimi i vëllezërve Çapja: Pse Fadil Mema na akuzoi për atentatin Hetimet për zbardhjen e tentativës së vrasjes së ish-efektivit të policisë rrugore Fadil Mema në vitin 2006 në Elbasan,
Dikur prishën marrëdhëniet, Rina Balaj bën gjestin e papritur për Mozzik dhe Getinjon (VIDEO) Pas largimit nga labeli "On Records", në rrjet qarkulloi lajmi se Rina Balaj dhe dy vëllezërit, Mozzik dhe Getinjo, i ki
Pak orë të martuar, dhëndri rrihet me shkop bejsbolli nga vëllezërit e nuses dhe gjen vdekjen Një dhëndër ka gjetur vdekjen si pasojë e dhunës që vëllezërit e nuses së tij ushtruan ndaj tij. Joe Melgoza kishte vetë
Zbulohet arsyeja pse u plagos këshilltari i Limajt Sot rreth orës 17:00, në Lagjen “Veternik” në Prishtinë, ka mbetur i plagosur Luan Maloku, këshilltar i liderit të Nismë
Eleminuan Indrit Çelën, jepet vendimi për një nga vëllezërit Kusi Gjykata Penale e Tiranës ka rikonfirmuar masën e sigurisë “arrest me burg”, për Albano Kusin. Masa e sigurisë “arrest
Zbardhen shkelje të mëdha në hotelin ku vdiqën vëllezërit kosovarë, u falsifikua çdo gjë! Prokurorët e dosjes “Termeti” kanë gjetur shkelje të rënda të zyrtarëve të shtetit, kryesisht të ALUIZNI-t dhe të Bashki
Pamjet, kush janë vëllezërit shqiptarë dhe e ëma që vranë policin në Mal të Zi Tre shqiptarë janë arrestuar pasi ekzekutuan me armë zjarri policin malazez Millutin Lekoviq, gjatë kalimit të kufirit.
I morën jetën teknikut të kondicionerit, pse u vetëdorëzuan dy vëllezërit? Albano Kusi, njëri nga dy vëllezërit e akuzuar për vrasjen e teknikut të kondicionerëve Indrit Çelaj në gusht të këtij v
Për të u blindua një Gjirokastër, dalin pamjet e arrestimit të Endrik Llukës (VIDEO) Forcat Speciale RENEA arrestuan në orët e para të mëngjesit të sotëm Endrik Llukën, i akuzuar për vrasjen e kushëririt t
RENEA arreston të shumëkërkuarin në Gjirokastër, çfarë iu gjet në banesë RENEA ka arrestuar një person të shumëkërkuar në Gjirokastër. Bëhet fjalë për Enrik Llukën, i cili u arrestua gjatë orëv