999 rezultate për

vellane

Godet vëllanë me shat për motive banale, 60-vjeçari në gjëndje kritike Një 55 vjeçar nga fshati Kërkovë i Vlorës ka goditur të vëllanë pas një debati për motive banale. Ngjarja ka ndodhur kët
I vranë vëllanë në Rinas, Cen Murataj mban makinën e një figure të njohur në Shqipëri (FOTO LAJM) Grabitja e Rinasit ku pasditen e 9 prillit u mërën miliona euro vijon të jetë një nga temat më të nxehta në mediat shqip
Ushtari i Camorra-s tregon si e ekzekutuan shqiptarin 20 vite më parë Ka vendosur të bashkëpunojë me drejtësinë italiane Giovanni Cascarino, i njohur për lidhjen me klanin e Camorras. Gjatë
Vëllai vrau vëllanë në Suharekë për pronë Sot rreth orës 11:40 në fshatin Studenqan të Suharekës pas një zënke mes dy vëllezërve janë shkrepur plumba, aty ka mbet
Tronditet Suhareka, vëllai vret vëllanë Një tjetër vrasje ka ndodhur sot në komunën e Suharekës. Në fshatin Studenqan dyshohet se vëllai ka vrarë vëllain, brend
Babain dhe vëllanë ia vranë serbët, Fatoni përlot me thirrjen e tij (FOTO LAJM) Faton Lokaj është një banor i Deçant që ka humbur në luftën e fundit babanë e vëllanë. Sëfundmi ai vjen me një thirrj
Vëllai ther vëllanë me thikë në Pejë Një person i dyshuar është arrestuar pasi ka therur vëllain pas një zënke me të. Zënka, sipas Policisë së Kosovës, ka
Italiani pagoi shqiptaren t’i vriste vëllanë, si ndodhi ngjarja Një italian ka ofruar 5 mijë euro që një shqiptare dhe djali i saj të vrasin vëllain e tij biologjik për shkaqe ekonomik
Italiani paguan shqiptaren 5 mijë euro për t'i vrarë vëllanë Një italian ka ofruar 5 mijë euro që një shqiptare dhe djali i saj të vrasin vëllain e tij biologjik për shkaqe ekonomik
Xhafaj nuk pranon se ka përgjegjësi: Në Shqipëri vëllai im nuk do bënte burg Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka reaguar pas akuzave të Partisë Demokratike se ai ka shkelur ligjin për të mbrojtur
Akuzat se ndryshoi ligjin për të vëllanë, shfaqet Xhafaj Akuzat ndaj Xhafaj këtë herë kanë qenë gozhduese aq, sa vetë ministri doli dhe pranoi se vëllai i tij ishte dënuar me 7
Habit Spartak Ngjela: Bravo i qoftë Xhafajt që ndryshoi ligjin për vëllanë! Avokat Spartak Ngjela e ka konsideruar një vlerë historike ndryshimin e nenit të procedurës penale për ekstradimet. S
I dënuar për trafik droge, çfarë thoshte Rama në 2016 për vëllanë e Xhafajt Vëllai i ministrit Fatmir Xhafaj, Agron Xhafaj figuron të jetë dënuar me 7 vite burg në Itali për trafikim të lëndëve na
Rrëfimi rrëqethës i Haradinajt kur ia vranë vëllanë, çfarë tha në ato momente Ishte dita e 6 majit e vitit 1997 kur një grup ushtarësh të UCK-së në krye me Ramush Haradinjat po hynin në Kosovë nga S
Shqiptari mori vëllanë si slloven në Zvicër por të dy e pësuan Para ca kohësh u bë në modë që shqiptarët pajiseshin me dokumenta fallco sllovene dhe shkonin drejt BE-së për të punuar.
Mori hak për vëllanë, si u zbulua autori i krimit mafioz në Tiranë Ditën e sotme policia zbuloi emrin e autorit të vrasjes së Marjo Majollarit mbrëmë në Tiranë. Ai është shtetasi Kast
I vrau dhe groposi vëllanë, i riu nga Fieri tregon përballjen me vrasësin Donjet Beqiraj është shumë i ri por arriti të çojë pas hekurave vrasësin e vëllait të tij. Rreth një muaj pas ngjarj
Boll më si rivalë, Granit Xhaka dëshiron bashkimin me të vëllanë Disa herë dy vëllezërit Xhaka e kanë parë veten si kundërshtarë. Fillimisht në finalet e Europianit 2016, ku Taulanti pë
Humbi vëllanë dhe tre nipërit, motra e Edmondit rrëqeth me fjalët Tragjedia e familjes Preka në Velipojë, ku në një aksident tragjik humbi jetën Edmond Preka 40 vjeç dhe tre fëmijët e ti
Masakroi me mjete të forta vëllanë, arrestohet fieraku Policia ka vënë në pranga një 57-vjecar ne Fier pasi ka masarkruar me mjetë të forta vëllanë e tij. Policia e Fieri