999 rezultate për

vellait

Bashkia i heq rrugës emrin e heroit të Popullit, i vihet emri i vëllait të ish-kreut të bashkisë Në qytetin e Elbasanit ekziston një rrugë që prej vitesh mban dy emra, atë të Heroit të Popullit Kozma Naska dhe të një
Genc Sejko-Ramës: Po ju prek një qime floku vëllait tim do mbash përgjegjësi (FOTO LAJM) Ministri i jashtëm grek, Nikos Dendias, të vizitoi zyrtarisht Tiranën për marrëveshjen e detit Shqipëri-Greqi, ndërsa kj
CR7 me Covid-19, shpërthen motra e tij: Ky është mashtrimi më i madh (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është i izoluar dhe po rikuperohet, pasi doli pozitiv në testin për COVID-19, gjatë grumbullimit me ko
Vrasja e vëllait të Talo Çelës, autori furnizoi makinën me karburant 20 minuta para ngjarjes Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e Bujar Çelës, vëllai i të shumëkërkuarit Talo Cela. Krimi ndodhi në 17 sht
Vrasja e vëllait të Talo Çelës, shpallet në kërkim autori i dyshuar Një person është shpallur në kërkim në lidhje me vrasjen e vëllait të Talo Çelës, Bujar Çela, pak javë më parë tek rreth
"Njërin e qëllova në ballë, tjetrin se di a e vrava", çfarë i tha i dyshuari vëllait Detaje të reja vijojnë të dalin nga ngjarja e rëndë në Malësinë e Madhe ku dyshohet se Danjel Pepaj ka vrarë Vilson Çuta
Tre të rinj të zhdukur prej 3 tetorit, zbardhet dëshmia e vëllait të Vilson Çutajt Dëshmi të reja janë zbuluar për sa i përket ngjarjes së ndodhur në fshatin Vrith të Malësisë së Madhe, ku rezultojnë të
DETAJET/ Erion Alibej porositi nga shtëpia ekzekutimin e vëllait të Talo Çelës Ditën e sotme në pranga është vënë Erion Alibej, i akuzuar për organizatorin dhe porositësin e vrasjes së Emiljano Ramaz
Vrau dy shtetas për "gjakun" e vëllait, kush është Erion Alibej i arrestuar sot Ditën e sotme është vënë në pranga 34-vjeçari Erion Alibej si organizator dhe porositës i vrasjeve të Emiljano Ramazanit
Dëshmia "surprizë" e Preng Gjinit: Nuk mbaj përgjegjësi për veprimet e vëllait tim Dy ditë pas atentatit, Preng Gjini është marrë në pyetje në spitalin e Traumës nga ku ka treguar të gjitha lëvizjet që k
Vëllai i viktimës në Bathore akuzon Policinë: Ishin aty 10 minuta para vrasjes Jetmira Hasani gjeti vdekjen pasi u qëllua tre herë me armë zjarri nga ish-kunati i saj, Agron Tanushi. Këta të fundi
Mjekët nuk i dhanë shpresë, përqafimi i vëllait binjak mban gjallë vogëlushin Foshnja lindi parakohe dhe mjekët nuk i dhanë asnjë shpresë për të jetuar, dhe ishin thuajse të bindur se do të vdiste.
Ekzekutimi i 23-vjeçares, ç'ndodhi mes motrës e vëllait pak para krimit, dëshmitari i penduar tregon si i mori në makinë Te tjera detaje kane dale në dritë nga vrasja horror e 23-vjeçares Eglantina Buci nga babai dhe vëllai i saj. Ngjarj
Dëshmia e vëllait: Florin e gjeta të vdekur me plagë thike në spital Në deklarimin e tij, vëllai i viktimës, Misto Baholli, (Endriti) sqaron se ditën e ngjarjes, një grua e quajtur Mira Beb
Tmerri i familjes dibrane: Varrosën të riun, familjarët e gjejnë varrin dy herë të hapur brenda 40 ditëve! Një ngjarje e rëndë e ndodhur në 20 qershor në fshatin Valikardhë të qarkut të Dibrës, ku gjeti vdekjen një 36-vjeçar, i
Motra urdhëron "vrasjen" e të vëllait, një sherr brenda familjes miliardere (FOTO LAJM) Ata u rritën duke shijuar mirëqenien e të qenit fëmijë të miliarderit Mohamed Fayed. Por, duket se ky është një kujti
Kishin "mosmarrëveshje dashurie", i dyshuari për vrasjen e vëllait të Aurier vetdorëzohet në polici Një i dyshuar për vrasjen e vëllait të mbrojtësit të Tottenham, Serge Aurier, Christopher, raportohet se është dorëzuar
"Im atë e parandjeu vrasjen e vëllait", dëshmia e nipit të ish-kryeministrit Mehmet Shehu Kjo eshte historia e panjohur e familjes së ish-kryeministrit shqiptar, Mehmet Shehu, që nga periudha e Monarkisë së Zog
Vidhte energjinë për vete dhe vëllanë, kapet elektriçisti i OSHEE-së Një elektricist i OSHEE-së është vënë në pranga nga policia pasi ka bërë lidhje të paligjshme të energjisë në shtëpinë
Mjeku i njohur në Tiranë infektohet me Covid-19, preket edhe familja e të vëllait Bluzat e bardha kanë qënë një ndër kategoritë më të kërcënuara nga koronavirusi, ku mjaft prej tyre janë infektuar duke