999 rezultate për

vellai

Haradinaj thirret të dëshmojë për eliminimin e vëllait të tij Kryeministri në Detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë ditës së djeshme për disa orë është marrë në pyetje nga ana e
Në familjen Cakoni ku tërmeti mori 7 anëtarë, flet Sadriu me lot në sy Ende pa fikur të parën, ndez cigaren e radhës. Shija e hidhur e kafes i duket e ëmbël para dhimbjes së humbjes së të afë
U aksidentua me super "Benz-in" me targa ruse, arrestohet në Kosovë vëllai i deputetes shqiptare Eldin Dergjini, vëllai i deputetes së Lëvizjes Socialiste për Integrim, Amra Borova, është arrestuar në Graçanicë për nj
Rrëfimi i shqiptarit që përcolli 6 viktima prej tërmetit: Sa t’jem gjallë, do fle jashtë! Mbi 6 familjarë ka humbur në Thumanë ditën kur tërmeti goditi Shqipërinë. Sadri Cakoni ka rrëfyer për emisionin “Shqi
Dorjan Greku me lot në sy: Vajza e Sajmirit kërkon të atin gjithë ditën Tërmeti i 26 Nëntorit shkaktoi një tragjedi të madhe në vendin tonë. 51 persona humbën jetën dhe qindra të tjerë mbetën
Dalin detaje të reja nga skena e abuzimit të minorenes nga vëllai 19 vjeçar Policia e Fierit arrestoi sot një 19 vjeçar i cili ka abuzuar seksualisht me motrën e tij minorene. Ngjarja e rëndë m
U kthye nga emigrimi dhe punonte roje, kush është Arturi që vdiq në atentat Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme dhe ka tronditur të gjithë qytetin e Tepelenës. Një atentat ndaj dy vël
Dalin fotot, kush janë dy vëllezërit në Tepelenë që rrëmbyen e njëri u vra Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak orë më parë në Tepelenë. Një atentat me armë zjarri i ka marrë jetën Artur Bresha
25 vjeçari që humbi jetën nën gërmadha priste rrogën, do të festonte ditëlindjen e mamasë Orët e para të 26 nëntorit, Shqipëria përjetoi një fatkeqësitë më të mëdha natyrore të dekadave të fundit, ku një tërmet
Erdhi për të fejuar të vëllain por tërmeti nuk i kurseu jetën, kompania britanike shkruan për Klementin Tërmeti i 26 nëntorit nuk i kurseu jetën as Klement Çupit. I riu, punonte se bashku si taksist ne Oxford për kompanin
Flet vajza e paralizuar që i shpëtoi tërmetit: Daja më mori në krahë Jurida Greku, 35 vjeçarja, njëra prej të mbijetuarave të tërmetit në Thumanë, paraplegjike dhe në karrocë, u arrit të sh
Hygerta Sako e tronditur nga tërmeti: Vëllain e kisha në Durrës (VIDEO) Qyteti i saj i lindjes u përfshi nga një tronditje shumë e fortë mëngjesin e së martës dhe Hygerta Sako, si të gjithë du
TRAGJIKE/ Erdhi nga Anglia për fejesën e vëllait, i riu ndërron jetë nën gërmadha Erdhi në Shqipëri për të festuar fejesën e vëllait por gjeti vdekjen nga tërmeti. Një prej viktimave të tërmetit ësh
Gëzimi ju kthye në tragjedi, erdhën nga Anglia se do fejonin vëllain por përfundojnë nën gërmadha Nëna, babai, dhe dy djemtë e familjes Çupi këtë javë do të mblidheshin në shtëpi në Thumanë, në njërin nga pallatet e sh
Gruaja shpërthen në lot para Ramës: Më nxirrni vëllain nga gërmadhat! Kryeministri Edi Rama ka mbërritur pak minuta më parë në Thumanë, Durrës aty ku tërmeti ka shkaktuar dëmet më të mëdha n
Kanosi me armë të vëllain, si u parandalua tragjedia në Lezhë Policia e Lezhës ka parandaluar një krim në familje. Falë reagimit në kohë e me profesionalizëm, dhe pas disa orë ndj
Mjekët nuk i dhanë shpresë, përqafimi i vëllait binjak mban gjallë vogëlushin Foshnja lindi parakohe dhe mjekët nuk i dhanë asnjë shpresë për të jetuar, dhe ishin thuajse të bindur se do të vdiste.
Gruaja sulmon live burrin: Më vdiq djali more, s'kishim lekë për varrim Seanca e ndërmjetësimit në “Shihemi në gjyq” vendosi përballë njëri-tjetrit dy bashkëshortë. Prej shumë vitesh, zonja Sh
Robert Berisha flet për marrëdhënien me vëllain pas sherrit me Tunën: E kam rritur unë! "Patrisi është 9 vite më i vogël se unë dhe e kam rritur, Jam kujdesur për të më shumë se prindërit e mi. Ne nuk kemi pa
Pas "sherrit" me Tunën, Roberti zbulon marrëdhënien me të vëllain (VIDEO) Kohë më parë në media u tha se dy vëllezërit Robert dhe Patris Berisha kanë prishur marrëdhënien e tyre. Thuhej se de