999 rezultate për

vella

I dënuar për grabitjet e bujshme të blindave, vëllai i Muratajt bën kërkesën e papritur Aleksandër Murataj, vëllai i Admir Muratajt, personit që mbeti i vrarë në grabitjen e Rinasit, kërkon ndarjen e çështjes
E humbur prej katër muajsh, vëllai i shqiptares përgjërohet në lot që ta lënë të rikthehet Drama në familjen shqiptare Valisi në Greqi, vazhdon akoma. Marko, vëllai i 19-vjeçares Artemis Vasili e zhdukur prej
38 vjeçari plagos me thikë të vëllanë në Vlorë Një person ka qëlluar me thikë të vëllanë në Vlorë, pas një grindjeje mes tyre për motive të dobëta. Sipas bluve, i p
Babai e vëllai vranë motrën në Malin me Gropa, dosja shkon në gjykatë Pak muaj më parë Shqipëria u trondit nga krimi i rëndë ku babë e bir vranë vajzën ndërsa trupin e saj e lanë në malin me
Vëllai i gjyqtares së KPA plagoset me thikë Admir Mulaj, vëllai i gjyqtares së Kolegjit të Posaçëm të Apelimit, Natasha Mulaj është plagosur me thikë. Ngjarja ka
Puthi logon e Juventusit, Vidal shpjegon arsyen rturo Vidal u bë temë e polemikave pas fitores së Inter në Derby d’Italia. Reprezentuesi kilian kishte shkuar të përs
Shkak borxhi 600 euro, Dëshmia e të riut në Athinë: Babai doli para plumbave (VIDEO) Një borxh prej 600 eurosh që djali i viktimës i kishte autorit të dyshuar të ngjarjes ishte shkak i vrasjes së babait të
Babai iu vra me 4 plumba para syve, 27 vjeçari: Shkak, borxhi i vëllait! Pak ditë më parë në Athinë u zhvillua një atentat i rëndë ndaj familjes shqiptare ku u vra një shqiptar dhe iu plagosën
U vetëplagos me armën e shtetit, vëllai i shkruan Ramës për efektivin: Hap sytë se na rropën! Vëllai i Klodian Lamajt, efektivit të policisë që u vetëplagos me armë zjarri në Dhjetor të vitit të kaluar i ka bërë nj
"Në këto kohë kolerash", Robert Aliaj humb vëllain (FOTO LAJM) Robert Aliaj ka dhënë ditën e sotme një lajm tepër të hidhur për të dhe familjen e tij në rrjete sociale. Vëllai i ti
Juventunsi arrinë marrëveshjen me Genoan për talentin Rovella Juventusi mendon për të tashmen por edhe për të ardhmen. Bardhezinjtë kanë bërë një goditje në merkato përsa i përket pr
DETAJET/ Flet vëllai i dy motrave: Të voglën e çoi në Dajt, të nesërmen i ekzekutoi Bashkim Metani, vëllai i dy motrave, Zhaneta dhe Kristina që u vranë nga Përparim Ademi pak orë para natës së ndërrimit
Vëllai, thikë motrës 12-vjeçare për sallatën në Greqi, halla kërkon kujdestarinë e vajzës Halla e 11-vjeçares shqiptare që u qëllua me thikë nga vëllai 12-vjeçar në ishullin Rodos të Greqisë ka kërkuar kujdesta
Pas motrës flet edhe vëllai i Zhanetës dhe Kristinës: Përparimi ka patur rrjet për shitjen e fëmijëve Viti 2020 u mbyll me një ngjarje që trondi Shqipërinë. Dy motra u vranë me armë zjarri nga Përparim Ademi. Viktimat jan
Vëllai Aubameyang gjuan me armë, merr pjesë dhe ylli i Arsenalit (VIDEO) Vëllai Pierre-Emerick Aubameyang është shfaqur në një video me një pistoletë për festën e Vitit të Ri. Edhe Aubameya
U zunë se kush do ta grinte sallatën, vëllai qëllon motrën me thikë në familjen shqiptare Ditët e fundit të vitit por edhe nisja e vitit të ri nuk ka qenë e lehtë për shqiptarët. Kështu një ngjarje e rëndë k
Vjen nga fshati, vëllai i Arbrit të "Përputhen" tregon si i hedhin kunja komshinjtë (FOTO LAJM) Arbri, konkurrenti në “PërPuthen”, e përmend shpesh faktin që vjen nga fshati, e sigurisht realiteti atje është disi më
Vëllai nxjerr zbuluar Atdheun: Janë botë të ndryshme, nuk kanë kimi! Atdheu është një ndër djemtë që spikati në “PërPuthen” me pamjen e tij, një djalë mjaft simpatik. E ndonëse jo binjakë,
Dolën para gjykatës, babë e bir vranë vëllain me thikë për muzikën (FOTO LAJM) Një familje shqiptare në Kretë të Greqisë po i kalon përmes tragjedisë festat e fundivitit, pasi babai dhe i biri vranë
I riu shqiptar qëllohet për vdekje nga babai dhe i vëllai Një 30 vjeçar me origjinë shqiptare ka gjetur vdekjen, pasi u godit me thikë nga babai i tij. Ngjarja ka ndodhur në Kret