999 rezultate për

veliu

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit infektohet me COVID-19 Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu është infektuar me Covid. Mësohet se Ardi Veliu është në gj
Zhdukja e tre të rinjve, Veliu mbledhje urgjente me drejtuesit e policisë në Shkodër Shkodra është një ndër qytetet më problematike në vend, për shkak të ngjarjeve të pazbardhura kriminale në këtë qytet ve
Kurti për aksionin në Karaçevë: Përgëzoj policët që morën pjesë Ish-Kryeministri Albin Kurti ka ndryshuar mendjen për aksionin në Karaçevë. Tash si opozitar po e mbështetë aksionin e P
Tension gjatë raportimit të Agim Veliut, tre deputetë largohen nga mbledhja Bekë Berisha, Ganimete Musliu dhe Elmi Reçica janë larguar nga mbledhja e komisionit për Çështje te Sigurisë dhe Mbrojtj
Ardi Veliu mbledh vartësit dhe jep ultimatumin: S’ka më tolerime! Drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, ka zhvilluar sot një takim me drejtuesit në rrethe, ku në fokus të bisedave
Humb jetën zyrtari i LDK-së Nënkryetari i LDK-së, Agim Veliu, përmes në njoftimi në profilin e tij zyrtar ka njoftuar se ka vdekur funksionari i LDK
Kosova është viktimë, Thaçi ka një mesazh për ata që mendojnë se ka kryer krime lufte Pasditen e kësaj të diele, Hashim Thaçi ish-udhëheqësi politik i UÇK-s sot president, nga aeroporti Nënë Tereza është ni
"Furtunë" në Policinë e Shtetit, Ardi Veliu firmos lëvizjet e reja në rrethe Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit ka firmosur lëvizje në 6 komisariate në qytete të ndryshme të vendit, Q
Zaida Çobo zbardh detaje nga takimi me Veliun: Ndjesën kundrejt fëmijës s’kam për ta pranuar kurrë Nëna e 15-vjeçarit të dhunuar disa javë më parë nga policia në Tiranë, Zaida Çobo pas takimit me drejtorin e Përgjithshë
Shqipëria u solidarizua se i rrahën djalin, Zaida Çobo: Do më pëlqente të isha police e Ardi Veliut Dhuna e policisë ndaj adoleshentit te Liqeni Artificial shkaktoi një solidaritet në të gjithë Shqipërinë. Pak kohë p
Kur ardvelinjtë të kërkojnë "falje" është e qartë që po të bëjnë presion Nga Enkel Demi Zaida Çobo ka tërhequr padinë ndaj Ardi Veliut, gjë që ka shkaktuar mëri ndaj saj. Ata që më së
Veliu i kërkoi ndjesë publike, Zaida Çobo tërheq padinë ndaj tij Kreu i Policisë së Shtetit Ardi Veliu zhvilloi ditën e sotme një takim me Zaida Cobon, nëna e djalit të dhunuar te Liqen
Ardi Veliu takon Zaida Çobon dhe e pranon që nuk ishte "familje problematike" Drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu ka takuar ballë për ballë Zaida Çobon, nënën e 14-vjeçarit të dhunuar tek liqe
Spiropali justifikon Veliun për deklaratën skandaloze: Ishte në stres të madh Elisa Spiropali, ministre e Shtetit për Marrëdhëniet Parlamentare ka folur në AbcNews për videon e 15-vjeçarit të abuzua
Veliu zotohet për luftë të pakompromis ndaj krimit dhe korrupsionit Agim Veliu ka rimarr sot detyrën e Ministrit të Punëve të Brendshme. “Rikthim në punë për të
Publikoi videon e nënës së djalit të dhunuar, paditet Ardi Veliu (VIDEO) Paditet Drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu. Zaida Çobo ka vendosur të ngrejë padi ndaj Drejtorit të Policisë Ard
Ardi Veliu censuron edhe rrjetet sociale, fshihet videoja virale në faqen e "Albeu.com" në "TikTok" Ardi Veliu skandalizoi publikun shqiptar, por edhe përfaqësuesit e ambasadave të huaja në Shqipëri me veprimin si në koh
Shqiptarët "masakrojnë" Ardi Veliun, memet plot tallje pushtojnë rrjetin (FOTO LAJM) Kryepolici Ardi Veliu është kthyer në temën e ditës dhe kryefjalën e rrjeteve sociale pas deklaratës së pavend për të mi
Arjan Çani reagon ashpër pas deklaratës së Veliut për nënën e të miturit: Skandaloze! Për reagimit të pazakontë të Drejtorit të Policisë së Shtetit Ardi Veliu, në lidhje me dhunën ndaj të miturit, ka reagua
Pasi i dhunuan djalin i nxorrën dhe fotot, Gent Zenelaj-Veliut: Kërko falje, ky është turp! Një incident skandaloz ndodhi pak ditë më parë në Tiranë ku një i mitur u dhunua nga një polic, i cili për momentin ësht