999 rezultate për

velipojĂ

"Kaubojsi" nga Velipoja rrihet me dy familje kosovare, kërkoi që të paguhet 2 herë çadra (VIDEO) Një ngjarje e hidhur ka ndodhur dje në plazhin e Velipojës. Mbikëqyrësi i njërit prej çadrave u përlesh fizikisht me dy
Stuhi e dallgë, Ulqini e Velipoja të shkatërruara pas goditjes së motit të keq (FOTO LAJM) Për të dytën herë këtë verë pjesa veriore e Shqipërisë, u godit nga moti i keq. Mijëra pushues po relaksoheshin në br
Babai i Ergi Dinit fjalë prekëse për “heroin” nga Velipoja: Ah, djemtë tanë Shpërthimi i fuqishëm i cinsternës së gazit në Velipojë, është cilësuar si një nga ngjarjet që ka tronditur mbarë opinio
Tronditet Velipoja, kosovari hyn të shpëtojë gruan dhe mbytet në det Një tjetër pushues mbytet në plazhet shqiptare. I riu nga Kosova kishte mbërritur në Shkodër, Velipojë për pushime. Sot
Prosecution blocks the construction of 9 mansions in Velipoja The Prosecution of Shkodra received the court permission to block 9 mansions under construction in the coastal area of V
Velipoja, destinacion turistik i preferuar për pushuesit (FOTO-LAJM) Velipoja vazhdon të mbetet një destinacion turistik veror shumë atraktiv për periudhën e nxehtë të verës. E ndodhur shum
Deti Jon dhe zonat malore, ndër preferencat e turistëve Gjatë kësaj vere turistët shqiptarë por dhe të huaj kanë preferuar ti kalojnë pushimet e tyre drejt zonave malore dhe dr