999 rezultate për

velinat

Velinat e Top Channel rrëfejnë debatet: Grindemi për veshje Vangji tregon se kohën e kalojnë me kafe, darka dhe thashetheme. “Unë kam qejf në fakt të bëj thashetheme, por Sonja nu
“Luftë” mes Rashelit dhe Kejvinës, çfarë thonë velinat për njëra -tjetrën Rashel Kolaneci ishte velina e parë në emisionin "Xing me Ermalin". Ajo u largua nga programi, dhe u zëvendësua nga një
Velinat e "STOP" rrëfejnë marrëdhënien me Saimirin dhe Gentin Alesia dhe Onelda janë dy velinat e emeisionit investigativ "Stop" në TV Klan. Të ftuara në emisionin “Rudina” baler
E dini sa paguhen velinat te “Fiks-Fare” dhe emisioni “Stop”? Me fillimin e sezonit të ri të shtatorit, kanë ndodhur shumë ndryshime në ekranet e mediave. Shumë figura të njohura
"Fiks Fare" thyen traditën, velinat nuk duken më si më parë (FOTO LAJM) Të gjitha vitet e shkuara traditae Fiks Fare , emisionit investgativ në Top Channel ak qenë që të mbajë dy velina, një
Njihuni me velinat e reja të "Stop", njërën prej tyre e njihni të gjithë (FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv ka nisur ditën e sotme me rikthimin në ekran të shumë programeve të njohura, një pjesë prej të cil
"Stop" nis sot transmetimin, zbulohen velinat Ashtu sikundër është folur edhe kohë më parë në mediat rozë, "Stop" nis sot transmetimin, ndërsa janë bërë publikë se ku
Velinat e Fiks-Fare, konkurojnë Viola dhe Esterina (FOTO LAJM) Tashmë ato gëzojnë një famë falë lojës së zhvilluar në BB7, por tani Viola dhe Esterina kanë shprehur edhe një dëshirë t
Motrat e “Fiks-Fare”, jo vetëm velina (FOTO-LAJM) Viola dhe Petrula, velinat e programit “Fiks-Fare”, përveç punës së të tyre në këtë program, kanë edhe impenjime të tjer