E FUNDIT/ Bilanc i zi! 17 viktima e mbi 700 të infektuar të rinj nga COVID-19
999 rezultate për

veliajt

U infektua me COVID-19, Meta i uron shërim të shpejtë Veliajt Kryetari i Bashkisë Tiranë njoftoi sot se kishte rezultuar pozitiv për koronavirusin. Nisur nga ky lajm, kreu i shtet
U shpall fajtore për shpifje ndaj Veliajt, Tabaku: Pse gjyqtarët vendosën kundër meje Ish-deputetja e PD-së, Jorida Tabaku ka reaguar lidhur me vendimin e Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë, e cila e shpal
Jul Deda me tone të ashpra Veliajt: I pashpirt, kur shisje fiq s'të ngacmonin (VIDEO) Nuk është hera e parë që dëgjojmë se policia bashkiake sekuestron mallin e fshatarëve që shesin nëpër rrugë për të fitua
Julian Deda: Të kërkohet dorëheqja e Ramës dhe Veliajt Në studion e lajmeve në Ora News me gazetaren Matilda Mcini, aktori i humorit Julian Deda, tha se me shembjen e Teatrit
Lubonja: Në protestën e sotme të kërkohet dorëheqja e Veliajt Analisti Fatos Lubonja thotë se në protestën e sotme duhet të kërkohet dorëheqja e kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veli
Basha "zbërthen" biznesin e Ramës dhe Veliajt: Të fusin plumbin po nuk u bëre punën Kryedemokrati Lulzim Basha deklaroi mbrëmjen e sotme se ata që tdrejtojnë vendin janë peng i oligarkëve, ndërsa përmdnei
Monika Kryemadhi: Shembja e Teatrit, varri i Edi Ramës dhe Erion Veliajt! Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi deklaroi se prishja e Teatrit është varri i Edi Ramës dhe Erion Veliajt. Në një int
Kryemadhi shpall mosbindjen civile: Mos iu bindni Ramës dhe Veliajt! Drejtuesja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka shpallur mosbindjen civile. Ajo është ulur në mes të rrugës duke i kërkuar q
"Graj gamorin tat", Meta i kthen përgjigje Veliajt për Teatrin Presidenti Meta i ka kthyer përgjigje kreut të bashkisë, Erjon Veliaj në lidhje me ccështjen e Teatrit. Kujtojmë se V
Doris Pack reagon ashpër ndaj Ramës dhe Veliajt për Teatrin: Po shkatërroni trashëgimi kulturore Vendimi i marrë nga Qeveria për t'i dhënë bashkisë truallin e Teatrit Kombëtar, ka bërë që të reagojë edhe Deputetja e P
AMT reagon për VKM e Ramës që ia la Teatrin Veliajt: Është pasuri evropiane Teatri Kombëtar është pasuri europiane dhe si e tillë tashmë është e paprekshme, thotë Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit n
I moshuari ia refuzon me stil qesen me ndihma Veliajt: Jepja një fukarai (VIDEO) Kryebashkiaku i Tiranës, Veliaj ka trokitur në derën e një të moshuari me një qese të mbushur me ushqime me rastin e fe
Rrjetet sociale, "shkëlqimi dhe rënia" e Erion Veliajt Nga Arjan Shahini Përfshirja e qytetarëve në vendimmarrjen e qeverisë vendore është një praktikë shembullore, por jo
Dështon sërish! Logoja e Veliajt për 100 vjetorin e Tiranës është e kopjuar (FOTO LAJM) Tirana mbush 100 vite nga shpallja e kryeqytetit të Shipërisë. Vetëm pak ditë më parë kryebashkiaku i Tiranës Erion
"Po më bëni armik me zor": Malaj publikon kërcënimet e Veliajt ndaj Agon Channel Ish-ministri i Financave, Arben Malaj ka publikuar në rrjetin social Facebook një screenshoot ku sipas tij janë SMS që k
Mesazhet e Veliajt që i kushtuan shqiptarëve 110 milionë euro Ish- ministri i Financave, Arben Malaj bëri me dije për opinionin publik disa detaje dhe deklarata mjaft të forta. Ma
"Mos u merr me dasmën time se...": Malaj publikon mesazhet e Veliajt ndaj Bechettit Mbrëmja e djeshme ka pasur deklarata të forta në Opinion, ku personi që ka nxjerrë në dritë shumë detaje të panjohura ka
Rama nuk i ndahet me urdhëra Veliajt: Nesër të rregullosh kanalin! Kryeministri Edi Rama, pas tërmetit, ka vijuar takimet edhe pasditeve në familjet e prekura. Ai mbrëmjen e sotme isht
Rama nuk harron porosinë që i la Veliajt: I paskeni lyer muret? Ditën e sotme kryeministri Rama ka vizituar një prej familjeve e cila është strehaur në banesat sociale në Shkozë. Ra
"Taksë kush hyn në Tiranë", çfarë do bëhet me çmendurinë e Veliajt Duket se Veliaj nuk ka mbaruar akoma së shtuari taksa për banorët dhe as duke rritur ato aktualet. Ditën e djeshme i ftu