999 rezultate për

veliajn

PD padit Ramën, Ahmetajn dhe Veliajn në SPAK për inceneratoret: Kush është pronari i vërtetë? Partia Demokratike ka ngitur një padi në SPAK ku kërkon të dijë pronarin e vërtetë të inceneratorëve. Në një deklara
Rama kritikon Veliajn që quajti djemtë "zdromsa": Na more në qafë (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka inspektuar nga afër një banesë të rindërtuar pas tërmetit në zonën e Petrelës në Tiranë. Pa
Moderatori nuk ka ujë në shtëpi, Enkel Demi merr Veliajn në telefon Këtë të enjte në emisionin “Abc-ja e Mëngjesit” moderatorja Sibora Bitri teksa po fliste për problemin e Alban Musaj, pë
Yuri Kim bën bashkë paqësisht Ramën, Metën, Bashën e Veliajn Ambasadorja e SHBA-ve në Tiranë, Yuri Kim ka pritur pasditen e sotme në rezidencë presidentin Ilir Meta, kryeministrin E
Blendi Mane tha se gjuajti Veliajn, Stresi: Do e kisha rrahur me shpulla! Ditën e sotme Blendi Mane shkruajti në Facebook, se Stresi ka dhunuar kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliajn. Pak mi
Infektohet me koronavirus gardisti që shoqëron Erion Veliajn Ka rezultuar pozitiv ndaj COVID 19 një nga shoqëruesit e Kryebashkiakut të Tiranës, Erjon Veliajt. Sipas fax web, ga
Shembja e Teatrit: PD dorëzon në SPAK padinë për Ramën, Veliajn dhe Maznikun Ish-deputetja e PD-së, Albana Vokshi, bën me dije se Partia Demokratike ka depozituar sot në SPAK disa kallëzime penale
Ish-eurodeputetja: Po silleni si në të kaluarën kriminale, turp për Veliajn dhe shefin e tij Ish eurodeputetja Doris Pack ka qenë e ashpër ndaj kryeministrit Rama në lidhje me shembjen e Teatrit Kombëtar. Përme
Meta sfidon Ramën dhe Veliajn, dërgon padi në Kushtetuese për Teatrin Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka dorëzuar një padi në Gjykatën Kushtetuese për çështjen e Teatrit Kombëtar. Kët
Babai iu infektua me COVID 19, Dj Viki ironizon publikisht Ramën dhe Veliajn (FOTO LAJM) Vik Kraja, djali i Dhimitër Krajës, mjeku në pension i cili u infektua e trajtua në spital me COVID 19 pasi iu bashkua v
Rama nuk harron të thumbojë Veliajn "sy për sy": I ka qejf ekzagjerimet! Kryeministri Edi Rama e ka kthyer në zakon të "thumbojë" Veliajn gjatë mbledhjeve e organizimeve të përbashkëta. Gja
Albin Kurti anuloi takimin me Veliajn? Ambasada e Kosovës në Tiranë zbulon të vërtetën Në media sot u aludua se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka anulluar takimin me kryetarin e Bashkisë Tiranë, Erion V
Kurti anulon takimin me Veliajn: Nuk kam kohë Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka vizituar sot Tiranën për herë të parë në postin e kryeministrit. Në axhendën e
51 viktima nga tërmeti, Basha padit Veliajn, Lleshajn e Dakon për vrasje Tërmeti i 26 nëntorit në Shqipëri mori 51 jetë të pafajshme dhe lëndoi më shumë se 700 njerëz në disa qarqe të vendit.
"Mos na shihni me shallvare, mos na provokoni", Rama thumbon Veliajn në Surrel Kryeministri Rama duket se ka gjetur që të vërë pikat mbi i gjatë inagurimit të shkollës së Surrelit ditën e sotme. R
Rama "shet" Veliajn, kryebashkiaku nën sulmin frontal të mediave pranë qeverisë Erion Veliaj është duke u sulmuar mediatikisht kohët e fundit si asnjëherë më parë. Krahas mediave që nuk janë dakor
"Rama e spastron Veliajn në 2020, ja cila do të jetë strategjia" Mbrëmjen e sotme politologu Arjan Çuri, ka folur rreth bilancit politik por jo vetëm të vitit që po ëmë pas por gjitash
Aktivisti "hap thesin" e nxjerr zbuluar Ballukun e Veliajn: 40 mijë $ për një emision... "Une kam qene ne levizjen Mjaft, drejtor i komunikimit kur pasi fituam nje fond te NED per krijimin e nje radioje, brend
Rama kritikon sërish Veliajn: Ku është rrjeta e koshit? Nesër ma nisni me foto Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në shkollën “Ismail Qemali”, e cila kishte pësuar disa dëmtime nga tërmeti. Kreu i
Vogëlushja ngatërron Ramën me Veliajn, çfarë tha Kryeministri (VIDEO) Një video po qarkullon në rrjet ku një fëmijë i vogël ngatërron kryeministrin Rama me kryebashkiakun Erion Veliaj. R