999 rezultate për

veliaj

Lesi flet për një pakt të fshehtë Meta-Veliaj kundër Ramës Nikollë Lesi ka rikthyer sot përmes një shkrimi tek "Koha Jone" tezën se Meta dhe Veliaj kanë një pakt të përbashkët kun
Veliaj gjobit Ferrarin e Noizyt? Komentet pikante të ndjekësve (FOTO LAJM) Erjon Veliaj, kryebashkiak i Tiranës, publikoi në rrjet një foto që tregonte një polic bashkiak që i vendoste gjobë një
Gënjeu? Veliaj nuk mori asnjë çmim në Vjenë (FOTO LAJM) “Vlerësimi që na u dha nga OKB-ja, si një nga qytetet me performancën më të mirë ekonomike krahasuar me atë që gjetëm, ë
Premtoi zero ndërtime, Veliaj e kthen Tiranën në "kantierin" e vendit Bumi i ndërtimeve të reja do të vazhdojë me trend në rrijte edhe përgjatë viteve të ardhshme dhe Tirana, kryeson si “kan
"Pallat mbi pallat": Kështu ndërtojnë oligarkët në kryeqytet, sipas PD-së (FOTO LAJM) Partia Demokratike ka vendosur të bëjë publike disa foto ku tregohet qartë se në Tiranë po zhvillohet një tjetër formë e
Çantë 870 dollar! Pas Etildës shpërthen skandali Veliaj: Krybashkiaku "modest" i Tiranës kapet "mat" në Romë Skandali i ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, e cila u zbulua se paguante me taksat e shqiptarëve 706 euro për të fj
Mori kot përsipër vrasjen e Indritit, gjykata jep vendimin për Lorenc Veliajn Lorenc Veliaj, dëshmia e të cilit zbardhi edhe autoret e vrasjes së Indrit Çelaj për rrjedhjen e ujit të kondicionerit q
Gaz Paja i bën "shërbimin" e radhës Ramës dhe Veliajt Kryeministri, Edi Rama vijon publikimin e qëndrimeve të artistëve që janë shprehur pro shembjes së Teatrit Kombëtar dhe
Erion Braçe sulmon Veliajn: Shikoni ç'bëhet poshtë dritares sime, ndërtuesit na morën edhe trotuarin (VIDEO) Zv.Kryeministri Erjon Braçe është zgjuar nën zhurmën e mjeteve të rënda që punojnë poshtë dritares së tij për të ngritur
Malaj del hapur: Shkarkimi im nga Banka e Shqipërisë u porosit nga Veliaj Ish ministri i Financave dhe ish anëtari dhe deputeti socialist, Arben Malaj, është duke u përballur me një nismë të 28
Gazetari: Poshtëruese, Veliaj riciklon mbetjet e Fullanit në krye të Tiranës Gazetari Bledi Mane ka reaguar pas vendimit per zgjedhjen e Toni Gogut si kryetar i këshillit bashkiak të Tiranës. Ma
"Kam rënë në dashni me Tiranën", betohet Erion Veliaj Erion Veliaj betohet si kryetar bashkie i kryeqytetit shqiptar, Tiranës për të qeverisur në mandatin e dytë. Në cerem
Basha publikon planin për shembjen e Teatrit: Këtu do ndërtohen 6 kulla 200 milionë euro (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha me anë të një postimi në Facebook ka sulmuar kryeministrin Rama duke e quajtur a
Trazirat te Teatri, reagon Veliaj: Gjithmonë kundër progresit, mashat e PD-së dhe LSI-së Ka reaguar Erion Veliaj ditën e sotme nëpërmjet një postimi në Faceboook lidhur me gjithë polemikat e përhapura tek Teat
Këshilltarja e Veliajt nuk i lë vend imagjinatës, poston foton shpërthyese nga pushimet (FOTO LAJM) E njohur për format e saj të shkëlqyera fizike, këshilltarja seksi e Bashkisë së Tiranës, Arnida Çapi, nuk ndalet së pos
PD:Shikoni kush firmosi për ndërtimin e ndërtesës te stadiumi (FOTO LAJM) Ditën e sotme, ndërtesa që ndodhej tepër pranë stadiumit është shembur me urdhër nga bashkia Tiranë. Lidhur më këtë fakt
Erion Veliaj merr mandatin e dytë për Tiranën Ka përfunduar numërimi i votave edhe për kryeqytetin. Fitues është shpallur Erion Veliaj duke marrë kështu mandatin e dy
2 kutitë e fundit në Tiranë, mësoni rezultatin paraprak (FOTO LAJM) Vazhdon numërimi i votave në Kryeqytet. Tashmë kanë mbetur dhe 2 kutitë e fundit për tu numëruar. Sipas të dhënave të
KQZ bllokon rezultatet, çfarë po gatuhet pas kuintave me shifrat? Prej katër orësh, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve nuk ka publikuar të dhëna mbi ecurinë e numërimit të votave në Tiranë.
Ndryshon rezultati në Tiranë, sa vota kanë tani Veliaj dhe Skënderaj Kur kanë mbetur edhe 292 kuti votimi pa numëruar, Erion Veliaj ka thelluar avantazhin ndaj rivalit të vetëm që hyri në z