999 rezultate për

veliaj

Farkë dhe Kashar, Veliaj: Më mirë mbjellim pemë, se sherr e shamatë Bashkia e Tiranës vijon të pasurojë me pemë të reja Parkun e Liqenit të Farkës dhe zonën e Kasharit. Me ndihmën e Komuni
Erion Veliaj flet për herë të parë për ish të dashurën në Kosovë (VIDEO) Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka dhënë një intervistë për emisionin “Me Shukin” në RTV Dukagjini të Kosovës.
“Do ia zë vendin Erion Veliajt”, kryebashkiaku i kthen përgjigje Jonës (FOTO LAJM) Tashmë janë bërë 3 javë që ajo ka zgjedhur të dalë nëpër rrugët e Tiranës dhe të shesë bonbone, me dëshirën për të fitua
Kryebashkiaku Veliaj prezanton transformimin e Tiranës në eventin TEDx Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ishte i ftuar pak ditë më parë në Vitoria-Gasteiz të Spanjës, ku edhe mbaj
Bashkia e Tiranës vijon investimet në çdo lagje, nis ndërtimi i rrugës “Dalip Topi” Bashkia e Tiranës nisi sot ndërtimin e rrugës “Dalip Topi”, në zonën e Kodrës së Priftit në Njësinë Nr. 3, e cila i vjen
Nis ndërtimi i rrugës “Faik Konica”, Veliaj: Do jemi prezent në çdo lagje Bashkia e Tiranës ka nisur ndërtimin e rrugës “Faik Konica” në Njësinë nr. 2, duke futur një koncept të ri ne infrastruk
Një vit kryebashkiak, zbardhet pasuria e Veliajt Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erjon Veliaj gjatë vitit 2016 ka vijuar të shlyejë një kredi e cila rezulton të jetë ma
Bashkia e Tiranës paraqet portalin “Open Data”, Veliaj: Informacioni, jo më monopol Tirana bëhet qyteti i parë në Shqipëri me një bazë të dhënash për punët publike dhe shërbimet që ofron Bashkia e Tiranës
Përfundon rikualifikimi urban i blloqeve “Dhimitër Kamarda” dhe “Kristaq Cipo” Dy blloqe të tjera banimi, “Dhimitër Kamarda” dhe “Kristaq Cipo” në lagjen “Ali Demi”, janë rikualifikuar plotësisht nga
Një ndërtesë pa leje po ndërtohet brenda selisë së PS-së? (VIDEO) Gjergj Bojaxhiu ka zbuluar me anë të një videoje se një ndërtesë pa leje po ngrihet në ambjentet e selisë së PS. Ndë
Bashkia e Tiranës përfundon rikonstruksionin e palestrës të shkollës së mesme “Sinan Tafaj” Bashkia e Tiranës ka rikonstruktuar ambientet sportive të shkollës “Sinan Tafaj”, sistemin e ngrohjes dhe një sërë mjedi
Erjon Veliaj zbulon se kur ka në plan të bëjë fëmijë Kryetari i Bashkisë së Tiranës, i ftuar sot tek finalja e “Power Kids” te E diela Shqiptare ka zbuluar se brenda këtij
Veliaj: Dita e Pashkës na shërben për të kuptuar se shumë gjëra na bashkojnë Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka uruar sot besimtarët e krishterë për festën e Pashkës. Ai vizitoi Q
Drejt fundit punimet për ambientet e reja sportive në Shkollën e Bashkuar në Shëngjergj Rreth 300 nxënësit që studiojnë në Shkollën e Bashkuar në Verri të Shëngjergjit do të kenë shumë shpejt mjedise më të mi
Meta dhe Veliaj në Zall-Herr: Bashkimi bën fuqinë Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj i shoqëruar dhe nga Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, inauguruan rrugën e re t
Tension me Ramën, Meta “vaj” me Veliajn Në një kohë fushate zgjedhore dhe tensioni mes koalicionit PS-LSI, kryetari i Kuvendit Ilir Meta, njëherësh dhe kryetar
Veliaj takohet me ministrin e Jashtëm të Kosovës, ja për çfarë biseduan Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj priti sot në një takim të veçantë ministrin e Punëve të Jashtme të Kosovës,
Veliaj përuron një shkollë në Sauk: Kemi ndryshuar Tiranën Bashkia e Tiranës po i jep një vëmendje të veçantë krijimit të ambienteve të reja sportive nëpër shkollat e kryeqytetit,
Bashkia e Tiranës përfundon rikonstruksionin e palestrës së shkollës 9-vjeçare “7 Marsi” Bashkia e Tiranës vijon punën për rikonstruksionin e ambienteve sportive në shkollat 9-vjeçare dhe gjimnazet e kryeqytet
Veliaj inspekton punimet te Shkolla e Baletit: Kemi të drejtën t’i shohim njerëzit në sy Në shtator, në 60-vjetorin e ndërtimit të saj, Shkolla e Baletit do të hapë dyert për të mirëpritur nxënësit pas rikonst
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.